asdsad

6 grudnia we wrocławskim Sky Tower odbędzie się ważenie przed galą KSW 25. Dodatkowymi atrakcjami czekającymi na kibiców będzie „Strefa Fana KSW”, w której odbywać się się będą liczne, mikołajkowe konkursy z nagrodami – panel dyskusyjny z Pawłem Wójcikiem i Waldemarem Kastą, pokazowa walka z udziałem Anzora Azhieva oraz spotkanie z gwiazdami KSW 26 (m.in. Michałem Materlą i Marcinem Różalskim). Wstęp wolny dla wszystkich już od 14:45.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

15 KOMENTARZE

 1. Mam nadzieję, że to tylko raz tak zrobią że spotkanie będzie w miejscu gdzie jest gala, bo wkurwiłem się nieziemsko, myślałem że jak zwykle będzie w środę w Wawie mediatrening a tu dupa… Szkoda bo popsuli moją passę 8 mediatreningów z rzędu 😛 😛 Dokładnie tak jak Boyka liczę na jakąś relację 😉

 2. Licze na dokładną relacje (foto +wido) z tego wydarzenia ; )

  Wykorzystałem transfer miesięczny w plusie na neta, a nastepny okres zaczyna się 9-tego, także na mnie nie liczcie

 3. @Redakcja mmarocks

  Macie może jakieś informacje na temat akredytacji fotoreporterskich/możliwości robienia zdjęć na "dniu ksw"?

 4. @Zelber,
  Na bemowie zawsze wystarczyło dobrze pogadać i nie było problemu z akredytacjami. Nawet na miejscu, bez wcześniejszych dogadywań można było dostać. 
  Może nie odpoowiedź z redakcji, ale mam nadzieję, że satysfakcjonująca.

 5. Pięknie 🙂 Do Sky Tower mam 200 metrów 🙂
  Oczywiście, że będę.

 6. Szkoda, że do Wrocka przyjeżdżam dopiero w sobotę rano, chętnie bym się wybrał.

 7. odnoszę wrażenie że te wszystkie pierdoły „okołogalowe” są ważniejsze od samych walk, a przecież chyba o to w tym wszystkim chodzi

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.