Przesłuchania do 8 edycji “The Ultimate Fighter” idą pełną parą. W zeszły czwartek w Bostonie pojawiło się kilka setek fighterów chętnych do wzięcia udziału w programie który jak wiemy jest drogą na skróty aby dostać się do UFC. Ósma edycja będzie kręciła się wokoł zawodników wagi LHW i LW. Krzysztof Soszynski mimo że nie pojawił się na castingu otrzymał telefon od UFC z propozycją uczestnictwa w TUF 8. Soszyński znany z występów w wadze ciężkiej IFL oraz Cage Wars jest jedną ze wschodzących gwiazd MMA w USA i udział w tak popularnym programie na pewno dałby niezłego kopa jego karierze.

8 KOMENTARZE

  1. nawet go nie kojarze ale jesli ufc samo do kogos dzwoni proszac o udzial w ich programach na pewno jest tego wart 🙂

  2. Walczył w IFL kilka razy, widziałem wszystkie jego walki i niestety nie był w nich zbyt imponujący. Zawodnik typu lnp.

  3. solidny zawodnik, walczył bodajże w finałach IFL o tytuł mistrza z Benem Rothwellem. A ten ostatni często widnieje w pierwszej 15 zawodników wagi ciężkiej w róznych rankingach. Mimo to, nie typował bym Soszyńskiego na finalistę TUF-a.

  4. głupie pytanie ;p to jest amerykanin polskiego pochodzenia czy polak mieszkający w usa? :p

  5. Krzysztof Soszynski (born November 8, 1977 in Stalowa Wola, Poland) is a professional mixed martial arts (MMA) fighter. He is currently fighting for the Los Angeles Anacondas of the International Fight League (IFL). – wikipedia więc chyba Polak z podwójnym obywatelstwem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.