Anthony Smith, który nie tak dawno pokonał Hectora Lombarda chce walki z kolejnym reprezentantem American Top Team, Krzysztofem Jotko.

Lionheart swoje ostatnie trzy walki wygrywał przez skończenia. Amerykanin w wywiadzie dla BloodyElbow.com przyznał, że widzi dla siebie dwóch rywali w kategorii średniej – Polaka oraz Davida Brancha.

Nie wiem dlaczego nie miałbym zmierzyć się z Jotko albo Branchem. Chciałbym walki z jednym z tych gości. Co prawda przegrali swoją ostatnią walkę i zazwyczaj UFC nie zestawia ze sobą wygranych z przegranymi, ale w rankingu zajmują 10 i 11 miejsce. Jeśli są tak wysoko plasowani to czemu miałbym się z nimi nie bić? Zasługuję na taką walkę, ale zobaczymy… Jeśli nie dadzą mi kogoś z czołówki w średniej, przejdę do półcięzkiej.

Jotko przegrał swoje dwie ostatnie walki – kolejno z Davidem Branchem oraz Uriah Hallem. 28-latek w UFC posiada bilans 6-3.

2 KOMENTARZE

  1. Wolałbym, by Krzychu z nim teraz nie walczył. Lepiej by Jotko dostał jedną walkę na odbudowanie i miał więcej czasu na dobre przygotowania do kolejnych walk. Niech trenerzy zrobią swoje.Dobrze by było, by Krzychu następną walkę ogarnął i został w UFC. Później może dostać jakiegoś dzika.

  2. Mi się ten pomysł podoba. Głupio też z Hallem, że dopraszał się o niego i z nim przegrał 🙁

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.