fen14

Jesteś fanem MMA i K-1? Marzyłeś, aby na żywo kibicować zawodnikom w walkach o pas federacji Fight Exclusive Night? Z różnych przyczyn wciąż nie masz biletu na wydarzenie w Katowickim Spodku? Mamy dla Was aż dwadzieścia podwójnych wejściówek na galę FEN 14: Silesian Rage, która odbędzie się już 15 października!

Co zrobić aby je otrzymać? Wystarczy, że w komentarzu pod tym wpisem opowiecie nam na którą walkę z karty FEN 14 czekacie najbardziej i dlaczego.

Konkurs trwa do piątku 14 października do godziny 18:00. Wśród Waszych odpowiedzi wybierzemy najlepsze i ich autorów obdarujemy biletami na sobotą galę.

Bilety będą czekały na szczęśliwców w kasie w dniu gali. Ich odbiór będzie możliwy tylko dzięki weryfikacji z imienia i nazwiska, okazaniu dowodu tożsamości oraz poinformowaniu, że zostały wygrane w konkursie MMARocks.

Zachęcamy do udziały i życzymy powodzenia!

85 KOMENTARZE

 1. Najbardziej czekam na walkę Romana Szymańskiego z Santosem, ciekawy jestem jak Szymański pokaze sie w walce z Brazylijczykiem i czy spełni moje oczekiwania wzgledem jego osoby, ktore rozbudził walce z Ziółkowskim

 2. Najbardziej czekam na walkę Kowalczyka z Czerwińskim. Ciekaw jestem jak początkujący w MMA Tyberian zaprezentuje się z bardziej doświadczonym, choć nie zbyt wytrawnym w swojej dziedzinie Polskim Butterbeanem. Najbardziej fascynujące jest to co może wydarzyć się w fenowskim klatkoringu, czy któryś z zawodników szybko padnie po gradzie ciosów, czy zaś z braku tlenu 😉

 3. na zadna  :mamed:

  ale zawsze chetnie obejrze, bo z 'reguly' FEN nie daje dupy i walki trzymaja poziom

  pozdrawiam  :kis:

 4. Brandys – Hadaś

  Faworyt jest jeden i bez wątpienia jest to zawodnik z Chorzowa lecz ja nie odbieram szans Brandysowi. Ostatnio na Gali Spartan było widać, że Cardio zawodników z Chorzowa nie jest na najwyższym poziomie i w tym upatrywałbym szanse Brandysa.

  Bez wątpienia była by to bardzo duża niespodzianka i zawód dla przybyłych kibiców, a tych z Chorzowa na pewno będzie bardzo dużo.

 5. Na walkę Jóźwiaka z koszulą. Czy guziki odklepią ?

  Również czekam na tę walkę, ale moim zdaniem Koszula w pierwszym wywiadzie przez duszenie kołnierzem.

 6. Również czekam na tę walkę, ale moim zdaniem Koszula w pierwszym wywiadzie przez duszenie kołnierzem.

  Ja jednak upieram się przy tym, że koszula nie wytrzyma ciągłej presji i "pęknie" pod koniec walki :DC:

 7. Nie będę oryginalny pisząc, że czekam na walkę Santosa i Szymańskiego. Obydwoje do duże prospekty w swoich krajach i dla obu ta waka to niezły test.

  Szymański to człowiek który sensacją wdarł się do świadomości kibiców w Polsce. Już jedną  nadzieję młodego mma zastopował. Czy zrob to drugi raz, tym razem na prospekcie brazylijskim?

  Matko, ten konkurs spadł mi z nieba. Problemy finansowe dopadły, pożebrać trzeba

  [spoiler/]

 8. najbardziej czekam na walki Kamila Jenela , Tomasza Gromadzkiego oraz Pawla Hadasia ponieważ po pierwsze najbardziej jara mnie stojka (wiem że hadas ma walkę w mma) a po drugie sa to moi klubowi koledzy 🙂

 9. Witom serdecznie. Bardzo sie ciesza że tako fajno gala jest u nos na Ślonsku. Beztusz fajnie by było wygrać te bilety to bych poszol z mojom frelką 🙂 Najlepszo walka pewnie bydzie chopa z Chorzowa czyli Paulka Hadasia z Pawle Brandysem. Mom nadzieja, że byda mógł na żywo zoboczyć wygrano Hadasia. Pozdrawiom Serdecznie !

