Mirosław Okniński, właściciel organizacji PLMMA oraz trener zawodników MMA w przeszłości nie szczędził słów krytyki pod adresem największej federacji w Polsce, KSW. Tym razem trener po obejrzeniu historycznej gali KSW 39 miał tylko jeden zarzut wobec organizacji, a samo wydarzenie określił jako najlepsze w historii federacji. Okniński porównał także poziom sportowy polskich organizacji do największego na świecie UFC.

Jestem wielkim fanem UFC
fanem i włascicelem PLMMA a od wczoraj jestem fanem KSW.
KSW wczoraj pokazało show nie tracąc ducha sportu .Byłem największym wrogiem KSW ale to co wczoraj zobaczyłem przekonało mnie do tej organizacji (do poprawy sędziowanie reszta ok )
Ostatnie PLMMA 73 było moją najlepszą Galą i KSW 39 było najlepszą Galą KSW. Polskie MMA jest Najlepsze w Europie jezeli chodzi o Organizację Gal. Nawet walka Burneika vs Popek była prawdziwa.KSW i PLMMA mają podobny poziom sportowy ale UFC jest Niebo wyzej jezeli chodzi o poziom sportowy jezeli chodzi o show to Polskie organizacje biją UFC.

3 KOMENTARZE

  1. "KSW i PLMMA mają podobny poziom sportowy"HAHAHA Miras to jest niepoprawny "sprzedawca domokrążca". Właściwie w tym wpisie zrównał KSW z PLMMA 🙂 Miras Ty gagatku!

  2. Ave Mirosław!W zachodnich mediach juz kraza plotki o tym ze UFC robi podchody pod PLMMA i Szymona Koleckiego na gale w pazdzierniku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.