Według informacji nadesłanych do naszej redakcji przez organizację KSW, wyniki transmisji piątkowej gali KSW 38 powinny zadowolić włodarzy Polsatu:

Informacja prasowa:

na trzech antenach Polsatu była najchętniej oglądaną pozycją programową w piątkowy wieczór po godzinie 22:00.

Wydarzenie pokazywane jednocześnie przez Polsat, Polsat Sport i Polsat Sport Fight osiągnęło łączny udział w rynku w grupie komercyjnej (16-49) na poziomie 13,6% oraz 14,2% wśród mężczyzn i 17,2 wśród mężczyzn w wieku 16-49.

Główną kartę gali oraz studia z udziałem m.in. Mameda Khalidova, Borysa Mańkowskiego i Mariusza Pudzianowskiego oglądało średnio 1,1 mln widzów. W szczytowym momencie, na walce Romana Szymańskiego z Denilsonem Nevesem widownia przekroczyła 1,5 mln.

25 KOMENTARZE

 1. Akurar skonczyl sie film Szybcy i Wsciekli na tvn to dlatego sie przelaczyli wszyscy:fly:

  To raz.

  A dwa, na Polsacie skonczył się Taniec z Gwiazdami

 2. mała gala ale KSW szczyci się niby tym że jest bardzo rozpoznawalne w naszym kraju itd.  wynik mocno średni.

 3. Dla przypomnienia KSW 36 z udziałem Materli miała średnią oglądalność 1,4 miliona, ale była w sobotę i miała konkurencje w postaci ,,Kac Vegas" i ,,The Voice of Poland". KSW 36 z udziałem Bedorfa miało średnią ogladalość 1,6 miliona i obie gale miały o wiele większą promocję niż KSW 38. Dla mnie wniosek jest jeden. Należy robić takie gale wtedy kiedy w tv nie będzie jakichś większych hitów serialowych czy filmowych. Format KSW live in Studio naprawdę może się sprawdzić. Z tego co mówił kiedyś Maciej Kawulski to jak robią taką większą gale z Mamedem i Pudzianem to 30% budżetu idzie na fightcard, a 70 % na zawodników. Koszt fightcardu KSW zapewne nie był zbyt wysoki, a i podwieszenie kilku lamp też jakoś kosztowne i czasochłonne nie było. Jedynym mankamentem była sprzedaż biletów, ale trzeba uczciwie przyznać że i promocja była nikła.

 4. Nie powiedziałbym, że porażka.

  Już to, że Polsat postanowił pokazać galę na otwartej antenie w piątek po 22:00 świadczy o tym, że zarówno oni jak i ludzie z KSW zdawali sobie sprawę z jej niższego potencjału. Po prostu karta była zestrojona jako reklamówka KSW 39 a to że zrobiła najlepszy wynik to forum dodatkowy plus.

 5. Nie powiedziałbym, że porażka.

  Już to, że Polsat postanowił pokazać galę na otwartej antenie w piątek po 22:00 świadczy o tym, że zarówno oni jak i ludzie z KSW zdawali sobie sprawę z jej niższego potencjału. Po prostu karta była zestrojona jako reklamówka KSW 39 a to że zrobiła najlepszy wynik to forum dodatkowy plus.

  Jak znajdziesz wolna chwile to skoryguj. Gala z numerem 38 osiagnela najlepszy wynik na forum ?  Bardzo sobie cenie Twoje opinie, a tej nie moge zrozumiec. Co do samych wynikow to nie traktowalbym ich jako dowodu na kryzys KSW. Osobiscie jestem nimi nawet zaskoczony in plus, bo walczyli na tej gali wylacznie sportowcy, dodatkowo glownie ci stroniacy od kontrowersji.

 6. Jak znajdziesz wolna chwile to skoryguj. Gala z numerem 38 osiagnela najlepszy wynik na forum ? Bardzo sobie cenie Twoje opinie, a tej nie moge zrozumiec.

  Teraz to sam już jej nie kumam;) Jadę autem i tak sobie piszę z doskoku i słownik czasem dodaje coś od siebie. Generalnie chodzi o to, że to że mimo słabszej karty i słabej promocji nadal wykręcili najlepszy wynik w określonym czasie (po 22) to taki dodatkowy plus, bo według mnie głównym celem organizowania tego Live in studio była promocja KSW 39 – i to się niewątpliwie udało.

 7. na trzech antenach Polsatu była najchętniej oglądaną pozycją programową w piątkowy wieczór po godzinie 22:00.

  a na antenach innych nadawców ?

  oś tutaj chyba się nie skopiowało cał

 8. na trzech antenach Polsatu była najchętniej oglądaną pozycją programową w piątkowy wieczór po godzinie 22:00.

  Babcie już spały, imprezowicze zaprawieni w boju w drodze na balety więc siłą rzeczy przed tv zostali ci co chcieli.

  Tak czy siak nie hejtuje a gratuluję pobitego rekordu.

 9. Uwazam to za dobry wynik zwlaszcza biorac pod uwage poziom medialny zawodnikow (w porownaniu z czolowymi gwiazdami KSW) czy tez promocje gali. KSW tak utkwilo w glowie zawodnikow ze nawet jesli ktos nie zna zawodnikow ale widzi ze jest KSW zostaje na tym kanale bo to KSW. Niestety nie mozna teo powiedziec o FENie czy PLMMA tam ani marka nie siedzi gleboko w glowie Januszy dlatego jedyna opcja sa ludzie znani na ktorych jedynie mozna sie wypromowac

 10. Jakby liczyć wynik KSW 38 w/g schematu PLMMA z ostatniej gali na Pulsie to Polsat by miał z 5 milionów, bo tak by naliczyli potencjalną ilość włączonych odbiorników przy założeniu skakania po kanałach.

  Nieco dziwi, że w informacji prasowej bardziej wyszczególnione są nazwiska ze studia niż zawodnicy, którzy walczyli. Wychodzi na to, że w/g KSW oglądalność tej gali robiło studio 🙂

 11. Ja proponuje wyleczyc sie z KSW. Ile mozna kompromitowac MMA w Polsce. Uczmy rodakow UFC, a nie cyrkami sie podniecaja.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.