Jak niedawno informowaliśmy, czołowi zawodnicy MMA z Polski wrócili na Florydę, aby przygotowywać się do swoich kolejnych walk w American Top Team. Na zdjęciu aktualny mistrz kategorii lekkiej KSW, Mateusz Gamrot oraz reprezentaci UFC, Krzysztof Jotko i Marcin Held po treningu siłowym z jednym z trenerów w ATT.

https://www.instagram.com/p/BdtTs-IlaQM/

27 KOMENTARZE

 1. Widać, że chłopaki z UFC inne trochę odżywki stosują niż ci w KSW:lol: Gamrot to chyba ma limit półciężkiej patrząc na niego i stojącego obok Jotko.

 2. Zagadka dnia: który z dwójki naszych lekkich jest testowany przez USADA :beczka: Odpowiedzi proszę wysyłać na adres konkurs@mmarocks.pl do wygrania talon na… sami wiecie.

  wiekszosc zawodnikow KSW wyglada jak Overeem przed era USADA

  swoja droga w ACB wszyscy tak wygladaja

 3. Coś licho z koordynacją u Heldzika…

  Też mi się to rzuciło w oko, ale nic nie chciałem mówić.

  Było by dobrze jak by Held pobyt w usa spędził jednak w jednym klubie a nie skakał od klubu do klubu. tak mi się wydaje…

  To ten sam co zniszczył szybkość Joanny przyszłej Prezes Polskiego związku MMA

  A zniszczył? Będzie nadal z nią robić więc…

 4. Ta Ale Krzysiu po operacji pewnie na jakiś czas odpuścił treningi siłowe, więc co się dziwić że mały się wydaje. Co miał sztangę jedną ręką na klate wyciskac? 😉 wiadomo że masa trochę spadła.  Gamer to tam chyba na stałe, a teraz pierwszy obóz?

 5. Będzie nadal z nią robić więc…

  więc… efekty dalszej współpracy ocenimy po następnej walce z jakąś konkretną zawodniczką.

 6. Przecież Gamrot na tym zdjęciu, jest większy od Jotko a dzielą ich dwie kategorie xd

  Nie wiem czy pamietasz zdjecie Grabowskiego i Materli (tez chyba w ATT)? Ich tez dziela dwie kategorie a Materla mniejszy wcale nie byl od Grabowskiego

 7. Nie wiem o co robić aferę, Gdyby nie USADA to zawodnicy w UFC też wyglądaliby inaczej ( nie tak dawno to widzieliśmy).

 8. Heh, w innym temacie przekonywano mnie, że życie pod kontrolą USADA nie ma wpływu na marną dyspozycję Helda w UFC. No tak… Ale faktycznie Marcin z nich wszystkich "ruchowo" najsłabszy.

 9. Held i Gamrot walczą obaj w 155 ?  :mjsmile:

  Tak, ale Held w funtach, bo walczy w USA, a Gamer w kilogramach, bo walczy w Polsce.

  Gamer, potrenuj, idź do UFC i ujeb Kebaba, wierzę w Ciebie 🙂

 10. Heh, w innym temacie przekonywano mnie, że życie pod kontrolą USADA nie ma wpływu na marną dyspozycję Helda w UFC. No tak… Ale faktycznie Marcin z nich wszystkich "ruchowo" najsłabszy.

  właśnie przejrzałem foty heldzika w ufc i przed ufc i jak dla mnie fizycznie to on wygląda identycznie chyba, co do innych odżywek działajacych na ruchowość aż tak sie nie znam,ale jezeli chodzi o ofiary usada to jakos marcin nijak mi pasuje do tego klucza, choc chcialbym wierzyc w taka wersje i na to zrzucic zamiast po prostu na to, że jest niestety za słaby.

 11. Nie wiem czy pamietasz zdjecie Grabowskiego i Materli (tez chyba w ATT)? Ich tez dziela dwie kategorie a Materla mniejszy wcale nie byl od Grabowskiego

  Samego zdjęcia nie kojarzę, ale dla mnie to kolejny argument ze niektórzy zawodnicy wydają się być ślepi na przewagę fizyczności i się tym nie zajmują.

  Nie ogarniam dlaczego, zwłaszcza że np Jotko wydaje się mieć skilsy i psychikę na mistrza, ale zwyczajnie odstaje atletycznością od czołówki.

 12. Samego zdjęcia nie kojarzę, ale dla mnie to kolejny argument ze niektórzy zawodnicy wydają się być ślepi na przewagę fizyczności i się tym nie zajmują.

  Nie ogarniam dlaczego, zwłaszcza że np Jotko wydaje się mieć skilsy i psychikę na mistrza, ale zwyczajnie odstaje atletycznością od czołówki.

  To sie zgadza przy Branchu wygladal bardzo mizernie. Jak dobrze wiemy miesnie nie wygrywaja ale bardzo pomagaja wygrywac.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.