AB0_1822_800x532

Informacje za stroną Boxingnews.pl:

Od wielkiej gali KSW 14 minęło zaledwie kilkadziesiąt godzin, a już pojawiły się pierwsze wyniki oglądalności, jak powiedział w sobotę Maciej Kawulski ‘najlepszej do tej pory gali MMA zorganizowanej przez federację KSW.’ Wszyscy kibice z pewnością zastanawiali się nad tym, czy walka Mariusza Pudzianowskiego z Ericiem ‘Butterbean’ Eshem pobije pod względem oglądalności walkę Marcina Najmana z Przemysławem Saletą.

Ręce mogą z zadowoleniem zacierać kibice boksu, ponieważ to przedstawiciele tej sztuki walki przyciągnęli przed telewizory największą ilość widzów w trakcie ponad pięciogodzinnej transmisji, która miała miejsce na antenie dwóch stacji – telewizji Polsat i Polsat Sport.

Walkę Marcina Najmana z Przemysławem Saletą na żywo oglądało ponad 4,5 mln widzów, co jest naprawdę imponującym wynikiem biorąc pod uwagę, że w tym samym czasie konkurencyjny TVN emitował jeden ze swoich flagowych produktów jakim jest program ‘Mam Talent’.

Walka Mariusza Pudzianowskiego z Ericiem ‘Butterbreanem zgromadziła przed telewizorami 4,1 mln widzów!

Tym samym federacja KSW po raz kolejny może otworzyć szampana, ponieważ ich produkt znów znalazł się w czołówce najlepiej oglądanych wydarzeń sportowych.

Jak wynika z danych Nielsen Audience Measurement czternastą Konfrontację Sztuk Walki w otwartym Polsacie oraz Polsat Sport oglądało średnio ponad 3,625 mln widzów.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.