Otwarcie gali KSW 39: Colosseum

21 KOMENTARZE

 1. Poczebne poczebne, podczas gali byłem już napruty o tej porze więc chętnie obejrze bo nie wiele z tego pamiętam :happy dance:

 2. Mi się podobało otwarcie z Lady Pank 😉

  Dokładniej to z Borysewiczem i jakimś wyjcem. Ale rzeczywiście fajnie to wyglądało + ten ryk motocykli.

  Dobrze, że jest ten filmik, bo mogę wreszcie usłyszeć co mówili Kasta i Wójcik. Przygaszone światła i smartfonowe latareczki robiły i robią wrażenie. Ta babka zupełnie tam nie pasowała i ta muzyka. W sumie przydałby się motyw z Gladiatora, ale to by było epickie + prezentacja zawodników przy tym, no ale był "Lech, Czech i Rus":tysoncoffe:

 3. A mi się podobało, te światła jak gwiazdy na niebie podkreśliły przestrzeń stadionu. Ładne to było, pewnie dlatego, że nie wymyślił tego Martin z samurajem, Boże jak ja pamiętam te ich filmiki na początkowych KSW, to człowiek nie wiedział gdzie się pod stół ze wstydu zapaść. Progres jest 🙂

 4. Otwarcie średnie ale doping i samo wyjście Jurasa do klatki masakra cały stadion Sen o Warszawie. Epickie

 5. W sumie przydałby się motyw z Gladiatora, ale to by było epickie + prezentacja zawodników przy tym, no ale był "Lech, Czech i Rus":tysoncoffe:

  Właśnie czegoś takiego się spodziewałem! A dostałem playback i babkę, która jeszcze źle w niego weszła… :siara:

 6. Otwarcie średnie ale doping i samo wyjście Jurasa do klatki masakra cały stadion Sen o Warszawie. Epickie

  Tak działa działo

  #yoniggastyle

 7. Gitara na wifi, czy inny bluetooth wygrała, żeby chociaż Borysewicz coś trafiał do rytmu na tych progach zwalniających, to może by była ciut mniejsza żenua:mjsmile:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.