coco

Konfrontacja Sztuk Walki poinformowała dziś o przyznanych premiach za walki z sobotniej gali.

Walką wieczoru w oczach Martina Lewandowskiego i Maćka Kawulskiego na gali KSW 24 zostało uznane starcie o pierwszy pas wagi ciężkiej KSW pomiędzy Karolem Bedorfem a Pawłem Nastulą.

Nokaut gali przypadł w zaszczycie Jayowi Silvie który w drugiej rundzie walki z Michałem Materlą znalazł sposób na zwycięstwo, nokautując mistrza KSW.

Nagrodę za poddanie wieczoru niespodziewanie zgarnął wywodzący się z kickboxingu Marcin Różalski który wykorzystał braki w parterze swojego przeciwnika Pawła Słowińskiego. Po trzech minutach wyrównanej walki w stójce Marcin popisał się świetnym obaleniem, po którym znalazł się od razu w dosiadzie i tam po mocnym ground’n’pound zapiął duszenie zza pleców, którym ostatecznie poddał rywala.

Bonusy KSW 24:

Karol Bedorf i Paweł Nasula – walka wieczoru
Jay Silva – nokaut wieczoru
Marcin Róźalski – poddanie wieczoru

37 KOMENTARZE

 1. Bedorf vs Nastula walka wieczoru ? chyba jakiś żart.
  juz walka różala chodź krótsza duzo bardziej mi sie podobała. Najbardziej zaslużyly na ten bonus Simona z Kowalkiewicz

 2. Można się zgodzić, choć myślę, że walka wieczoru chyba ze względu na emocje jakie wzbudzała, bo samej walki to niewiele jednak było. Jak dla mnie jednak dziewczyny powinni zdobyć za wojnę, nieustającą. KO oczywiste, poddanie też.

 3. W zasadzie oprócz poddania wieczoru, reszta do drobnej dyskusji.

  Nokaut Silvy robił wrażenie ale osobiście dałbym go Mańkowskiemu.

  Walka wieczoru: bardziej podobał mi się pojedynek Kowalkiewicz.

 4. Bonus 1000$ i ten komentarz o dodatkowej motywacji, Panowie zarabiaja już na ppv, to mogliby to podnieść 

 5. Jasna sprawa, walka dziewczyn to był cios za cios do ostatniego dzwonka i to one powinny dostać bonusa bgc.
  Patrząc ze względu na emocje jakie walki wzbudzają to równie dobrze przy zestawieniu znanych osobowości można by było dać go z góry :/ ale rzeczywiście emocje to Nastula wzbudził pewnie połowa polski myślała że poniósł największa ofiarę na ringu.

 6. Ciekawe czy ktoś przed galą spodziewałby się że Różal dostanie poddanie wieczoru Laughing

 7. Karol Bedorf i Paweł Nasula – walka wieczoru

  Serio? No trudno. Tradycyjnie w bonusach mi coś nie pasuje Laughing

 8. Karol Bedorf i Paweł Nasula – walka wieczoru

  To jest jakiś żart. Ta walka wyglądała tragicznie, aż przykro się robi że Paweł w taki sposób przegrał, a KSW daje za to bonusy…

 9. A moim zdaniem dziewczynom się nic nie należy i nigdy sienie należało, one dostały już bonus za FOTN na gali gzie prawdziwą walką wieczoru było Sowiński vs Jewtuszko II.

 10. Walka wieczoru – Karolina vs Simona
  KO Borysa 5x lepsze od Silvy.
  Dobrze że Pudziu nie udusił Mc Corklea kciukiem wbijanym w gardło bo pewnie on dostałby poddanie wieczoru…

 11. Byłem na gali i widziałem jak szanowny Pan Lewandowski podczas walki Karoliny łaził po całej hali i kompletnie nie był zainteresowany walką i nie wiem czy widział chociaż pół rundy. Dlatego nie dziwi mnie, że Bedorf i Nastula dostali FOTN 😀

 12. z tym ko bym się nawet zgodził, ale co do FOTN to zdecydowanie dziewczynom się należy

 13. O ile mogę zrozumieć KOTN dla Silvy (sam dałbym Borysowi)  znokautować mistrza to już coś, o tyle FOTN zdecydowanie dla Pań.

 14. Walka kobiet nie doceniona,nie pamietam ktory facet mial tak mocno morde obita po 3 rundach jak Sokupova,juz pomijajac fakt ze walka bardzo wyrownana.

 15. Karolina z Simoną bardziej zasłużyły na bonus za walkę wieczoru, to co one zrobiły w ringu i z jaką determinacją i zaciętością walczyły dziewczyny, zasługuje na wielki szacunek. Uszanowanie dziewczyny  Trzeba dodać, że walki Karoliny nigdy nie są nudne, to jest dziewczyna, która nie kalkuluje tylko chce dać dobrą walke i zawsze tak jest. Jeżeli ona nie zasługuje na bonus to ja tego NIE ROZUMIEM
  „Junior dos Santos świetny zawodnik wagi półciężkiej” (UFC 116) – Łukasz Jurkowski
  „Bisping vs. Yoshihiro Akiyama to jest taki eliminator, do tego kto będzie miał prawo bić się w tej kat. półśredniej z GSP (UFC 120) – Łukasz Jurkowski

 16. Walka wieczoru kompletnie przestrzelona, dla Karoli i Simony powinna iść. Z poddaniem się zgadzam, choć nokaut osobiście Borysowi bym przyznał.

 17. Bonus za walkę wieczoru powinien trafić do dziewczyn. Reszta w porządku.

 18. W UFC także częściej dają bonusy dla poddań / walk wieczory tym bardziej znanym

 19. Jeśli też stoczą podobnego rodzaju wojnę 😉

  Podoba mi się, że nie ma jakichś pojechań, tylko każdy przedstawia swoją opinię. To pieniądze K&L, więc ich prawo do rozdzielania, ale po temacie widać, że dość zgodnie najbardziej podobała się walka Pań. Walka Karola z Pawłem wciąż była najważniejszą walką w polskim, ciężkim MMA, ale nie było tam tej dramaturgii, był jej inny rodzaj, ale nie bardzo nadający się na dofinansowywanie 😉

  Kaczka, przesada z tym gifem. Ktoś na zamówienie Ci chyba zrobił 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.