(Foto www.kswfoto.com) Federacja KSW poinformowała o przyznanych bonusach za sobotnią galę KSW 21:

Walka wieczoru: Karolina Kowalkiewicz vs. Paulina Bońkowska – obie zawodniczki otrzymują bonus

Nokaut wieczoru: Michał Materla

Poddanie wieczoru: Mamed Khalidov

51 KOMENTARZE

 1. Jak najbardziej wymienionym wyzej osoba  sie nalezy. Ktos wie ile wynosi taki bonus? 

 2. Jak najbardziej jestem za, co do bonusu za poddanie – bardziej efektowne i po pierwszej próbie w odróżnieniu od Iro który kilka razy próbował zapiąć duszenie ale też fajne poddanie. Dziewczyny na prawde zasłuzyły na tą kase. A co do KO to wiadomo, Cipek miażdzy mUsK. Mam jedno pytanie, bonusy nadal są wielkości 1 tysiaka dolarów jak to kiedyś powiedział Hajs ?

 3. Kiedyś był 1000$. Dla mnie Brabo Irokeza było lepszym poddaniem niż to Mameda.

 4. Git dziewczyny sobie zasłużyły , poddanie to mógł być Irokez, moim zdaniem rzadziej spotykana jego technika.

 5. Ciekawsze było poddanie Irokeza, ale…było dłużej wybierane, tu nagła akcja i ktoś tak doświadczony jak Grove klepie równie szybko. Mamed dopina technikę i wkłada całą siłę, nie starając się koniecznie uzyskać w 100% najlepszą technikę. Dobrze to wyglądało. Rywal nie może myśleć czy przeczeka, nie można mu dawać czasu na myślenie i czekanie, trzeba mu dać sygnał, że ma się poddać, a każda sekunda przetrzymania wzbudzi w jego głowie coraz większy lęk, że zaraz będzie z nim źle.

  Reszta nagród oczywista, choć ciekawe jak wysoka. Oby brak informacji nie wynikał z jakiejś śmiesznej wysokości tych nagród 😛

 6. Też bym dał poddanie Irokezowi za Brabo, nie tak efektowne jak anakonda Puhakki, ale bardziej niż taktarov Mameda w mojej opini.

  Co do wysokości bonusu, to nie są to bonusy UFC, ale zawsze jakiś dodatek, dla pań, które pewnie astronomicznych kontraktów nie mają, może to być ciekawy bonus.

 7. W pełni się zgadzam z przyznanymi bonusami. Jednak gdyby Iro dostał bonus też nie miałbym z tym problemow.

 8. Ja popieram przyznane bonusy. Mamed poddał czarny pas bjj więc jemu się bardziej należy Cool

 9. Oczywiście że Iro bardziej zasługuje na poddanie wieczoru.

  Rozumiem że Mamedowi trzeba dorzucić $ za to że zostaje w KSW, ale reszta wcale nie jest gorsza.

 10. z resztą sie zgadzam,ale za poddanie tez nagrodziłbym Irokeza bo jest trudniejsze technicznie

 11. Poddanie Irokeza trudniejsze technicznie, ale Mameda lepiej wykonane.

 12. Oby brak informacji nie wynikał z jakiejś śmiesznej wysokości tych nagród 😛

  1K$ to już śmiech. Fakt faktem dziewczyny na pewno dużo bardziej odczują to na koncie niż Mamed czy Michał bo taki bonus może być równowartością większośći ich gaży.

 13. taki bonus może być równowartością większośći ich gaży.

  Co za bzdura…

  Dobrze, że nie napisałeś iż zawodnicy jeszcze dopłacają KSW za możliwość walki u nich.

 14. qweq3@
  jak myslisz ile dziewczyny mialy za te walke w takim razie ?
  Moim zdanie Bonus za poddanie wieczoru dla Jewtuszki ale jesli Mamona Khalidow dostal to tez sprawiedliwie .

 15. I takie bonusy mógłby zgarniać Mamedzik w UFC rzędu 70tys $, ale kurwa nie, lepiej nie mieć ambicji i dostać 1000$ w najlepszej organizacji w galaktyce, bo za oceanem płacą mało!!!

