Damian Janikowski przegrał walkę podczas gali KSW w Lyonie. Po starciu Polak zapowiedział, że potrzebuje dłuższej przerwy od startów.

Podczas gali XTB KSW 106, która odbyła się 10 maja we Francji, Damian Janikowski został znokautowany przez Laida Zerhouniego. Po walce Polak nagrał wideo, w którym powiedział:

Przegrałem. Powiem wam, że był naprawdę bardzo szybki i celny. Przyjmuję to na klatę. Muszę sobie zrobić dłuższą przerwę, spędzić czas z rodziną i tyle. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za doping.

Janikowski napisał również:

Taki jest ten sport. Dziękuję, że byliście ze mną. Jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa.

Damian Janikowski jest byłym pretendentem do tytułu wagi średniej. Polak aktualnie jest po trzech przegranych z rzędu. W ostatnich walkach uległ Pawłowi Pawlakowi, Piotrowi Kuberskiemu i Laidowi Zerhouniemu.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

46 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Michael Angelo
Michael Angelo

Bellator
Lightweight

4,236 komentarzy 24,452 polubień

Damian wróci silniejszy :bleed:

Odpowiedz 10 polubień

G
Guest

Czyli wróci silniejszy

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Arlovski
Arlovski

UFC
Heavyweight

19,323 komentarzy 34,968 polubień

To nie był jego dzień. Inny dzień może byłby jego dniem.
Wróci silniejszy.

Odpowiedz 17 polubień

Avatar of ermine
ermine

Legacy FC
Featherweight

1,919 komentarzy 7,345 polubień

Dziwnie wygląda taka inteligentna ale obita twarz

Odpowiedz 11 polubień

Avatar of Filip_
Filip_

Brutaal
Welterweight

539 komentarzy 962 polubień

Tym razem kangur wróci silniejszy. W końcu się uda.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Heavyweight

19,329 komentarzy 43,918 polubień

Damian daj sobie już spokój

Odpowiedz 2 polubień

Średniej wielkości znawca

ONE FC
Welterweight

2,446 komentarzy 8,134 polubień

Damian nie wróci silniejszy, bo nigdy nie był słaby

Odpowiedz 1 Like

Avatar of jihaad
jihaad

UFC
Middleweight

12,249 komentarzy 31,915 polubień

Dokładnie zero progresu u Damiana, werdykt bardzo naciągany, śmierdziało deskami po raz kolejny. Surowizna aż wstyd!

:damjan:

Odpowiedz 18 polubień

Avatar of Muniek
Muniek

Brutaal
Featherweight

498 komentarzy 1,111 polubień

Kurde , tam zaraz będzie ujemny rekord - szkoda Damixa ale no nie każdy się nadaje do tego sportu

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Heavyweight

17,851 komentarzy 76,459 polubień

Dokładnie zero progresu u Damiana, werdykt bardzo naciągany, śmierdziało deskami po raz kolejny. Surowizna aż wstyd!

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of HubiSSJ3
HubiSSJ3

UFC
Heavyweight

19,467 komentarzy 37,574 polubień

Nie czytam co Damian powiedział, bo czytanie jest dla debili

Odpowiedz 28 polubień

Avatar of Laikike1
Laikike1

EFC Africa
Bantamweight

2,704 komentarzy 6,032 polubień

Jeszcze ze 2 walki i powiesz ostatnie słowo.

Odpowiedz polub

Avatar of Stefan
Stefan

Legacy FC
Featherweight

1,949 komentarzy 12,895 polubień

Jeszcze ze 2 walki i powiesz ostatnie słowo.

Ostatnie słowa kangura:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Punisher14
Punisher14

ONE FC
Bantamweight

2,278 komentarzy 5,287 polubień

Jak zwykle to samo...
Chłopie, zmień styl, gameplan na walkę w oparciu o parter, a jak masz dalej iść na wymiany z wata w łapie, szklana szczęka i chujowymi skilami w stójce, to zajmij się rodzina, bo później oni będę musieli Cię karmić slomka i zmieniać pieluchy.

Odpowiedz 7 polubień

Avatar of Laikike1
Laikike1

EFC Africa
Bantamweight

2,704 komentarzy 6,032 polubień

Jak zwykle to samo...
Chłopie, zmień styl, gameplan na walkę w oparciu o parter, a jak masz dalej iść na wymiany z wata w łapie, szklana szczęka i chujowymi skilami w stójce, to zajmij się rodzina, bo później oni będę musieli Cię karmić slomka i zmieniać pieluchy.

Nie podpowiadaj.
No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze Damiano robi, dobrze wszystko jest w porządku.Jest git pozdrawiam Damiano,dobrych chłopaków i niech sie to trzyma.Dobry wpierdol leci

Odpowiedz 14 polubień

Avatar of Michael Angelo
Michael Angelo

Bellator
Lightweight

4,236 komentarzy 24,452 polubień

W sumie może spróbować swoich sił w walkach na gołe pieści :frankapprove:

Odpowiedz 9 polubień

Avatar of Olo
Olo

PRIDE FC
Middleweight

6,881 komentarzy 42,350 polubień

Jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa.

