Rozpiska KSW 18.

25 KOMENTARZE

 1. O wiele lepszy niż ten bez Le Bannera!
  Tiger sponosorem 😉

   

  PS. Co ze Szczęką? Pisałeś że będzie a tu nic… czyżby powrót do starej godziny wypuszczania w eter pliku?

 2. Cieszy napis „7 Walk MMA”, tym samym czekam na ogloszenie kolejnego pojedynku. Moks?

 3. Tak jak zobaczyłem ten plakat to sobie pomyślałem co musi zrobić Kornik, żeby się na niego dostać. W mojej opinii zasługuje na niego bardziej od Karola, ale to tylko mały szczególik.

  Ogólnie plakat lepszy niż poprzedni. Smile

 4. plakat ok moze byc ale wlasnie przydalby sie kornik szkoda ze go nie ma plakat bylby jeszcze ciekawszy nooo chyba ze jeszcze zmienia :):) ogolnie na plakacie powinni podejsc wagowo tez kazdy z innej wagi

 5. Nie mogę się doczekać mediatreningu bo plakat z 16stki wisi już za długo nad TV;]

  KSW od jakiegoś czasu robi plakaty tym samym kluczem, brakuje świeżości…wolałbym żeby każdy był z innej parafii.

  Jak zobaczyłem napis 7 walk MMA to od razu ulżyło bo te ploty były niepokojące…

 6. Le bannerowi wyprostowali nos albo mi na oczy już idzie 😛
  Kurna tylko 7 walk….wydaje mi się że jedna z czołowych europejskich organizacji powinna robic minimum 10 pojedynków na numerowaną dużą galę, ale wiem że Polsat maczał w tym palce więc to i tak dobrze.

 7. Właściwie, to prawie taki sami co poprzedni, tyle, ze doszedł Le Banner i Błachowicza trochę zmienili.

 8. wydaje mi się że każdy kolejny plakat jest po prostu taki sam. Wszystkie utrzymane w tej samej czerwono srebrenej tonacji. Jak ktos już zauważył przydałoby się trochę świerzości. Ale to tylko moja skromna opinia

 9. I widzę, że tytuł gali został.
  Jak, przy jakimkolwiek szacunku do siebie jako organizacji (co dopiero mówiąc o sobie MY to nr 3 na świecie i nr 1 w Europie) i jakiejkolwiek skali gali większej niż amatorskie zawody okolicy w podstawówce, można nazwać swoją galę NIEDOKOŃCZONE WSPÓŁCZUCIE??

  Czy pan waldi kasta wymyślił ten tytuł? Wiemy że KSW ceni sobie wyżej kolesiostwo niż kompetencje, że waldi to dobry koleś właścicieli i mile widziana jest jego niekompetencja lingwistyczna, podobnie jak pana słodziaka jako rzecznika prasowego.
  Ale czy naprawdę do cholery nie mogą wziąć do ręki słownika i sprawdzić, że unfinished sympathy to NIEDOKOŃCZONE WSPÓŁCZUCIE??

 10. Nie to że bronie KSW, gdyż sam się zawsze śmieje z ich tytułów gal, ale unfinished emphaty się ta akurat nie nazywa. Anglistyki nie kończyłem, ale symphaty ma troche inne znaczenie i nie da się tak bezpośrednnio tłumaczyć tego w ten sposób na polski

 11. najlepsze to, ze 3 walki w ciezkiej i kazda w innej wadze: 110, 115 i 120kg 😀

  btw. na plakacie walka kornika 2x5min wiec raczej nie o pas 😛

 12. To jakiś oficjalny plakat, bo nie widziałem wcześniej ?
  Widnieje Błachowicz 3×5 minut – czyli wychodzi że walka o pas.

 13. @malin – nie ‘unfinished empathy’ jak to mówisz, tylko unfinished sympathy – i jest to właśnie niedokończone/nieskończone współczucie. Również anglistyki nie kończyłem, ale takie jest znaczenie tego zwrotu (sympathy=współczucie, da się jak najbardziej przetłumaczyć) …
  Czy oni chcą, żebyśmy im bez końca współczuli? Nie wiem, ale niech zmienią ten tytuł, toż to jest jakaś paranoja! Nie mogli dać chociażby 'unfinished business' ?
  Już bym wolał galę o tytule CHLEB ZE SMALCEM!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.