 10. Marzyłeś, aby na żywo kibicować zawodnikom w walkach o pas federacji Fight Exclusive Night?

  Mam bardziej przyziemne marzenia. Chciałbym żyć na tropikalnej wyspie z Arianny Celeste, nurkować w agreście, miec drewniany bungalow, a pośrodku jego  200kilowego misia haribo. Tańczylibyśmy wokół niego z Arianny taniec plemienny nago, a potem bym się w niego wgryzl.

  Takze powodzenia!

 11. Mam bardziej przyziemne marzenia. Chciałbym żyć na tropikalnej wyspie z Arianny Celeste, nurkować w agreście, miec drewniany bungalow, a pośrodku jego  200kilowego misia haribo. Tańczylibyśmy wokół niego z Arianny taniec plemienny nago, a potem bym się w niego wgryzl.

  Takze powodzenia!

  Dwie kwestie.

  1. Co bierzesz?

  2. Nie bądź chuj, daj połowę.

 12. Najbardziej interesuje mnie walka Szymański vs Santos. Roman jest w świetnej formie, stałem się jego fanem odkąd pokonał Pawła Kiełka. Jest kompletnym zawodnikiem, a jego walki zawsze są ekscytujące. Jest jednym z tych zawodników których karierę warto śledzić. Jak pokaże się na tle brazylijczyka? Mam nadzieję, że dowiem się tego oglądając galę na żywo w spodku 🙂

 13. Najbardziej czekam na walkę Romana Szymańskiego gdyż chłopak z każdą walką pokazuję że jest bardzo perspektywicznym zawodnikiem i w przyszłości może odnosić sukcesy nie tylko na polskich ale też na dużych zagranicznych galach. A styl walki który prezentuje gwarantuję dobre widowisko które zadowoli każdego fana MMA.

 14. Mam bardziej przyziemne marzenia. Chciałbym żyć na tropikalnej wyspie z Arianny Celeste, nurkować w agreście, miec drewniany bungalow, a pośrodku jego  200kilowego misia haribo. Tańczylibyśmy wokół niego z Arianny taniec plemienny nago, a potem bym się w niego wgryzl.

  Takze powodzenia!

  Piękne, wzruszyłem się :jon:

 15. Ja za to czekam na walkę Akopa Szostaka. Wiadomo nie jest jeszcze pełnoprawnym zawodnikiem MMA, ale podoba mi się jego zapał i motywacja, podoba mi się również jego głód walki o którym powtarza w wywiadach. U niego nie ma czczego gadania. Fajnie byłoby zobaczyć jak usadza Martina Chudeja na macie!

 16. Najciekawszą walką na którą czekam jest walka o obronę pasa mistrzowskiego FEN do 70 kg Roman Szymański vs Joilton Santos, ponieważ Roman Szymański jest młodym perspektywicznym zawodnikiem, który pokazuje, że dwie początkowe porażki w karierze nie stoją na przeszkodzie, aby wygrywać walkę za walką oraz piąć się coraz wyżej w polskim rankingu. Jest zawodnikiem, który bardzo dobrze i płynnie umie zmieniać płaszczyzny walki  oraz nie jest problemem dla niego walczenie z wyższymi rywalami, z którymi bardzo dobrze sobie radzi, między innymi wchodząc w półdystans operując technikami bokserskimi typu "dół- góra", co może być również kluczem do sukcesu w walce w stójce z brazylijczykiem, który będzie przeważał warunkami fizycznymi- 10 cm wyższy od Romana Szymańskiego. Wydaje mi się, że to własnie ręka Romana będzie uniesiona w górze podczas sobotniego wieczoru.

 17. Ja czekam na walkę Łukasza Stanka z Adrianem Błeszyńskim ponieważ Łukasz to mój klubowy kolega.

  Również kibicuję Piotrkowi Olszynce z Silesianu gdyż to również mój dobry kolega.