Jakże fascynująca jest miłość rodziny do takich osobników jak Damian którzy muszą oglądać swoich ukochanych w klatce kiedy kują im mordy, a dzień po walce ze spuchniętym ryjem chłop mówi że to jeszcze nie koniec i wróci silniejszy.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of tucznik
tucznik

M-1 Global
Welterweight

3,710 komentarzy 16,163 polubień

Damian nie wróci silniejszy, bo nigdy nie był słaby

Damian wróci silniejszy, bo słabszy już być nie może ;-)

Odpowiedz 7 polubień

Avatar of GigaKozak33
GigaKozak33

Bellator
Middleweight

4,599 komentarzy 9,795 polubień

Dokładnie zero progresu u Damiana, werdykt bardzo naciągany, śmierdziało deskami po raz kolejny. Surowizna aż wstyd!

Odpowiedz 6 polubień

G
Grzdylson

Oplot Challenge
Welterweight

61 komentarzy 414 polubień

لم يحقق داميان أي تقدم على الإطلاق، وكان الحكم بعيد المنال للغاية، وكانت رائحته كريهة مرة أخرى. الخشونة مخزية!

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Papieżak
Papieżak

UFC
Welterweight

9,371 komentarzy 35,143 polubień

Masakra. Te ciężkie wpierdole sprawią, że Damiana będzie przewracać powiew letniej bryzy.

Odpowiedz 9 polubień

Avatar of tucznik
tucznik

M-1 Global
Welterweight

3,710 komentarzy 16,163 polubień

Masakra. Te ciężkie wpierdole sprawią, że Damiana będzie przewracać powiew letniej bryzy.

Powinien zawalczyć z Magicem Makrelą o tytuł mistrza/króla CTE. Tylko nie wiem, czy puchar króla CTE powinien po walce dostać zwycięzca czy pokonany? :boystop: :zakręcony:

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of KML
KML

EFC Africa
Lightweight

2,816 komentarzy 6,609 polubień

Masakra. Te ciężkie wpierdole sprawią, że Damiana będzie przewracać powiew letniej bryzy.

Podobno zajebista francuska komisja sprawdzała specjalistycznymi metodami zdrowie każdego z zawodników. Wymagane były jakieś badania uszkodzeń mózgu, by wykluczyć mocno rozbitych zawodników z rywalizacji i oszczędzić im zdrowia. To, że oni dopuścili Janikowskiego do tej walki świadczy tylko o tym ile są warte te ich badania, regulacje i całe te komisję. Pewnie na lewo gdzieś prywatnie zrobił, dał kwitek, a oni stwierdzili, że jest ok.

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Risky
Risky

UFC
Light Heavyweight

14,673 komentarzy 58,360 polubień

Podobno zajebista francuska komisja sprawdzała specjalistycznymi metodami zdrowie każdego z zawodników. Wymagane były jakieś badania uszkodzeń mózgu, by wykluczyć mocno rozbitych zawodników z rywalizacji i oszczędzić im zdrowia. To, że oni dopuścili Janikowskiego do tej walki świadczy tylko o tym ile są warte te ich badania, regulacje i całe te komisję. Pewnie na lewo gdzieś prywatnie zrobił, dał kwitek, a oni stwierdzili, że jest ok.

Albo nie stwierdzono założonego obiektu badań. :tysoncoffe:

Odpowiedz 9 polubień

Avatar of mamer
mamer

Shark Fights
Welterweight

1,231 komentarzy 3,747 polubień

Obserwując jego karierę MMA, jego ogólne IQ I fight IQ, to trzeba powiedzieć jasno:

ten medal olimpijski to był cholerny przypadek, podparty tym, że ma ponadprzeciętną genetykę i eksplozywność godną freaka, będąc jednocześnie dzbanem totalnym.

:DC:

Odpowiedz 10 polubień

Avatar of Lukasyno
Lukasyno

ONE FC
Featherweight

2,311 komentarzy 5,845 polubień

Dobrze mordo że jeszcze nie kończysz, sporo highlitsów jeszcze dostarczysz

Odpowiedz 11 polubień

Avatar of maryjan
maryjan

WSOF
Bantamweight

3,138 komentarzy 535 polubień

Trochę jednak przykro, że tak się toczy ta kariera Damiana. Już byłem pewien w sobotę jak zapasy włączył, że pójdzie tą drogą i walka się odwróci. O ja naiwny :confused:

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of VoRaNeK
VoRaNeK

Jakub Chrzciciel

22,542 komentarzy 54,036 polubień

Taki jest ten sport. Raz się dostaje na pizde, innym razem też się dostaje na pizde. Nie wrócę już silniejszy. Dziękuję, że byliście ze mną

Odpowiedz 12 polubień