Krzysztof Jotko od początku walki starał się kontrolować środek oktagonu. Obaj zawodnicy chcieli wzajemnie się wyczuć. Jotko często korzystał z prawego prostego oraz niskich kopnięć. Pod koniec rundy Tavares wepchnął Jotko w siatkę, chcąc obalić Polaka, lecz ten dobrze wyszedł z klinczu. Krzysztof pod koniec rundy sam spróbował przenieść walkę do parteru, lecz Hawajczyk dobrze wybronił się przed sprowadzeniem.

W czasie przerwy narożnik Krzyśka doradził mu, aby ten był bardziej aktywny w stójce. Trenerzy zawodnika stwierdzili także, iż Polak przegrał pierwszą rundę. Drugą część starcia Tavares oraz Jotko zaczęli podobnie – znowu starali się wzajemnie wyczuć w stójce. Hawajczyk trafił Polaka mocnym kopnięciem na korpus, które Jotko wyraźnie odczuł. Zaraz po akcji Brad rzucił się po obalenie, wpychając Krzyśka w siatkę.

Ciosy Polaka rozcięły łuk brwiowy Hawajczyka. Jotko częściej korzystał z lewego, wysokiego kopnięcia. Krzysiek dobrze atakował podbródkowymi. Tavares wreszcie świetnie rozerwał klincz, prawym sierpowym trafiając Polaka, po czym skończył rywala ciosami w parterze.

6 KOMENTARZE

  1. A po wygranej z Leithasem czy jak to się pisze już większość tutaj widziała go z Weidmannem, Souzą czy Whittakerem 😀 kolejny hype upada.

  2. A jeszcze niedawno był jedną walkę od pasa, a teraz jest jedną walkę od zwolnienia, life is brutal, te wszystkie treningi naszych w USA niby super działają, ale hipnotyzująco na ich mózgi, bo po kolejnych przegranych mówią, że przygotowania były najlepsze w karierze (patrz Aśka), dobre jaja

  3. Jeśli dobrze pamietam był taki wywaliad z Mirosławem Okninskim (w momencie kiedy Krzysiek zmienił trenerski sztab ) ze wygra kilka walk jeszcze z rozpędu a późnej…I kurczę chyba jednak miał racje Sam nie wiem co myśleć o Panu Okniskim było kilka nie ciekawych historii z jego osoba ale może jednak to dobry trener i warto było by wrócićZ cała sympatia do Krzysztofa bo naprawdę myślałem ze koleś zrobi karierę w ufc w odróżnieniu od Janka a obecnie obaj są na przeciwnych biegunach i to Krzysiek jest blisko wylotu

  4. Nie wygląda to zbyt fajnie na papierze, 3 przegrana z rzędu – chyba będzie trzeba się odkuć poza UFC. Nie wiem KSW? Bellator?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.