 18. Kajam się i przyznaje, że konto założyłem ze względu na wejściówki. Jednak czy to ważne, jeżeli dzięki temu Wy zyskacie użytkownika a najlepsza federacja w Polsce aktywnego kibica?

  Najbardziej zależy mi na walce Hadasa. Dlaczego? Dlatego, żę to prawdziwy wojownik ze Śląska !

 19. Chciałbym pojechać na Fen 14 Silesian Cage dlatego że chciałbym obejrzeć świetne widowisko . Chciałbym zobaczyć walkę Tomka Sarary o pas FENU dlatego że odradza się zawodowy kickboxing w Polsce .

 20. Najpierw musiałbym ogarnąć kto tam wgl. walczy 😆 Na biletach mi nie zależy, więc daje wam koledzy (nie biorąc udziału w konkursie) większą szanse na wygraną.

 21. Wooow!! Walka Tyberiana z Czerwiński zapowiada sie na mega starcie dwóch gigantów wagi ciężkiej.To prawdziwy test dla Tyberiana który dopiero raczkuje przy Czerwińskim. Napewno będą lecieć mocne cepy z obu stron,któryś dosiegnie głowy jednego z nich,

  i walka zakończy sie przed czasem a to kibice kochają najbardziej w MMA. Chętnie zobaczę tą walke oraz inne zestawienia na gali FEN żywo w Spodku. Pozdrawiam i liczę na wejściówki na sobotnią Gale.

 22. Czekam na walkę Szymańskiego bo to perspektywiczny zawodnik i warto mu kibicować oraz walkę DUżego z Dużym czyli Czerwiński vs Tyberian

 23. Najbardziej czekam na walkę Romka Szymańskiego, widzę w nim potencjał i chłop pokazuje przyjemne dla oka walki.

 24. Najbardziej czekam na walkę wieczoru Szymański vs Santos , ponieważ uważam że Szymańskim jest jednym z najlepszych zawodników w europie w swojej wadze i jest o krok od ufc!

 25. Mnie interesuje Strzelczyk vs Odzimkowski. Obaj byli swego czasu sporymi prospektami, jednak po kilku porażkach kariery trochę wyhamowały. Chętnie zobaczę, kto z tej pary wygra.

 26. Chcesz poznać oplotów, wejdź w temat z konkursem :lol:. Srał pies te bilety, obejrzę w domu 😆

  Srasz bo więcej byś zapłacił za bilet do Katowic niż warte są te bilety.

  Byś był ze Ślunska, byś grał. Zwłaszcza, że teraz jesteś na etapie życia, gdzie piniondz bardziej sie liczy ;p

 27. Srasz bo więcej byś zapłacił za bilet do Katowic niż warte są te bilety.

  Byś był ze Ślunska, byś grał. Zwłaszcza, że teraz jesteś na etapie życia, gdzie piniondz bardziej sie liczy ;p

  No chyba raczej nie, co Ty kurwa wiesz o życiu 😆

 28. No chyba raczej nie, co Ty kurwa wiesz o życiu 😆

  Ja mam nadzieję, że się mylę i nie usłysze za jakis czas "Chłopaki, bo wiecie, nie moge na ten zlot, pape nowa na dachu trzeba wymienić, książki do pierwszej klasy tez kosztuja, a jakbym pojechał to trzeba by było na jakieś spa wyłożyć co by nie marudziła".

  Życze Ci by tak nie było 😀

 29. Ja też bym chciał zobaczyć walkę Kowalczyka z Czerwińskim. Ich gabaryty budzą respekt! Ciężko by było obejrzeć starcie dwóch takich kolosów, czy to na treningu, czy nawet na innej gali. Samą posturą robią wrażenie, kto widział któregoś z nich na żywo ten wie, a co dopiero zobaczyć ich w akcji!