 16. Nie zgodziłbym się tylko z Poddaniem Wieczoru – jak dla mnie Brabo Irokeza było bardziej widowiskowe.

 17. Dziewczyny zasłużyły na walkę wieczoru, tak samo jak Materla na nokaut, ale poddanie wieczoru powinno pójść do Iro. Obaj z Mamedem zasłużyli tyle, że Khalidov nawet tego za bardzo nie odczuję w odróżnieniu od Irokeza.

 18. Irokez ma bonus w straży : D a tak serio to też dałbym bonus Irokezowi

 19. Zgadzam się z wyborem w 100%, co do poddania Mameda to było ono bardziej widowiskowe niz Irokeza.Bo chyba widowiskowosc jest glownym czynnikiem wg ktorego przyznaje sie bonusy(tak samo przeciez jest w UFC, nie najtrudnijeszy a najbardziej widowiskowy).
  1K troche bieda jak na naj-organizacje w Europie wschodniej :/

 20. [troll] Może i Jewtuszce się należy, ale czymś trzeba Mameda przekonać, żeby nie szedł do UFC, nie? [/troll] 😉 😉

 21. Wpełni się zgadzam. Poddanie Mameda > poddanie Irokeza

  Co do reszty to nikt nie ma wątpliwości.

 22. co do bonusu za poddanie — bardziej efektowne i po pierwszej próbie w odróżnieniu od Iro który kilka razy próbował zapiąć duszenie

  no i rywal też bardziej wymagający! to chyba też ma znaczenie 😉

  pytanie do redakcji:

  czy walka Kowalkiewicz-Bońkowska będzie brana przez was pod uwagę jako kandydat do walki roku 2012?

 23. Jak już kilka osób wspomiało klasa rywala mameda i czarny pas bjj przemawia bardziej imo na jego korzyść w zyskaniu tego zyliardowego bonusu. Zgadzam się w pełni z tym, że dziewczynom dałbym nawet dwukrotnie większy niż faktycznie dostaną 😉 może jakieś pieniążki pod stołem al'a UFC ?;p Chciałbym… 

 24. Zgadzam się z bonusami, Iro zapinał to duszenie chyba z 2 min więc odpada.

 25. Z wszystkimi bonusami się zgadzam. Z poddaniem wieczoru też, Mamed zrobił to bardzo szybko, płynnie, można powiedzieć perfekcyjnie. Trzeba też wziąć pod uwagę ten czarny pas Kendalla.

 26. Jakie to polskie to ukrywanie tych wynagrodzeń … Czy ktoś może podać jakiś sensowny powód nieujawniania wyngrodzeń przez KSW ? Bo może coś mi umyka. Jeśli w takich sprawach nie ma jawności, to jak potem można wymagać, żeby w Polsce nie było korupcji … ? A nawet w skrajnie skorumpowanej piłce nożnej kontrakty zawodników są jawne.

 27. Bonusy na KSW odkąd zostały wprowadzone wynosiły zawsze 1000 dolarów, wielokrotnie o tym mówili właściciele KSW. Nie sądzę, żeby coś się zmieniło w tej kwestii.

 28. Jakie to polskie to ukrywanie tych wynagrodzeń … Czy ktoś może podać jakiś sensowny powód nieujawniania wyngrodzeń przez KSW ? Bo może coś mi umyka. Jeśli w takich sprawach nie ma jawności, to jak potem można wymagać, żeby w Polsce nie było korupcji … ? A nawet w skrajnie skorumpowanej piłce nożnej kontrakty zawodników są jawne.

  Artykuły 23 i 24 kodeksu cywilnego 🙂

 29. Brabo trudniejsze technicznie i mi też się bardziej podobało ale żalu do KSW mieć nie można bo faktem jest że dopinał tą technikę długo a Mamed wręcz odwrotnie. Z poddaniem na pewno mieli dylemat i wydaje mi się że oba poddanie zasługiwały tu na bonus. Cieszy mnie fakt że dziewczyny zostały docenione 🙂

 30. Zgadzam się z przedmówcami: poddanie powinno pójść do Irokeza… ale cóż.

 31. powiem tak: rybers ile zarabiasz?

  A to nie mnie powinieneś pytać tylko driftera bo to on widzi problem w nie ujawnianiu zarobków.

