DSC_6797

Jak poinformował nas rzecznik prasowy KSW Artur Przybysz jutrzejszy drugi media trening przez KSW 14 w warszawskim klubie Copacabana będzie można oglądać na żywo na oficjalnej stronie KSW – www.konfrontacja.com. Transmisja rozpocznie się o godzinie 13.

26 KOMENTARZE

 1. Swoją obecność na media treningu potwierdzili: Mariusz Pudzianowski, Przemysław Saleta, Marcin Najman, Jan Błachowicz i Maciej Górski.

 2. Ciekawe jak Pudzian wygląda i ile waży, może jeszcze coś zrzucił 😀

 3. A gdzie Kociao? Mnie bardziej ciekawi czy Pudzio czegoś się nauczył niż czy coś zrzucił

 4. Będzie na lookr.tv pewnie. Nie liczył bym na jakieś znakomite wyczyny Pudziana. Pewnie pokaże ten swój wysublimowany boks może się nauczył jednej dźwigni ale to tylko dzięki temu że Juras mógł by go tego nauczyć. I będzie tego. Może jeszcze jakiś obaleń się nauczył . Jak będzie to zobaczymy. Bez zbędnej euforii.

 5. Obsada taka bo chłopaki są z Warszawy i Kułaka z Częstochowy i Dowdy ze Szczecina specjalnie ciągnąć nie będą… Z Najmanem inna sprawa chłopak ma po prostu parcie na szkło 😉

 6. mógłby ktoś to nagrać ?
  bo dużo osób będzie w szkole albo w pracy.

 7. Ja osobiście jestem ciekaw z kim trenuje teraz Pudzian bo podobno rozstał się z Oknińskim i jak tam z jego techniką.

 8. ja tam mam jeszcze wakacje 😛 nagrałbym wam chłopaki ale musicie powiedzieć jak bo ja jestem komputerowq noga

 9. hula wam ta transmisja? u mnie lipa na konfrontacja.com i na lookr.tv też :/

 10. w firefox też śmigała 🙂 40 minut i po treningu. Ktoś chciał wiedzieć jak tam teraz z Pudzianem – odniosłem wrażenie, że po rozgrzewce już nie miał sił. Boks raczej po staremu, jakieś tam obalenia były, ale nie sądzę żeby starczyło to na Erica.

 11. Można prosić o jakąś relacje tego? Bo jakoś nie widze sposobu aby teraz to obejżeć z odtworzenia, no chyba że mmavideos.pl coś pradzi 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.