8nu3180t

Informacja prasowa:

Organizacja Incredible Fighting Night z dumą prezentuje przeciwnika dla Darko Banovica (10-3, #1 Austria), a będzie nim zawodnik wagi piórkowej, dwudziestosześcioletni Krzysztof Klaczek (9-3, #1 Polska). 'Wojna polsko-austriacka’, bo tak można nazwać pojedynek między najwyżej notowanymi zawodnikami obu krajów, będzie kolejnym silnym starciem kategorii do 66 kilogramów w karcie głównej. Krzysztof swój ostatni pojedynek stoczył 5 września i przez TKO w pierwszej rundzie wygrał nad Sauliusem Buciusem (11-11-1) z Litwy! Klaczek i Banovic mają podobne warunki fizyczne, są również w zbliżonym do siebie wieku. Już 24 października staną twarzą w twarz w oktagonie by pokazać, który z nich będzie tego dnia lepszy! Walkę na najwyższych obrotach, na dystansie 3 rund po 5 minut będzie można zobaczyć na żywo, na Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej 4.

To nie koniec informacji na dzień dzisiejszy, bowiem chcielibyśmy ogłosić, iż w kategorii do 70 kilogramów, to właśnie zawodnik Shooters Konin, Tomasz Terlikowski (4-2) podejmie Mateusza Dubiłowicza (5-3), trenującego w Rio Grappling Wrocław.

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

1 KOMENTARZ

  1. Nie przepadam za klaczkiem i w tym boju wyjątkowo opowiem się za Austriakiem… Myślałem tez że Terlikowski pójdzie w 66 a tu zastawili go w lekkiej z Dubiłowiczem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.