 30. Daj Boże żebym w końcu coś wygrał… :razz:ray: Środki poszły na KSW 37 to na FEN już zabrakło. :mamed:

  Osobiście najbardziej czekam na walkę Tomasza Czerwińskiego i Tyberiusza Kowalczyka. Lubię walki dużych mężczyzn, nikt wtedy nie wie co może się zdarzyć. :wtf2:

 31. Odzimkowski – Strzelczyk

  Pojedynek do nie dawna dwóch prospektów, których kariery ostatnio trochę wyhamowały. Odzimkowski jest zwodnikiem którego bardzo lubię i chciałbym bardzo żeby się odbudował. Zupełnie inna sytuacja jest w przypadku Strzelczyka, którego od poczatku jakoś nie za specjalnie lubie sam nie wiem nawet dlaczego. War Albert :irish:

  Bilety by się przydały bo akurat będę w sobotę na Śląsku i z chęcia bym poszedł :lizoremotmaly2:

 32. Najbardziej czekam na walke Szymańskiego, podoba mi sie jego styl walki i jestem bardzo ciekawy, jak potoczy się jego kariera.

 33. Najbardziej czekam na walkę Akopa Szostaka. Nie jest to spowodowane czysto sportowymi pobudkami, gdyż w oczach wielu nadal uważany jest za freaka. To co sprawia, że nie mogę się doczekać na kolejny jego występ pod banderą FEN jest fakt, że człowiek ten obudził we mnie ogromną motywację to zmiany swojego trybu życia, zaraził mnie sportem od strony, której wcześniej nie znałem ( w końcu jestem jednym z hejterów, co siedzą z czipsami przed ekranem :mamed:). Liczę na jego udany występ i będę mu mocno kibicować, aby dopiął swego i podniósł się po porażce.

 34. Szymański vs Santos

  Oczywiście dlatego, że obaj pokazują mega fajerwerki w ringu, ale przede wszystkim dlatego, że Roman zanim wyprowadził się na stałe do Poznania to mieszkał w mojej rodzinnej miejscowości, czyli w Kostrzynie! Jesteśmy praktycznie rówieśnikami, ale nigdy nie miałem okazji dopingować go na żywo, a przed TV jest zawsze ogień!!!! Więc mega było by uczestniczyć w tym show! WARRR ROMAN!

 35. Mateusz Strzelczyk vs. Albert Odzimkowski

  poza aspektem sportowym, którego nie można pominąć, chciałbym wygrać bilety ponieważ jeśli nie stanie się coś wyjątkowego to czeka mnie weekend z teściami

 36. Szymański – Santos

  Oczywiście dlatego, że obaj pokazują mega fajerwerki w ringu, ale przede wszystkim dlatego, że Roman zanim wyprowadził się na stałe do Poznania to mieszkał w mojej rodzinnej miejscowości, czyli w Kostrzynie! Jesteśmy praktycznie rówieśnikami, ale nigdy nie miałem okazji dopingować go na żywo, a przed TV jest zawsze ogień!!!! Więc mega było by uczestniczyć w tym show! WARRR ROMAN!

  Zostaniesz zdyskwalifikowany z konkursu za takie zagrania 😉

 37. Zostaniesz zdyskwalifikowany z konkursu za takie zagrania 😉

  Też tak myśle, ale komentarz nie chciał mi się dodać, a jak się dodały to cztery i jednego udało mi się usunąć, a reszty nie mogę… Jestem tu nowy i ku*wa nie ogarniam…

 38. Mateusz Strzelczyk vs. Albert Odzimkowski ponieważ to jedyne zestawienie na tej gali, w którym znam poprzednie walki obydwu zawodników i według mnie nie ma w tej walce wyraźnego faworyta

 39. Zostaniesz zdyskwalifikowany z konkursu za takie zagrania 😉

  Też tak myśle, ale komentarz nie chciał mi się dodać, a jak się dodały to cztery i jednego udało mi się usunąć, a reszty nie mogę… Jestem tu nowy i ku*wa nie ogarniam…

