Największa polska federacja MMA przygotowała dla swoich fanów konkurs w którym główną nagrodą jest między innymi 20 biletów w najlepszym chyba miejscu żeby oglądać na żywo galę KSW 17, w tzw. Strefie Fana która łapie się do transmisji telewizyjnej. Poniżej szczegóły konkursu:

 Niech Cię zobaczą w TV! Skonfrontuj się z innymi. Pokaż na czym polega sztuka kibicowania. Powalcz o miejsce w Strefie Fana na gali KSW17 – Zemsta!

Jak wiele jesteś w stanie zrobić, żeby z widowni wspierać swoich ulubionych zawodników? Zaskocz nas! Zaimponuj nam! Stwórz coś unikalnego, inspirowanego KSW. Graffit? Bodypainting? Szalona fryzura? Pomysł i wykonanie należy do Ciebie!

Wygraj i zasiądź 26 listopada w łódzkiej Atlas Arenie i oglądaj na żywo zmagania współczesnych gladiatorów. Pokaż się widzom przed telewizorami w całej Polsce. Wzbudź zazdrość u sąsiadów i podziw u tych, na których opinii ci zależy. Bądź na gali, bądź w TV!

Co trzeba zrobić, aby wygrać? 

Co trzeba zrobić, aby wygrać?

1. Stwórz coś nietypowego inspirowanego KSW
2. Zrób zdjęcie lub nakręć film i wstaw na naszą tablicę

Nagrody:

1. Do rozdania mamy aż 20 biletów na Strefę Fana KSW
2. Dodatkowo cztery osoby spośród zwycięzców otrzymają od nas coś ekstra. Będzie to tzw. „Backstage Tour”, czyli zwiedzanie szatni zawodników oraz możliwość zobaczenia na własne oczy jak wygląda zakulisowa praca przy gali.
3. Nagrody do odebrania będą w dniu gali

Czas trwania:

1. Konkurs trwa do środy 23 listopada do 23:59
2. Wyniki konkursu w czwartek rano

Strona KSW na Facebook.com pod tym adresem

30 KOMENTARZE

 1. mam pomysł jak wygrać 🙂 wydziargać sobie na czole logo KSW, nagroda gwarantowana

 2. Jakby był śnieg to można by odśnieżyć litery KSW, teraz co najwyżej liście można ułożyć w odpowiedni sposób.

  Albo przedstawienie:
  Pudzian: Janek! Napijesz się Soku ?
  Janek: Nie chcę bo ten twój Sok kopie mocniej niż wóda.
  Pudzian: to wypije z Mamedem póki nie pości.

  Może lipne, ale może komuś przez to coś wpadnie do głowy to napisałęm.

 3. jak tam JDS? wygrales ta koszulke od zdjecia Sonnena z Soaresem? 😀 polowa postow byla twoja

 4. w skrócie, konkurs musi byc na specjalnej aplikacji, łamiesz zasady jak ustalasz ze cos trzeba zlajkowac, skomentowac, czy udostepnic na tablicy, druga sprawa https://www.facebook.com/profile.php?id=100002107388035 zgodnie z reg. firma nie może mieć profilu jako użytkownik, powinni szybko załozyc normalny fanpage.

  Pervert moge ci podeslac reg w wersji angielskiej.

  Nie pisze zeby straszyc ksw, tylko jezli admini face sie zorientuja co sie dzieje na fanpage skupiajacym 25 tysiecy osób, bez wiekszego sentymentu zlikwiduja profil i po ptokach…

 5. DEF, ja jak przeczytałem kilka pierwszych tekstów z konkursu o „Sonnenie” to pomyślałem, że większość startujących wolałoby płytę BIBERA jako nagrodę. Ja mogę ufundować (piszę poważnie) nagrodę za najgłupszy tekst, jako nagrodę mogę kupić karton Papieru toaletowego, aby rodzina laureata mogło swobodnie się wypróżniać ze śmiechu – jak delikwent się pochwali sukcesem.

 6. kaczka NIE od dawna nie biorę

  Panowie nie dajcie się złapać na te triki KSW!! : ) będziecie w tym samym targecie klientów co właściele „paszportów Polsatu : ). Przeczytajcie dokładnie jak was prowokują do czegoś głupiego……………………zróbcie sobie śmieszną fryzurę………. Namalujcie coś fajnego na tyłku……….
  Niech ktoś Martinowi i Maćkowi wyśle zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie – do wygrania wejściówki do ZOO. Tylko niech chłopaki nas przekonają, że tam pasują: ).

 7. Spójrz na tego kolesia od pieczywa…. Myślisz, że miałbym szansę z Panem „ Bułeczką”…….

 8. Ahaha, KingDante 😀
  „…Wzbudź zazdrość u sąsiadów i podziw u tych, na których opinii ci zależy. Bądź na gali, bądź w TV!…” – i jak tu się oprzeć? Konwencja w stylu: 'łał, jacie, o patrz!’ do mnie nie przemawia ale dla każdego coś miłego i jestem pewien, że konkurs znajdzie amatorów. Nagrody fajne, szkoda, że oprawa trąci weselem. Ale już nie marudzę – rzekłem tylko swoje zdanie.

 9. Ale zgredy z tych KSW ! Daliby by ludzia te bilety a nie ….Tak jak w/w powiedzial moze sobie tatuaz walnac KSW..
  Poprostu Zalamka !!!!!!!!!!!……………..

 10. Gdyby to był sektor zajmowany przez naprawdę najbardziej hardkorowych i ortodoksyjnych fanów MMA to poziom malkontenctwa w nim by przekroczył wszystkie dopuszczalne normy.

 11. Tidzej come on: ) żartujemy sobie: ). Hardcorowi fani MMA nie różnią się poziomem marudzenia od innych polaków: ). Nie ma żadnych badań, które pokazywałyby że jest inaczej: ).
  Mam nadzieje, że Pan „Bułeczka” się nie obraził.

 12. @up
  Nie wygrałem koszulki, niestety. W ogóle nie ma wyników, dziwne nie –>?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.