Piotr Kuberski szykuje się do walki o tymczasowy pas wagi średniej KSW. Przy okazji najbliższej gali będzie mógł liczyć na pokaźne wsparcie swoich kibiców.
Podczas gali XTB KSW 104, która odbędzie się 8 marca w Gorzowie Wielkopolskim, Piotr Kuberski stanie do walki o tytuł z Tomaszem Romanowskim. Przed zbliżającą się konfrontacją popularny “Qbear” przyznał w rozmowie dla KSW, że udało mu się sprzedać rekordową liczbę biletów na to wydarzenie.
Na poprzedniej gali, na której się biłem, czyli KSW 100, sprzedałem około 500 biletów. Teraz na pewno będzie ich nieco więcej, bo mam na chwilę obecną sprzedanych około 750 biletów. Planuję dobić do 900. Mam nadzieję, że to mi się uda, bo jeszcze mnóstwo osób dopytuje o to, czy jeszcze bilety mam.
Kuberski w KSW zadebiutował w listopadzie 2023 roku i rozbił przed czasem Bartosza Leśkę. W zeszłym roku znokautował Michała Materlę i Damiana Janikowskiego. Piotr Kuberski ma na swoim koncie szesnaście zawodowych pojedynków, z których piętnaście zakończył jako tryumfator. Reprezentant klubu Ankos MMA od roku 2019 pozostaje niepokonany.
7 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
UFC Light Heavyweight
UFC Middleweight
Legacy FC Featherweight
UFC Bantamweight
WSOF Strawweight
Maximum FC Bantamweight
Brutaal Featherweight
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/78599/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>