ben

Jeden z bardziej znanych i doświadczonych brytyjskich sędziów MMA, Ben Cartlidge wzmocni skład sędziowski KSW na jutrzejszej gali KSW 29: Reload.

Brytyjski arbiter, który ma na swoim koncie ponad setkę przesędziowanych pojedynków dla czołowych światowych organizacji takich jak UFC i Cage Warriors oceni w Kraków Arenie sześć walk, w tym cztery główne starcia największej gali w historii polskiego MMA.

W piątek Cartlidge weźmie też udział w tradycyjnym spotkaniu, podczas którego sędziowie Federacji KSW wymieniają się doświadczeniami i rozmawiają na temat werdyktów punktowych z poprzednich gal.

17 KOMENTARZE

 1. A no racja… Jakby nie mogli czarnego wziąć. Jakaś jawna dyskryminacja!

 2. Parytety w MMA! Powinien być jeden czarny, jeden gej i jedna kobieta! Jak nie starczy miejsca dla białych hetereseksualnych mężczyzn to trudno – przecież oni się nie liczą 😀

 3. KSW coraz bardziej mnie zaskakuje, i to coraz bardziej na plus. Nie wiem na ile to zasługa samych Panów K&L a na ile Wojka ale oby tak dalej 😉

 4. Ta wiadomość cieszy mnie chyba jeszcze bardziej niż ta o Herbie Deanie. Sędzia punktowy z zewnątrz, zza granicy, szczególnie w KSW to świetny ruch. Przyda się lekki powiew świeżości, a i trochę spekulacji pójdzie w niepamięć.

 5. No no, Kawul z Lewym starają się jak mogą by dogodzić "hardkorom". Bardzo fajna sprawa 🙂

  Będzie jeszcze lepiej, jak podczas którejś gali trzon stanowić będzie w większości międzynarodowy skład. Ale i tak jest dobrze 🙂

 6. Liczę że mój ulubiony sędzia KSW nauczy Ben Cartlidge punktacji 10-8, w szczególności przy walkach Strusa.

  Pozdrawiam!!!

 7. Dobrze, że poza krajowymi sędziami pojawiają się też zagraniczni. Oby regularnie, bo takie wizyty zawsze są mile widziane.

 8. Fajna okazja na wymianę doświadczeń. Do punktowania w KSW nie miałem jakiś większych obiekcji.

 9. defthomas

  Sędzia jest biały, słowa Jaya dalej mają moc!

  Cecil People może ma wolne w sobotę.

  A tak na serio dobra decyzja KSW.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.