  Też mi się tak nie raz dzieje jak transfer w smartphonie wyczerpię 😉

 40. Nie ulega wątpliwości, że najciekawiej zapowiadającą się walką gali FEN 14: Silesian Rage jest pojedynek pomiędzy Mateuszem Strzelczykiem a Albertem Odzimkowskim. Dla reprezentanta WCA Fight Team będzie to drugi pojedynek w organizacji Fight Exclusive Night i z pewnością po brawurowym pokonaniu na pełnym dystansie niezwykle cenionego Jakuba Boczka, będzie chciał podtrzymać dobrą passę i zbliżyć się do walki o pas najlepiej obsadzonej na świecie kategorii półśredniej. Z kolei popularny "Dzik", niegdyś uznawany za spory talent, wraca po bolesnej porażce z rąk Pawła Żelazowskiego i na pewno zrobi wszystko, żeby pokazać że był to tylko wypadek przy pracy. Udowodnił wszak wcześniej jak ogromny drzemie w nim potencjał wygrywając z walczącym obecnie w UFC, Emilem Weberem Meekiem. Dwa niezwykle efektowne style, potężny ładunek emocjonalny, presja, która w takich przypadkach może zadziałać tylko i wyłącznie motywująco – te czynniki sprawią, że podczas tej walki atmosfera w katowickim Spodku będzie napięta jak koszula na klacie prezesa Pawła Jóźwiaka. Jestem pewny, że "Pająk" i "Dzik" skradną show i dadzą najlepszą bitkę podczas tego wieczora, a kibicom na sali zrekompensują rozczarowanie, jakim bez wątpienia dla wszystkich jest fakt, że z powodu kontuzji na kilka dni przed galą wypadł z rozpiski charyzmatyczny i efektownie walczący zawodnik wagi ciężkiej, Kamil "Vanderlei" Bazelak, na którego występ wszyscy czekali i zakupili wejściówki 😉

 41. Witam, nie ukrywam że założyłem konto żeby wziąć udział w konkursie ale mmarocks przeglądam od ponad roku. Na gali FENu zadebiutuje w tej organizacji mój klubowy kolega i byłoby świetnie zobaczyć go na takim dużym evencie. Nigdy nie byłem w Spodku a podobno ta arena robi wrażenie. Moja druga połówka to także fanka mma, i z chęcia razem wybralibyśmy się do Chorzowa na te mam nadzieje, świetną gale. Pozdrawiam

 42. Moim zdaniem najlepiej zapowiadającą się walką będzie Szymański vs Santos. Zawodnik spod herbu Linke Gold Team nie raz udowadniał swoją wyższość pokonując dobrze zapowiadających się zawodników takich jak Paweł Kiełek (7-2-1) trenującego w najlepszym klubie MMA w Polsce Berkut Arrachion Olsztyn czy Marian Ziółkowski (15-4-1). Roman Szymański w swoich walkach prezentuje idealne przygotowanie fizyczne jak i kondycyjne co nie podlega wątpliwości, że będzie to walka bardzo energiczna i agresywna. Umiejętności stójkowe jak i parterowe Szymańskiego również stoją na wysokim poziomie i zadowalają publiczność. Z drugiej strony mamy brazylijczyka, o którym polska scena MMA mało słyszała. W internecie materiałów odnoszących się do umiejętności 23-letniego zawodnika z Peregrino Team jest niewiele. Jedynie mogę wywnioskować, że jego głównym atutem jest submission fighting. Kto wie, czy walka ta nie sprawi nam takiej samej niespodzianki jak starcie Anzora Azhieva z Kleberem Koike Erbstem. Podsumowując walka ta nie tylko będzie walką wieczoru, ale również wielką niespodzianką i niewiadomą dla fanów MMA. Z jednej strony polski zawodnik, który świetnie prezentuje swój talent w ringu, a na przeciwko niego brazylijczyk, o którym wiemy tyle co kot napłakał.

 43. Walka Szymanskiego.

  A biore udzial tylko dlatego, zeby oploty mialy mniejsze szanse na wygrana, bilety oddam na rzecz biednych koni i bezdomnych kotow.

 44. Walka Szymanskiego.

  A biore udzial tylko dlatego, zeby oploty mialy mniejsze szanse na wygrana, bilety oddam na rzecz biednych koni i bezdomnych kotow.

