Marian Ziółkowski w kolejnej walce zmierzy się z Marcinem Heldem. Były mistrz KSW przyznaje, że wygrana w tym starciu może mu dużo dać.

Podczas gali XTB KSW 112, która odbędzie się 15 listopada w Szczecinie, Marian Ziółkowski stanie do walki z Marcinem Heldem. Przed zbliżającym się starciem Ziółkowski w rozmowie dla KSW powiedział:

Niesamowite jest to, że do klatki wejdzie dwóch gości, którzy łącznie stoczyli 75 pojedynków. Mam lekki dysonans, bo zawsze bardzo lubiłem Marcina, kibicowałem mu. Przez wiele lat był moim ulubionym zawodnikiem MMA, a z drugiej strony wiem, że zwycięstwo nad nim bardzo dużo mi da i nie mogę się już doczekać.

Marian Ziółkowski wróci do klatki po dwóch przegranych. W ostatnim pojedynku walczył o pas z Salahdine’em Parnasse’em.

Ponad dwa lata bez wygranej i dwie kontuzje. Zresetowało się to wszystko po walce z Parnasse’em. Jeśli miałem jakieś wątpliwości, niepewność, to przed walką z Salahdine’em. Myślę, że ta walka dosyć mocno mnie rozgrzała, nawet jeśli nie była do końca taka, jak powinna być. Jestem gotowy, nie mam żadnych kontuzji, mocno trenuję i czekam na kolejnej pojedynki.

Marian Ziółkowski rywalizuje zawodowo od roku 2011. Na swoim koncie ma 36 stoczonych walk, z których 25 wygrał. W okrągłej klatce KSW stoczył już dziesięć pojedynków.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

15 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

k
koreanskieKastaniety

Brutaal
Bantamweight

443 komentarzy 1,082 polubień

dobre zestawienie.

Coś mam takie przeczucie, że Held zakończy tu karierę Mariana i ten będzie mógł się już w 100% skupić na byciu yes manem krs1.

Odpowiedz polub

Avatar of Cpaluch
Cpaluch

Oplot Challenge
Welterweight

58 komentarzy 43 polubień

A mi się wydaje że Marian może to ogarnąć. U Helda też widać zjazd formy, to raczej będzie równa walka, a nie taka dysproporcja jak na filmiku ze sparingów z AWF sprzed 12 lat.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Patrosixxx
Patrosixxx

UFC
Heavyweight

18,574 komentarzy 35,897 polubień

Ja kibicuje Marianowi w tej walce. Jak walczył z Parnassem to niestety jestem fanem talentu Francuza więc chciałem żeby on wygrał. Ogólnie Mariana fajnie się słucha, ma pojęcie o tym MMA. Oby dojechał zdrowotnie, bo zestawienie sztos!

Odpowiedz 5 polubień

r
roll

WSOF
Middleweight

3,301 komentarzy 5,350 polubień

Ja kibicuję Heldowi , bo.....:
- pamiętam jak był młodzikiem na matach, "złotym dzieckiem" itd
- poszedł walczyć w UFC i zabrakło trochę " szczęścia"
- wydaje mi się że jest bardziej pracowity od Mariana
- niech chociaż na " starość" zarobi trochę cebulionow

Odpowiedz 6 polubień

k
koreanskieKastaniety

Brutaal
Bantamweight

443 komentarzy 1,082 polubień

Ja kibicuję Heldowi , bo.....:
- niech chociaż na " starość" zarobi trochę cebulionow

To to jak pójdzie oprawiać frików, bo w KSW to zarobi, ale na koszty przygotowań, suplementy, żywienie i bieżące rachunki co najwyżej.

Odpowiedz polub

l
loniakiWilliams

Oplot Challenge
Light Heavyweight

141 komentarzy 231 polubień

To to jak pójdzie oprawiać frików, bo w KSW to zarobi, ale na koszty przygotowań, suplementy, żywienie i bieżące rachunki co najwyżej.

zamknij pizde i wracaj do paleciaka

Odpowiedz 11 polubień

Avatar of Fresh
Fresh

UFC
Lightweight

8,951 komentarzy 8,110 polubień

Bardzo fajne zestawienie, zdecydowana przewaga zasięgu Golden Boya ale to co ciekawe to ile doświadczenia wniosą ci dwaj zawodnicy do klatki KSW - łącznie 75 zawodowych walk MMA.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Paria S.
Paria S.

UFC
Middleweight

10,125 komentarzy 25,195 polubień

Niektórzy z cohones maja więcej walk. 73--3 (ze sprzętem) to nie w kij dmuchał

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Heavyweight

17,970 komentarzy 76,778 polubień

To to jak pójdzie oprawiać frików, bo w KSW to zarobi, ale na koszty przygotowań, suplementy, żywienie i bieżące rachunki co najwyżej.

IMG_6246.gif

Odpowiedz 9 polubień

Avatar of Patrosixxx
Patrosixxx

UFC
Heavyweight

18,574 komentarzy 35,897 polubień

View attachment 130210

Ej, ej ale Pawła akurat to w korpo szanują :nono:

Odpowiedz 1 Like

k
koreanskieKastaniety

Brutaal
Bantamweight

443 komentarzy 1,082 polubień

zamknij pizde i wracaj do paleciaka

śmieciu, nie prowokuj mnie bo wykupię ruderę twoich starych za półroczne zarobki i wypierdolę was na ulicę

Odpowiedz 5 polubień

G
Guest

O, tutaj też ciekawe wymiany zdań

Odpowiedz 1 Like

l
loniakiWilliams

Oplot Challenge
Light Heavyweight

141 komentarzy 231 polubień

śmieciu, nie prowokuj mnie bo wykupię ruderę twoich starych za półroczne zarobki i wypierdolę was na ulicę

stary ci do wanny wchodzil ewidentnie, a kupic to mozesz co najwyzej tego fiata co go ostatnio opchnales lachociagu
raper, fajter, it guy xd

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Drzewo
Drzewo

UFC
Heavyweight

17,674 komentarzy 39,076 polubień

To to jak pójdzie oprawiać frików, bo w KSW to zarobi, ale na koszty przygotowań, suplementy, żywienie i bieżące rachunki co najwyżej.

zamknij pizde i wracaj do paleciaka

Mulitkonta walczą ze sobą?

Co za czwartek... :antonio:

Odpowiedz 7 polubień

Avatar of GypsyKing
GypsyKing

UFC
Middleweight

10,944 komentarzy 48,413 polubień

śmieciu, nie prowokuj mnie bo wykupię ruderę twoich starych za półroczne zarobki i wypierdolę was na ulicę

ezgif-8ff2dceb0ad6e6.gif

Odpowiedz 3 polubień