igor michaliszyn

Igor Michaliszyn nie kryje swoich mistrzowskich ambicji. Zapowiada, że jeśli wygra najbliższą walkę, chciałby jeszcze w tym roku stanąć do starcia o pas.

Podczas gali XTB KSW 105, która odbędzie się 26 kwietnia w Gliwicach, Igor Michaliszyn zmierzy się z Arturem Szczepaniakiem. W programie Klatka po klatce przyznał, że nastawia się na efektowne starcie, ale dodał, że do tego potrzeba chęci i akcji z obu stron.

Moim zadaniem jest wygrać. Chcę to zrobić w jak najefektowniejszy sposób, a co walka przyniesie, zobaczymy.

Michaliszyn, który trenuje aktualnie w klubie Kill Cliff na Florydzie, dodał też, że jego celem jest pas mistrzowski.

Moim celem cały czas jest pas KSW. Po campie tutaj, po przerobieniu tylu rund z tak dobrymi zawodnikami, wiem, że to jest po prostu kwestia czasu. Czy to będzie w tym roku, a liczę, że tak, to mam nadzieję, że zobaczycie mnie z pasem na biodrach.

Igor Michaliszyn już raz walczył o tytuł, ale przegrał z Adrianem Bartosińskim. Michaliszyn ostatni raz bił się podczas gali XTB KSW 100. Zmierzył się z Madarsem Fleminasem i wygrał.27-latek z Dąbrowy Górniczej ma na koncie dwanaście wygranych starć, z których siedem zakończył przed czasem, a cztery razy zrobił to już w pierwszej rundzie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

A
Alkomat

Maximum FC
Light Heavyweight

1,696 komentarzy 3,964 polubień
Avatar of Laikike1
Laikike1

ONE FC
Middleweight

2,459 komentarzy 4,879 polubień