   

  Co do poddania wieczoru to oba były efektowne. Także kwestia gustu, które dostało bonus, a o gustach podobno się nie dyskutuje.

 32. W pełni zgadzam się z bonusami. W walce dziewczyn było po prostu wszystko, Michał wiadomo.. jedyne KO gali. Poddanie dla Mameda? oczywiście że tak. Irokez zapinał te  brabo ze dwie minuty a u Mameda było to bardziej widowiskowe.

 33. Jakie to polskie to ukrywanie tych wynagrodzeń … Czy ktoś może podać jakiś sensowny powód nieujawniania wyngrodzeń przez KSW ? Bo może coś mi umyka. Jeśli w takich sprawach nie ma jawności, to jak potem można wymagać, żeby w Polsce nie było korupcji … ? A nawet w skrajnie skorumpowanej piłce nożnej kontrakty zawodników są jawne.

  Jakim prawem interesujesz się zarobkami osób pracujących w prywatnym przedsiębiorstwie (budżetówka to już inna śpiewka)? Normalnie to będzie, jak każdy zajmie się swoją kieszenią, a nie jak musi ze wszystkiego się wszystkim tłumaczyć…

 34. @qweq3 <- nie kompromituj się, bonusy na KSW 18 wynosiły 1K$ czyli ~3KPLN. Przyjmijmy, że się nie zmieniły to raczej wątpie, że dziewczyny, a szczególnie Karolina z rekordem 1-0 dostała 10KPLN za walkę. Za udział w eliminacjach do np. KSW 9 zawodnicy dostali 1KPLN za całe eliminacje bez względu czy wygrają je walcząc 3-krotnie na gali czy odpadną od razu. Doskonale wiem, że realia się zmieniły w erze Pudziana ale jestem głęboko przekonany, że ani Karolina ani Paulina nie dostały czterocyfrowej sumy za swoją pierwzą walkę na KSW.

  Druga sprawa, że należy im się więcej skoro mówimy o zawodowstwie ale doskonale wiemy, że z MMA nawet Janek nie jest w stanie się utrzymać na takim poziomie jakby chciał.

  Nie lubię takich tematów specjalnie poruszać ale troll Mnie sprowokował. Sorry Panowie.

 35. Taki bonus przyda się dziewczynom, a w szczególności Karolinie, która nie miała sponsorów.

 36. Post jednego z userow na sherdogu (byc moze user i naszego forum)

  Nobody besides KSW and Mamed's team knows how much he is making. Besides if I remember correctly he was signing a new contract with KSW. I also fought KSW pays him 50k USD for a fight, but last month my cousin, who trained at the same club as Blachowicz, told me Blachowicz got 80k zloty (25k USD) for his first fight with Sokoudjou at KSW 15. Today my striking coach told me Mamed is making 500k zloty (156k USD) for a fight at KSW. I don't know how much truth there is to it …

  Totalna bzdura? Czy blisko prawdy?

 37. he was signing a new contract with KSW

  Akurat te zdanie to jest prawda. Co do reszty to trzeba zapytać Mameda ile dostaje hajsu od sponsorów, bo może od nich dostaje więcej niż za samą walkę. 50k $ za samą walkę mnie nie dziwi, a czy możliwe jest 100k $ od sponsorów…

 38. Ja jakoś też nie lubię patrzeć ludziom w portfel, to się chyba wynosi z domu. Osobiście nie chciałbym, aby ktokolwiek patrzył mi w portfel, dlatego nie rozumiem oburzenia przez to, że zarobki nie są ujawniane. Takie moje  zdanie.

 39. Co do poddania, też chyba przyznałbym je Irokezowi, ale poddanie Mameda też chyba na to zasłużyło, tym bardziej, że to czarny pas. Swoją drogą jak na czarny pas, to wydawało mi się, że Kendall bał się parteru, bo przecież Mamed poślizgnął się dwa, czy trzy razy, mógł wtedy od razu na niego wejśc z młotkami, ale nie wiem, może za mało było przygotowania (w końcu Mamed to nie byle kto i wiedział, że tak łatwo by nie poszło.), a może to z jakiejś kultury? (choć raczej nikt by tego nie odebrał jako jej brak.)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.