Jak ustaliła nasza redakcja, czołowy zawodnik wagi piórkowej w Polsce Krzysztof Klaczek, podpisał kontrakt z organizacją KSW i zadebiutuje w niej już 23 marca, podczas gali KSW 47, gdzie wejdzie w miejsce kontuzjowanego Daniela Torresa. Tym samym Klaczek zmierzy się z byłym mistrzem organizacji KSW, Marcinem Wrzoskiem.

Krzysztof Klaczek ma na swoim koncie siedemnaście zawodowych pojedynków, w tym dwanaście wygranych. Aktualnie znajduje się na #10 pozycji w rankingu PL wagi piórkowej.

Warto przypomnieć, że pod koniec roku 2018 Klaczek dołączył do organizacji FEN i zadebiutował w niej podczas październikowej gali FEN 22, która odbyła się w Poznaniu. Pokonał wówczas przez duszenie Edilsona Teixeirę.

Wcześniej Polak zanotował inny udany debiut, ale w organizacji Cage Warriors, gdzie pokonał na punkty Sameera Alekozaiego.

23 KOMENTARZE

 1. Ktoś pod filmikami Borysa z Tajlandii krzyczał że klaczek to konfitura, ja nie oceniam tylko pisze co widzialem:neildegrassewhoa:

 2. Kiedyś sądziłem ze bedzie numerem 1 w wadze 66kg w Polsce. Cos kurcze nie zagralo. Fizyczne, ma wszystko moze glowa nie daje rady z napieciem przed walką :fjedzia:

 3. Trochę naszych podpisali ostatnio, może w końcu czas pozbyć się cwelebrytów i komentatorów i skupić się na sporcie?

  A nie, czekaj, to KSW.

 4. JAk to w KSW ….. polowa zawodnikow wymieniona tuz przed gala …

  Ciekawe czy w pl mozna oddac bilety  jak ktos odpada  jak to w UFC ?

 5. Jak KSW promuje zawodników a gotowy towar podbiera UFC to dobrze.

  Jak KSW robi to samo z FEN lub innymi organizacjami to już źle.

  Kali kraść krowę, dobrze, Kalemu ukraść krowę – źle!

  To chyba się nazywa hipokryzja?

 6. Obaj wydawali się kiedyś zdolni do sporych osiągnięć. To już przeszłość, więc można obejrzeć to całkiem ciekawe starcie, ale już bez większej ekscytacji.

 7. Ja jako kibic, który ma zapłacić za to 40 zł jestem zawiedziony. Klaczek to czołówka polskiego MMA, ale wielkiego WOW raczej w KSW nie zrobi. Typowy zapasior, który zamula. KSW mogło się postarać o kogoś ciekawego z zagranicy. Dla mnie walka do jednej bramki, Zombie ustrzeli w stójce i dokończy brutalnie na glebie.

 8. Wrzosek o najwyższe laury w KSW już walczył, chłopak ostatnio przegrał bo podobno za bardzo poleciał z melanżem. Ciekawe jak będzie teraz.

  War Krzysiu!:irish:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.