Jeden z najlepszych grapplerów na świecie może niedługo zostać zawodnikiem UFC. Syn legendarnego Ricksona Graciego, Kron Gracie, prawdopodobnie podpisze kontrakt z największą organizacją MMA na świecie. Informację o potencjalnym angażu Brazylijczyka podał dziennikarz ESPN, Brett Okamoto.

Gracie (4-0 MMA) występował dotychczas w Japonii na galach RIZIN. W ostatniej walce przez poddanie w drugiej rundzie pokonał on dużo bardziej doświadczonego Tatsuyę Kawajiriego. Wszystkie swoje walki Kron kończył przed czasem poddając rywali. Warto dodać, że do pojedynków w klatce MMA Gracie przygotowuje się z m.in. braćmi Diaz.

25 KOMENTARZE

 1. Skończy jak wszystkie Gracie. Roger np. poleciał po jednej walce bo zapowiedział że pokaże jak dobre jest jego BJJ a potem Kennedy zdominował go w parterze.

 2. Obejrzyjcie jego walki zanim zaczniecie spisywać go na straty. Jeśli usada go nie zmęczy, to ma potencjał na top10.

 3. Przez dwa lata nie walczył w MMA, ktoś wie jaki był powód?

  Kron mówił w wywiadach, że nie specjalnie lubi bić innych ludzi i mma nie sprawia mu przyjemności. Ogólnie widac po nim, że to taki wyczilowany gość co lubi surfing, jazde na deskorolce, ziółko i bjj. Kalifornia pełną gębą 😆 Jednak UFC to nie Rizin więc pewnie dał się przekonać do powrotu.

 4. Kron mówił w wywiadach, że nie specjalnie lubi bić innych ludzi i mma nie sprawia mu przyjemności. Ogólnie widac po nim, że to taki wyczilowany gość co lubi surfing, jazde na deskorolce, ziółko i bjj. Kalifornia pełną gębą 😆 Jednak UFC to nie Rizin więc pewnie dał się przekonać do powrotu.

  Triathlon z Diazami tez napierdala ostro.

 5. Jak ten czas popierdala.

  Pamiętam, jak w Choke, dokumencie o Ricksonie, był takim małym szczylem.

  Jestem ciekaw, czy będzie jak Marcelo, czy Maia.

  Powodzenia w każdym razie i z chęcią Go zobaczę.

 6. Ci wszyscy Grejsi pochodzą od tego pierwszego? Ilu ich tam jeszcze jest i czemu inni pradawni fajterzy sie tak nie rozmnozyli ?

 7. Ci wszyscy Grejsi pochodzą od tego pierwszego? Ilu ich tam jeszcze jest i czemu inni pradawni fajterzy sie tak nie rozmnozyli ?

  Ich tam jest jak u Nas Kowalskich, ale Kron akurat  jest synem Ricksona.

 8. Ich tam jest jak u Nas Kowalskich, ale Kron akurat  jest synem Ricksona.

  Chyba wszyscy Gracie, których znam są "z tych Graciech", nie wydaje mi się, żebym znał takiego co nie pochodzi z rodziny i tylko zbieżność nazwisk.

 9. Chyba wszyscy Gracie, których znam są "z tych Graciech", nie wydaje mi się, żebym znał takiego co nie pochodzi z rodziny i tylko zbieżność nazwisk.

  Tak, powiązani są, ale w sensie że dalsza rodzina, kuzynostwo itd. (w sumie Kowalski tu źle pasuje, bo nie musi być pokrewieństwa).

  Chodziło mi o to, że dwóch takich najbardziej znanych, to byli Ricksona i Royce, a Kron jest synem Royca.

  No i obaj byli synami Helio (chociaż Royce był chyba przybrany?).

 10. Ci wszyscy Grejsi pochodzą od tego pierwszego? Ilu ich tam jeszcze jest i czemu inni pradawni fajterzy sie tak nie rozmnozyli ?

  No jak nie? Zobacz chociażby klan Silvów – Wanderlei, Anderson, Thiago…fighterzy, piłkarze, wszystko.

  U nas jest taka namiastka tego – klan Rajewskich.

  No i oczywiście nie zapominajmy o klanach czeczeńskich – przecież każdy imigrant w PL jest albo bratem albo przynajmniej kuzynem Mameda. Połowa nawet wygląda tak samo

 11. z chęcią obejrzę w UFC topowe, i do tego z legendarnymi korzeniami bjj, tak samo jak nieironicznie z przyjemnością oglądam walki Koike dla pierwszej organizacji mma w Europie (na nielegalu ofc)

 12. Ci wszyscy Grejsi pochodzą od tego pierwszego? Ilu ich tam jeszcze jest i czemu inni pradawni fajterzy sie tak nie rozmnozyli ?

  jak klikniesz to sie powiększy:lol::lol:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.