Jak ustaliła nasza redakcja, czołowy zawodnik wagi piórkowej w Polsce Krzysztof Klaczek, podpisał kontrakt z organizacją KSW i zadebiutuje w niej już 23 marca, podczas gali KSW 47, gdzie wejdzie w miejsce kontuzjowanego Daniela Torresa. Tym samym Klaczek zmierzy się z byłym mistrzem organizacji KSW, Marcinem Wrzoskiem.

Krzysztof Klaczek ma na swoim koncie siedemnaście zawodowych pojedynków, w tym dwanaście wygranych. Aktualnie znajduje się na #10 pozycji w rankingu PL wagi piórkowej.

Warto przypomnieć, że pod koniec roku 2018 Klaczek dołączył do organizacji FEN i zadebiutował w niej podczas październikowej gali FEN 22, która odbyła się w Poznaniu. Pokonał wówczas przez duszenie Edilsona Teixeirę.

Wcześniej Polak zanotował inny udany debiut, ale w organizacji Cage Warriors, gdzie pokonał na punkty Sameera Alekozaiego.

4 KOMENTARZE

  1. Trochę naszych podpisali ostatnio, może w końcu czas pozbyć się cwelebrytów i komentatorów i skupić się na sporcie?A nie, czekaj, to KSW.

  2. Dobrze się ostatnio zaprezentował na Fenie, ciekawe jak sobie poradzi w KSW

  3. Jak KSW promuje zawodników a gotowy towar podbiera UFC to dobrze.Jak KSW robi to samo z FEN lub innymi organizacjami to już źle.Kali kraść krowę, dobrze, Kalemu ukraść krowę – źle!To chyba się nazywa hipokryzja?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.