Podwójne zaproszenia na galę FEN 9 wygrywają użytkownicy:

husarz
MMAciek1947
Zychal
cRe
TheImmortal

Prosimy o kontakt z redakcją i dziękujemy wszystkim za udział w konkursie!
[email protected]

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

16 KOMENTARZE

 1. Czy przy wyborze zwycięzców była obecna Komisja Kontroli Gier i Zakładów?

 2. Dzięki za wylosowanie mnie, w końcu udało się coś wygrać. Niestety miałem mieć odpowiedź wczoraj, a będę miał dopiero jutro nie wiadomo o której godzinie i nie wiem czy ostatecznie będę mógł się wybrać na galę. :wall: Jest mi bardzo przykro, ale muszę zrezygnować z nagrody, bo nie chce blokować wejściówek z których ktoś mógłby skorzystać. Mam nadzieję, że jeszcze jedno losowanie wejściówki to nie kłopot, powodzenia :beer:

 3. Gaara

  @cRe ty kurwa farciarzu, nie dosc, ze bilety, to jeszcze nie musi nigdzie jezdzic 😀

  :bayan::star wars::tiphatb:

 4. Zamknięte, mamy rezerwowego. Bilet idzie do usera @jiMMEk.

  INFO: @zychal czekam na potwierdzenie mailowe do 20:00. Jeśli nie zdążysz bilet przejdzie do usera @gryzli, który w powyższym mini-konkursie wysłał maila jako drugi.

 5. Pieknie ! Dzieki !! Potraficie sprawić przyjemność ! Niestety nie miałem funduszy na FEN . mialem isc do pracy ale wygrałem bilety wiec rezygnuje z pracy i lece na gale. Niech żyje MMAROCKS !

 6. Z czystej ciekawości zapytam, bo może redakcja posiada takie info: czy te wejściówki są losowo rozrzucane po hali, czy wszystkie 5 będzie obok siebie?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.