Spośród komentarzy w naszym konkursie przed FEN 16 wybraliśmy te, które naszym zdaniem były najciekawsze. Poniżej lista zwycięzców.

Kakadu90
LukeEnglish87
bartolllox23
JanuszWanZant
dielx1
Masta
boohmacher
MICHAL 1992
jut
holekPL
kapusta
10khalidov
michalvs
Widder
MMArek93
zychal

Zwycięzców prosimy o maila na adres: jakub.bijan@mmarocks.pl wysłanego z konta wprowadzonego przy rejestracji na MMAROCKS (umożliwi to identyfikację). W mailu należy zawrzeć tytuł: FEN 16 – konkurs, należy także podać dane (imię i nazwisko) na jakie ma zostać zarezerwowana wejściówka. Bilety będą do odbioru w kasie przed wydarzeniem. Na e-maile czekamy do jutra do godziny 12:00, w razie braku kontaktu zwycięski bilet przepada.

37 KOMENTARZE

 1. Jakieś fejk losowanie. . . Nie pamiętam nawet ile lat już nic nie wygrałem,ale ze 3 pewnie 😀

 2. Jakieś fejk losowanie. . . Nie pamiętam nawet ile lat już nic nie wygrałem,ale ze 3 pewnie 😀

  Ja sie balem uczestniczyc zeby

  Przekazywanie biletów za 3,2,1…

  :deniro:

  :corn:

 3. ja rezygnuje 😀 mam fart do konkursow 3 raz wylosowany i niestey 3 raz musze odmowic wrr

   Ja to samo dlatego tym razem nie pisalem nic 😀

 4. Gratuluje, chociaż z chęcią zjawiłbym się na tej gali, to niestety nie brałem udziału w konkursie, ponieważ mam inny wyjazd. Po części zazdroszczę, osobom, które będą mogły na żywo obejrzeć galę 🙁

 5. pośród komentarzy w naszym konkursie przed FEN 16 wybraliśmy te, które naszym zdaniem były najciekawsze. Poniżej lista zwycięzców.

  @JanuszWanZant

  :DC:

  Z tym Pawlakiem to żartowałem i tak nigdzie nie zajdzie . Nagrode chcilabym przekazac biednym i potrzebującym. Jest ktoś chętny?

 6. :DC:

  Z tym Pawlakiem to żartowałem i tak nigdzie nie zajdzie . Nagrode chcilabym przekazac biednym i potrzebującym. Jest ktoś chętny?

  Ja jestem

 7. Rozmawiałem z szefostwem. Każdy kto bierze udział w konkursach dla beki, a później zrzeka się wygranej,

  zostaje wpisany na czarną listę i w przyszłości nie będzie brany pod uwagę w konkursach

 8. @LukeEnglish87 przyjmie pewnie wszystkie bilety, których inni się zrzekną. Za taki komentarz to należało się jak psu buda.

  Dundy, dziękuję bardzo za taki sympatyczny komentarz. Oczywiście dodatkowego biletu bym nie odmówił jako, że zawsze znajdzie się ktoś kto chętnie na takie wydarzenie ze mną pójdzie, ale aby być fair to w pierwszej kolejności powinni je chyba dostać ci których komentarze były blisko, ale jednak poza pierwszą 16tką 😉

 9. Podaj dane dla dwóch osób, @bartolllox23 nie musi pisać w takim razie.

  Dziś podwójnie dobry dzień, bo dostałem dziś pocztą bilety na KSW :mamed:

  A dzięki Wam obejrzę kolejną galę, po ostatnim XCagu i Fenie w Katowicach. :jon:

  A do tego dobra rozgrzewka przed niedzielną Almmą w Sochaczewie :happy dance:

 10. Panowie serdecznie dziękuje za bilet, niestety są małe szanse, ze dotrę, wiec nie ma po co żeby wejściówka się zmarnowała.

  Odstąpię chętnemu, przepraszam za zawracanie dupy.

  @Suchar ? :tiphatb:

 11. Panowie serdecznie dziękuje za bilet, niestety są małe szanse, ze dotrę, wiec nie ma po co żeby wejściówka się zmarnowała.

  Odstąpię chętnemu, przepraszam za zawracanie dupy.

  @Suchar ? :tiphatb:

  Bierę, na ufc 210 masz ode mnie piwo

 12. Jej udało się:dance:jak ktoś nie może spośród wygranych to chętnie przygarnę jeszcze jeden bilet dla dziewczyny:beer:

 13. Pojedyncze bilety w konkursach to jak bilety do cyrku rozdawane dzieciom za darmo w przedszkolach, hipermarketach. Niby dziecko ma bilet gratis ale musi iść z rodzicem który za bilet już płaci 😉  Poza tym jak się chcę iść z kimś na galę z numerowanymi miejscami to jak dokupić drugi bilet skoro do chwili odbioru biletu w kasie nie zna się nawet sektora gdzie się usiądzie. Fajnie że są konkursy, fajnie że takie proste ale IMHO lepsze byłyby 8×2 niż 16×1 😉

  Gratulacje dla wygranych.

 14. Pojedyncze bilety w konkursach to jak bilety do cyrku rozdawane dzieciom za darmo w przedszkolach, hipermarketach. Niby dziecko ma bilet gratis ale musi iść z rodzicem który za bilet już płaci 😉  Poza tym jak się chcę iść z kimś na galę z numerowanymi miejscami to jak dokupić drugi bilet skoro do chwili odbioru biletu w kasie nie zna się nawet sektora gdzie się usiądzie. Fajnie że są konkursy, fajnie że takie proste ale IMHO lepsze byłyby 8×2 niż 16×1 😉

  Gratulacje dla wygranych.

  Podejrzewam, że to zalecenie fenu żeby dali 16×1 bo właśnie liczą, że każda z wygranych osób nie przyjdzie sama i będzie musiała dokupić bilet.

 15. Hej, Wasze dane poszły do organizatora. Bilety będą odebrania w kasach przed oraz w trakcie gali.

  Ja właśnie odebrałem, był 1 na mnie. Ale chociaz miejsce dobre :joer:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.