Mirosław Okniński, właściciel organizacji PLMMA oraz trener zawodników MMA w przeszłości nie szczędził słów krytyki pod adresem największej federacji w Polsce, KSW. Tym razem trener po obejrzeniu historycznej gali KSW 39 miał tylko jeden zarzut wobec organizacji, a samo wydarzenie określił jako najlepsze w historii federacji. Okniński porównał także poziom sportowy polskich organizacji do największego na świecie UFC.

Jestem wielkim fanem UFC fanem i włascicelem PLMMA a od wczoraj jestem fanem KSW.KSW wczoraj pokazało show nie tracąc…

Publiée par Mirek Okniński sur Dimanche 28 mai 2017

Jestem wielkim fanem UFC
fanem i włascicelem PLMMA a od wczoraj jestem fanem KSW.
KSW wczoraj pokazało show nie tracąc ducha sportu .Byłem największym wrogiem KSW ale to co wczoraj zobaczyłem przekonało mnie do tej organizacji (do poprawy sędziowanie reszta ok )
Ostatnie PLMMA 73 było moją najlepszą Galą i KSW 39 było najlepszą Galą KSW. Polskie MMA jest Najlepsze w Europie jezeli chodzi o Organizację Gal. Nawet walka Burneika vs Popek była prawdziwa.KSW i PLMMA mają podobny poziom sportowy ale UFC jest Niebo wyzej jezeli chodzi o poziom sportowy jezeli chodzi o show to Polskie organizacje biją UFC.

36 KOMENTARZE

 1. Coś czuję, że Ksw 50 i PLMMA 100 zostaną zorganizowane wspólnie jako KPSLWMMA 150 na błoniach krakowskich – rekord Pride pobity w cuglach-a na karcie Popek vs Trybson, Hornwich o pas, Kołecki vs Tyberiusz i wiele więcej. Prelimsy na Pulsie(w całości, jeżeli nie będzie decyzji), a reszta w ppv wyłącznie na kswtv i w zajebistych sieciach kablowych. Akcje producenta rurek ptysiowych wypierdzielą w kosmos, a Dejna zacznie uczyć sie polskiego i esperanto, o skrobaniu cv w wordzie 97-2003 nie wspomnę

  Mark my words.

 2. Miras chyba liczy być kolejnym przeciwnikiem Popka, bądź chce oglądać gale KSW z trybun, a nie przez dziurkę od klucza :lol:.

 3. Mirka show nic nie przebije, umówmy się, z grzeczności wspomina o KSW wśród najlepszych gal z oprawą, ale wiadomo kto jest nr.1 – słomka ptysiowa, poczta kwiatowa, nadchodzi ciechan, być może zaraz dojdzie jakiś drutex i chłopaki na zapowiedziach będą wstawiać okna, przez które wyskoczy Horwich z piwem w ręku… 2017 – rok krajowego MMA !!!

 4. "KSW i PLMMA mają podobny poziom sportowy"

  HAHAHA Miras to jest niepoprawny "sprzedawca domokrążca". Właściwie w tym wpisie zrównał KSW z PLMMA 🙂 Miras Ty gagatku!

 5. Miro ściągnął chyba buszka albo spuścił z krzyża, że tak pozytywnie się wyraża o KSW i jej postaciach.

 6. Mirosław Okniński, właściciel organizacji PLMMA oraz trener zawodników MMA w przeszłości nie szczędził słów krytyki pod adresem największej federacji w Polsce, KSW. Tym razem trener po obejrzeniu historycznej gali KSW 39 miał tylko jeden zarzut wobec organizacji, a samo wydarzenie określił jako najlepsze w historii federacji. Okniński porównał także poziom sportowy polskich organizacji do największego na świecie UFC.

  Jestem wielkim fanem UFC

  fanem i włascicelem PLMMA a od wczoraj jestem fanem KSW.

  KSW wczoraj pokazało show nie tracąc ducha sportu .Byłem największym wrogiem KSW ale to co wczoraj zobaczyłem przekonało mnie do tej organizacji (do poprawy sędziowanie reszta ok )

  Ostatnie PLMMA 73 było moją najlepszą Galą i KSW 39 było najlepszą Galą KSW. Polskie MMA jest Najlepsze w Europie jezeli chodzi o Organizację Gal. Nawet walka Burneika vs Popek była prawdziwa.KSW i PLMMA mają podobny poziom sportowy ale UFC jest Niebo wyzej jezeli chodzi o poziom sportowy jezeli chodzi o show to Polskie organizacje biją UFC.

