Do Stowarzyszenia MMA Polska, jako ambasador, dołączył Krzysztof Soszyński – jeden z pierwszych Polaków w UFC oraz uczestnik ósmej edycji The Ultimate Fighter: Team Nogueira vs Team Mir.

Soszyński dołączył do takich nazwisk jak Jan Błachowicz, Marcin Gortat, Piotr Bagiński, Tomasz Drwal, Paweł Nastula, Damian Janikowski, Marcin Wrzosek czy Robert Jocz, które otwarcie wspierają MMA Polska i kibicują stowarzyszeniu w drodze do stania się pierwszym i oficjalnym związkiem MMA w Polsce.

Krzysztof Soszyński do niedawna był szefem instruktorów marki UFC Gym na bliski wschód. Obecnie rozpoczął współpracę z grupą MTK Global, firmą zajmująca się zarządzaniem boksem i MMA oraz promocją wydarzeń związanych ze sportami walki. Soszyński to prawdziwy weteran MMA. Zawodową karierę zaczął w 2003 roku. Popularność zdobył jednak pięć lat później, gdy wystąpił w ósmej edycji reality show The Ultimate Fighter. Choć nie wygrał programu, to zrobił tak duże wrażenie, że UFC zdecydowało się podpisać z nim kontrakt. W największej na świecie organizacji MMA stoczył 8 pojedynków, trzykrotnie zdobywając bonusy za występy wieczoru.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.