Krzysztof Klaczek (10-5) powróci do klatki już 16 czerwca podczas gali Cage Warriors 94 w Antwerpii. Rywalem Polaka będzie zawodnik gospodarzy Sameer Alekozai (7-1), który pierwotnie mierzyć się miał z Deanem Truemanem (8-4), którego z pojedynku wyeliminowała kontuzja.

Dla Klaczka będzie to drugi pojedynek po ponad rocznej przerwie. W pierwszym pojedynku poległ on przez nokaut w pierwszej rundzie na gali Oktagon 4 w Bratysławie. Ostatni raz reprezentant Ankosu MMA wracał z tarczą w 2015 roku, kiedy to na gali IFN 1 pokonał Darko Banovica (12-5) jednogłośną decyzją.

Rywal Polaka zawodowo walczy od 2015 roku. Reprezentant belgijskiego Perfect MMA jest na fali pięciu zwycięstw z rzędu, ostatni raz pokonując znanego z walki z Arbim Shamaevem Mamadou Gueye (9-4). Belg ma już za sobą udany debiut na galach Cage Warriors, na gali z numerem 89 pokonując Mathiasa Loadhla (5-1) przez TKO.

Gala Cage Warriors 94 odbędzie się 16 czerwca w belgijskim mieście Antwerp. W walce wieczoru Belg Brian Bouland (7-1) zmierzy się Ilią Topurią (5-0) o zwakowane mistrzostwo w wadze piórkowej.

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.