  Fota z Soko mówi już gdzie kameruńczyk zawalczy następnym razem;) No jakby do KSW dodać te dymki pojawiające się z metodą skończenia + wywiady z bliskimi zawodników byłoby co oglądać a nie jakieś tam śpiewanie i Borysewicza w jeepie z gitarą:mamed:

 7. Miras chyba liczy być kolejnym przeciwnikiem Popka, bądź chce oglądać gale KSW z trybun, a nie przez dziurkę od klucza :lol:.

  na Popka jest za dobry. oklepałby mu facjatę na 100% a tego KSW raczej nie chce;-) z Pudzianem albo np z Różalem mógłby się zmierzyć i dlatego może lecą komplementy w stronę KSW;-)

 8. Coś czuję, że Ksw 50 i PLMMA 100 zostaną zorganizowane wspólnie jako KPSLWMMA 150 na błoniach krakowskich – rekord Pride pobity w cuglach-a na karcie Popek vs Trybson, Hornwich o pas, Kołecki vs Tyberiusz i wiele więcej. Prelimsy na Pulsie(w całości, jeżeli nie będzie decyzji), a reszta w ppv wyłącznie na kswtv i w zajebistych sieciach kablowych. Akcje producenta rurek ptysiowych wypierdzielą w kosmos, a Dejna zacznie uczyć sie polskiego i esperanto, o skrobaniu cv w wordzie 97-2003 nie wspomnę

  Mark my words.

  :razz:ray:

 9. Coś czuję, że Ksw 50 i PLMMA 100 zostaną zorganizowane wspólnie jako KPSLWMMA 150 na błoniach krakowskich – rekord Pride pobity w cuglach-a na karcie Popek vs Trybson, Hornwich o pas, Kołecki vs Tyberiusz i wiele więcej. Prelimsy na Pulsie(w całości, jeżeli nie będzie decyzji), a reszta w ppv wyłącznie na kswtv i w zajebistych sieciach kablowych. Akcje producenta rurek ptysiowych wypierdzielą w kosmos, a Dejna zacznie uczyć sie polskiego i esperanto, o skrobaniu cv w wordzie 97-2003 nie wspomnę

  Mark my words.

  Oooo chuj, jakie to było dobre! Skisłem z "esperanto", piona!

 10. Po prostu Miras chce się przymilić, żeby go na następną galę wpuścili 😀

  Ale przecież przeszedł przez bramki stadionu narodowego na KSW 39:benny:

 11. Ale przecież przeszedł przez bramki stadionu narodowego na KSW 39:benny:

  Bardzo chodzi o sprawę z narożnikiem 😉

 12. Ale przecież przeszedł przez bramki stadionu narodowego na KSW 39:benny:

  W Sekocinie Dolnym jak na dobrej dysce- obowiazuje selekcja:mamed: na Narodowy wchodzi kazdy…

 13. Coś czuję, że Ksw 50 i PLMMA 100 zostaną zorganizowane wspólnie jako KPSLWMMA 150 na błoniach krakowskich – rekord Pride pobity w cuglach-a na karcie Popek vs Trybson, Hornwich o pas, Kołecki vs Tyberiusz i wiele więcej. Prelimsy na Pulsie(w całości, jeżeli nie będzie decyzji), a reszta w ppv wyłącznie na kswtv i w zajebistych sieciach kablowych. Akcje producenta rurek ptysiowych wypierdzielą w kosmos, a Dejna zacznie uczyć sie polskiego i esperanto, o skrobaniu cv w wordzie 97-2003 nie wspomnę

  Mark my words.

  :applause::crazy::lol::rofl:

 14. Swoją drogą jaki ten polski światek MMA byłby smutny, gdyby nie ten Miras. Dodaje trochę polotu w tym smutnym jak pizda świecie.

 15. Tylko k..wa do konca nie wiadomo czy miras jest taki wyluzowany i ma takie zajebiste wyczucie humoru , czy jest na tyle prostym czlowiekiem ,ze pierdzieli i ludzie sie z niego smieja.

  Cos ala rozal :kis:

 16. Tylko k..wa do konca nie wiadomo czy miras jest taki wyluzowany i ma takie zajebiste wyczucie humoru , czy jest na tyle prostym czlowiekiem ,ze pierdzieli i ludzie sie z niego smieja.

  Cos ala rozal :kis:

  Nie porównuj balasa do mirasa

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.