ksw24

Video z otwarcia sobotniej gali KSW 24 w łódzkiej Atlas Arenie.

34 KOMENTARZE

 1. Dla mnie to z Anią Karwan było nie do pobicia,oglądałem z 5 razy.

 2. No niestety Wójcik popsuł wszystko 🙁 Nawet nie chodzi o to, że ryknie, bo nie raz to robił…Kastę lubię wbrew wielu opiniom.

  Heartbeat Karwanówny nie do przebicia póki co. Sam podkład muzyczny itd. względnie, ale jak mówię, ciężko aż całokształt oceniać przez Wójcika.

 3. otwarcie wg mnie słabe a Paweł Wójcik to już przeszedł sam siebie w psuciu dźwięku …

 4. Najbardziej mnie irytuje że przerywają opening żeby podać nazwiska sędziów, liczbę walk i powitać widzów. Bez sensu. Na nazwiska sędziów jest czas przed galą, liczbę walk każdy zna, a witać widzów nie trzeba. To psuje moc openingu i dynamikę. Wójcik jest w ogóle zbędny i to podczas całej gali, nie wiem po co za każdym razem czyta wagę zawodnika i 10 razy wymienia nazwisko zawodnika właśnie wchodzącego do ringu. To niby są takie szczegóły ale oczyściłyby galę ze zbędnego bełkotu.

  A skoro o szczegółach mowa, to te metryczki zawodników są do wymiany, podają błędne dane i są słabej jakości a zwłaszcza te miarki wagi i wzrostu.

 5. Wójcikowi ze swoim „groźnym wokalem” bliżej do łikendu niż do Behemotha.
  Czy dźwiękowcom pracującym w ksw to nie przeszkadza? czy po prostu mają zobowiązania kontraktowe wobec polsyfu i jego osoby.

 6. Wójcik bardzo fajnie w stylu Lenne Hardt. Mi się podoba. To z Karwan było rzeczywiście naj 🙂

 7. mi się podobało z Anią i z Glacą chociaż w chuj playback ale no cóż TV 😀

 8. Otwarcie – delikatnie mówiąc – nie porwało, a oglądając je na żywo w hali odniosłem wrażenie, że było za długie.

  KSW 19 pozostaje wciąż jako numer jeden w moim rankingu.

 9. Będąc na hali to wydawało się to najlepsze otwarcie 🙂 Siedziałem tuż przed talerzami i efekt był mega.

  Ale oglądając w TV to nie to samo.

 10. Wójcik po prostu tragedia moim zdaniem. Już chyba lepiej, gdyby się nie odzywał.

 11. Heh byłem na hali i tak jak przy ksw 19 nie wiedziałem, że Ania Karwan spiewała, tak w sobote nie wiedziałem, że ktoś stukał na perkusji 😛

  Co do samego otwarcia to wg. mnie takie bez szału, były już na ksw lepsze i co może wydać się dziwne, ale bardziej podoba mi się, gdy początkową formułkę kasta mówi idąc od sceny na ring, niż gdy stoi odrazu na ringu

 12. takie tam Pan Wójcik dziwnie brzmi jakby miał zapalenie migdałków.

 13. Otwacie dosyć oryginalne, lubię perke, ogólnie mi się podobało. Podczas gali nic mnie tak nie wkrwiało (pomijając walki) jak zapowiedzi Wójcika, nie wiedziałem, czy sie śmiać, czy płakać crazy

 14. Też nie jestem miłośnikiem zapowiadania Wójcika. Kasta moim zdaniem robi to zdecydowanie lepiej i mogliby tylko przy nim pozostać.

 15. Najsłabszy opening od dawien dawna.

  Co za obrazek wrzucił Solaris, bo nie pokazuje mi Cry?

 16. Oba otwarcia Ani Karwan były na tyle dobre, że Ja bym ją zostawił jako stały element otwarć. KSW 19 to zdecydowanie hicior, teraz Borys wyszedł do tego kawałka który ona śpiewała tylko wersja jakaś inna ale to dalej Nneka – Heartbeat. Tu Mi się podobała wizualna strona bardzo choć to zwykle jest dobre, muzycznie było lepiej.

 17. Nawet nie wiedziałem, że jest taki temat. Wójcik przy wyczytywaniu nazwisk chyba miał rękę w kieszenie i szczypał się po lewym jaju. Te jego piszczenie wyszło żenująco. 

 18. Fajne otwarcie, Ksw są w tym fachowcamy, nie ma inaczej.

  Co do Kasty to robi dobrą robotę. Podobało mi się że jednego fightera zapowiadał Kasta a drugiego Wójcik, podoba mi się te ryzyko na zmiany, tylko że Wójcika bym zamienił na kogoś innego, na jakąś kobietę…która ma głos podobny do Lenne Hardt. Ciekawe czy by znaleźli kogoś takiego.

 19. ,,Borys , Diabeł Tasmańskyyyyyyyyyyyyy, Mańkowskyyyyy"
   ,,Matełuuuuuuuuuuusz Gaaamrrrrrrot" 
  ,,Karolina Kowalkiewiiiiiiiiiiiiiiicz"
   ,,Michał , Cipał , Materlaaaaaaaaaaaaaaa"
     Nie mówię już o zapowiadaniu Bedorfa, bo dosłownie jebłem z krzesła. Dlaczego do cholery on tak skrzeczy?

  Co do muzyki to bardzo mi się spodobała jak na otwarcie. 

 20. Wójcik dał plame.. A tak to otwarcie nie powalało, ale trzymało dobry poziom.

 21. Mnie sie super podobalo. Wojcik super modulowal glos, az zapachnialo soczystym Pridem. Kasta swietne wprowadzenie; wyrobil sobie swoj styl. Gra swiatlami super. Goscie na perkusji wymiataja. Czy lepsze to intro czy poprzednie tego nie wiem, ale na chwile obecna wydaje mi sie ze KSW robi najlepsze otwarcia na swiecie w MMA. Definitywnie jest sie czym chwalic…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.