Organizacja FFF opublikowała skrót walki pomiędzy Krystianem Pudzianowskim (1-0) a Radosławem Słodkiewiczem (0-1), które odbyło się 8 czerwca w Zielonej Górze.

Dla obu zawodników był to debiut w zawodowym MMA. Dla wielu osób sporym zaskoczeniem mógł okazać się czas trwania walki – rozstrzygnięcie nadeszło dopiero w drugiej rundzie.

Poniżej możecie sprawdzić najciekawsze fragmenty tego starcia:

Po walce porozmawialiśmy z Radosławem Słodkiewiczem na temat przerwania, które według wielu osób było kontrowersyjne:

Pełne wyniki wydarzenia sprawdzicie natomiast poniżej:

FFF – pełne wyniki gali z udziałem Najmana, Trybsona, Pudzianowskiego

7 KOMENTARZE

  1. Radziu krócej ćwiczy MMA, a kondycyjnie lepiej wytrzymał.

    Pudzianowski to wygląda na 60+ z twarzy od koksu

  2. Radziu krócej ćwiczy MMA, a kondycyjnie lepiej wytrzymał.

    Bo wziął wszystko na wydolność, myślę że Millera z boksu przebił spokojnie

  3. Troche paradoks sie zrobił, Pudzian tak na prawde chciał MMA w Polsce wynieść na wyższy level, do szerszej publiki- sam chciał zostać zawodnikiem a nie freakiem co sie mu w pewnym stopniu udało, natomiast polska publika przed tv ma w dupie prawdziwe sportowe mma(prócz tych co śledzą UFC Bellator One) i właśnie dzięki Mariuszowi popularne stały się walki gwiazd zamiast prawdziwa sportowa rywalizacja niestety. organizatorzy KSW żeby zarobić hajs(na krótką metę)postawili z gwiazd tylko na Mameda i wypełniali gale jakimis gwiazdeczkami byle oglądalność sie zgadzala… Dzisiaj gdybym zapytał pierwszego lepszego Janusza sprzed tv o Parnasa, Wrzoska zoombie, DuPlesisa to pewnie ie wiedział by o kim mówie. Może Soldica będą kojarzyć no i Narkuna bo walczył z Mamedem 2 razy i pokonał . Przykro że jak ktoś(KSW i Polsat) mógł rozbudować nasz sport to przerobił go na cyrk i "zabawe dla każdego"  bo skoro jakis wlasciciel warsztatu czy kurwa inny aktor/tancerz może to jest to zwykła napierdalanka a nie sport… Czasami z rana dadzą niusa o walce w UFC że będzie gala, ale czemu nie mówią o tym w dziennikach czy częściej żeby inni zobaczyli prawdziwą lige zabójców?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.