 45. Najbardziej czekam na walkę Kowalczyk-Czerwiński.

  Waga ciężka to to co mnie pociąga najbardziej, będzie to z pewnością świetna wojna w stójce która nie potrwa więcej niż 2-3 minuty, aczkolwiek ponad 250kg na ringu i 2óch prących do przodu siłaczy, powinno być mega ciekawie! Nigdy jeszcze nie byłem na FEN i chętnie pojawiłbym się na tej gali 🙂

 46. Ktoś mi wyjaśni czym są oploty? Widzę że elita cohones chwali się forumowym slangi, aby wzbudzić zazdrość innych użytkowników

 47. Ktoś mi wyjaśni czym są oploty? Widzę że elita cohones chwali się forumowym slangi, aby wzbudzić zazdrość innych użytkowników

  Tobą

 48. Jesteś fanem MMA i K-1? Marzyłeś, aby na żywo kibicować zawodnikom w walkach o pas federacji Fight Exclusive Night?

  Nie.

  EDIT: a tak naprawdę, to po prostu mnie nie ma w kraju, więc i tak nie ma sensu bym wygrywał bilety. Ergo – cały konkurs jest z dupy i niepotrzebny 😀

 49. Ja dość oryginalnie – czekam na walkę Adriana Błeszyńskiego. Myślę, że, po 3 walkach z zawodnikami z ujemnym rekordem, stoi przed nim poważniejsze wyzwanie w osobie Łukasza Stanka. Widzę w Błeszyńskim potencjał na twarz zagłębiowskiego mma i mam nadzieję zobaczyć na żywo kolejny szybki nokaut, który to potwierdzi. Poza tym chętnie powrócę, przynajmniej na weekend, w ojczyste rejony z krakowskiego"wygnania" kibicować solidarnie Zagłębiakowi  (oraz innym klasowym zawodnikom FENu).

 50. Na wstępie powiem, że powinienem dostać te bilety bo wielu moich znajomych czyta cohones dzięki mnie^^. A tak do rzeczy to czekam najbardziej na walkę Hadasia z Brandysem bo jestem pewien że to nie będzie wersja kalkulacji w MMA. Poza tym chciałbym w końcu zadowolić moją kobietę pod względem emocji w tym sporcie, bo choć zagorzałą fanką czystego MMA nie jest, to uwielbia jak faceci leją się po mordach i krew się leje. A w tej walce poleje się na sto procent. A jak jej emocje będą spełnione, to będę się dobrze bawił również po gali. Dlatego sami widzicie że te bilety są niezbędne dla mnie

 51. Najbardziej interesuje mnie walka Jędrzejczyk – Kowalkiewicz bo to starcie o tron polskiego, kobiecego mma. Poza tym, kto by pomyślał, że historyczne starcie w polskim mma będzie właśnie walką kobiet, jedna chce sprawić niespodziankę, druga podtrzymać swoją pasję i budować legendę… a nie chwila to FEN, to nie wiem kto walczy nawet :boystop:

 52. Na gali FEN 14 najbardziej czekam na walkę Romana Szymańskiego i Joilton'a Santos'a ponieważ Roman Szymański jest perspektywicznym zawodnikiem i przyszłą gwiazdą światowego MMA. Moim zdaniem szybciej niż wszyscy myślimy zobaczymy go w największej federacji MMA na świecie.  Zawsze bardzo dobrze przygotowany Szymański z pewnością poradzi sobie łatwo z brazylijczykiem. Chce zobaczyć jego ponadprzeciętne umiejętności na żywo i usłyszeć słynne "ŁOOOOOOOOOOOOOOOOO" Jurasa podczas walki Romana !

 53. Na gali FEN 14 najbardziej czekam na walkę Romana Szymańskiego i Joilton'a Santos'a ponieważ Roman Szymański jest perspektywicznym zawodnikiem i przyszłą gwiazdą światowego MMA. Moim zdaniem szybciej niż wszyscy myślimy zobaczymy go w największej federacji MMA na świecie.  Zawsze bardzo dobrze przygotowany Szymański z pewnością poradzi sobie łatwo z brazylijczykiem. Chce zobaczyć jego ponadprzeciętne umiejętności na żywo i usłyszeć słynne "ŁOOOOOOOOOOOOOOOOO" Jurasa podczas walki Romana !

  No na żywo to raczej nie usłyszysz

 54. Na wstępie zacznę od tego, że nie lubię brać udziału w konkursach gdzie trzeba się rozpisywać, starać się zauroczyć jury swoim pomysłem, że to właśnie mi się należy nagroda a nie komuś innemu. Czuje się w takich konkursach jak w podstawówce gdzie trzeba publicznie, przed całą klasą, odczytać zadaną pracę domową do której człowiek się nie przyłożył, bo zamiast siedzieć wieczorem nad zeszytem i przelewać na papier sztuczne przemyślenia na temat, który mnie nie interesuje wolałem biegać za piłką, grać w podchody czy kopać bunkry z chłopakami na podwórku. Tak, kiedyś była taka "instytucja" jak podwórko, gdzie można było coś zbudować namacalnego, przenieść zamysł z wyobraźni na poskręcane starym sznurkiem patyki, kartony, deski z pobliskiej budowy i godzinami walczyć z Niemcami lub Indianami. Poza tym jak widać na powyższym zawsze miałem problem ze zdaniami zbyt rozwlekłymi, wielokrotnie złożonymi, czytający to człowiek już w połowie zdania nie pamięta co było na jego początku.

  Na wstępie do konkursu padają trzy pytania :

  Jesteś fanem MMA i K-1?

  Marzyłeś, aby na żywo kibicować zawodnikom w walkach o pas federacji Fight Exclusive Night?

  Z różnych przyczyn wciąż nie masz biletu na wydarzenie w Katowickim Spodku?

  Szczerze to tylko na ostatnie pytanie mogę odpowiedzieć twierdząco – tak nie mam biletów na FEN 14 bo nie zamierzałem ich kupować.

  Marzenia moje kompletnie nie są związane z galami FEN.

  Nie wiem czy mogę się nazwać fanem mma, spałem kilka razy na lotnisku ale nie na dworcu PKP :/ a K-1 kompletnie mnie nie jara, jak jest transmisja FEN w TV to podczas walk K-1 ideę po piwo albo wstawiam pizze do piekarnika, zaglądam na cohones, chat 🙂

  Co mnie jednak natchnęło do tego żeby zgłosić swoją "kandydaturę" do konkursu ? Przede wszystkim piątkowa nuda w pracy, wszystko działa, nikt nic nie zgłasza, można odsłuchać zaległą Szczene, tych kilka stuknięć w klawiaturę pozwoli zabić czas w częściowo chociaż pożyteczny sposób. To pierwszy z powodów, kolejny jest dość polski, zawiść 🙂 Jak zobaczyłem ile oplotów bez komentarzy pisze 3 zdania i ze względu na małą ilość uczestników praktycznie mają 100% szanse na dostanie biletów to wyskoczyła mi żyłka zawistna – musiałem zdziałać aby do tego nie dopuścić – taki mój polaczkowy obowiązek. 3. z powodów jest dość prozaiczny – miałem z żoną i dziećmi iść do znajomych, oni też mają parkę maluchów. Ja z kumplem bym się napił jakiegoś %trunku, żona kierowca przydaje się w takich sytuacjach niezmiernie 🙂 Okazało się, jednak że syn kumpla zachorował i odwiedziny odwołane, plany na sobotę poszły się jebać. Zamiast się najebać i odsypiać przez połowę niedzieli kaca pewno żona mnie zagoni do jakiś prac porządkowych i z miłego weekendu nici. Jaki jest zatem plan aby uratować te dwa dni ? Wygrywam bilety, biorę kumpla ze sobą – no przecież jak powiem że wygrałem  bilety warte kilkaset złotych to oszczędna żona nie pozwoli żeby się zmarnowały. W końcu odkładamy na nowy dom i każda złotówka się liczy 😉

  Walki które najbardziej mnie interesują są dwie i ciężko się zdecydować na jedną:

   Albert Odzimkowski  – Mateusz Strzelczyk

   Roman Szymański  – Joilton Santos

  Jeśli jednak miałbym wybrać tylko jedną i to umotywować to wskazałbym na pojedynek Romana – w poprzednich walkach świetnie się zaprezentował, chłopak jest młody i dobrze się zapowiada, za kilka lat z chęcią zobaczyłbym go walczącego dla większej organizacji. W takich sytuacjach zawsze fajnie się kibicuje zawodnikowi, którego walki widziało się na żywo na wcześniejszym etapie kariery.

 55. Najbardziej czekam na walkę Mateusza Strzelczyka z Albertem Odzimkowskim, ponieważ jest to moja ulubiona kategoria wagowa, bardzo dobrze obstawiona, w której pojawia się bardzo wielu utalentowanych, ciężko pracujących na treningach zawodników i takimi z pewnością są zarówno Mateusz jak i Albert, którzy pierwsze swoje walki w organizacji FEN mają już za sobą. Obydwoje potrafią zaskakiwać, mają dobrą technikę, są naprawdę ciekawymi postaciami w świecie polskiego MMA. Myślę, że ta walka może okazać się walką wieczoru ze względu na charakter chłopaków, dynamikę ciosów, mnogość technik, którymi dysponują i przede wszystkim sercem do walki. Niestety nie potrafię stwierdzić czyja ręka po walce powędruje ku górze, ale jestem przekonany, że będzie to wielkie widowisko.

 56. Wiem, że to pewnie nie będzie najlepsze starcie wieczoru, ale ja osobiście najbardziej czekam na walkę Martin Chudej – Akop Szostak, ponieważ jestem bardzo ciekawy postawy Akopa. Po zdjęciach wrzucanych przez niego do internetu wiem, że naprawdę ciężko trenuje, i że MMA naprawdę sprawia mu radość, daje satysfakcję. Szczerze mówiąc nie wiem nic o jego przeciwniku i nie zamierzam dla potrzeb konkursu udawać znawcę MMA i wypowiadać się na temat techniki Matina Chudeja. Po prostu kibicuje Akopowi, mam nadzieje, że wygra i jeśli jest taka możliwość to chętnie zobaczyłbym tą walkę na żywo.

 57. Mamy dla Was aż dwadzieścia podwójnych wejściówek na galę FEN 14: Silesian Rage, która odbędzie się już 15 października!

  Powoli zaczynam rozumiec dlaczego Pawel Jozwiak mowi o "komplecie" w Spodku.

 58. Najbardziej czekam na walkę Alexey Repalov – Andrzej Grzebyk, bardzo bym  chciał pojechać na tę galę i dopingować Alexeya jako jedyny w całym spodku. Uważam, że to świetny perspektywiczny zawodnik z Białorusi i jego ujemny rekord o niczym nie świadczy! Jemu też miłoby na sercu się zrobiło i nikt nie zarzucałby, że przyjechał tylko po pensję tylko walczyć dla fanów.

 59. Na gali FENu zadebiutuje w tej organizacji mój klubowy kolega

  Wybacz że tak podpytuje, ale walczy Twój kolega, a Ty zamiast kupić wejściówki dużo wcześniej, to liczysz na te konkursowe? Chyba średnio go lubisz, co nie? 😉

 60. Najbardziej czekam na walkę Alexey Repalov – Andrzej Grzebyk, bardzo bym  chciał pojechać na tę galę i dopingować Alexeya jako jedyny w całym spodku. Uważam, że to świetny perspektywiczny zawodnik z Białorusi i jego ujemny rekord o niczym nie świadczy! Jemu też miłoby na sercu się zrobiło i nikt nie zarzucałby, że przyjechał tylko po pensję tylko walczyć dla fanów.

  Jesteś moim faworytem.

 61. Najbardziej czekam na walkę Alexey Repalov – Andrzej Grzebyk, bardzo bym  chciał pojechać na tę galę i dopingować Alexeya jako jedyny w całym spodku. Uważam, że to świetny perspektywiczny zawodnik z Białorusi i jego ujemny rekord o niczym nie świadczy! Jemu też miłoby na sercu się zrobiło i nikt nie zarzucałby, że przyjechał tylko po pensję tylko walczyć dla fanów.

  Jak wygram bilety to oddaje zebyś mógł tam być i kibicować!

 62. Wybacz że tak podpytuje, ale walczy Twój kolega, a Ty zamiast kupić wejściówki dużo wcześniej, to liczysz na te konkursowe? Chyba średnio go lubisz, co nie? 😉

  Też mnie to zdziwiło 😉

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.