W końcu po dość długim nawet jak na nas czasie mam przyjemnośc ogłosić zakończenie konkursu, którego celem było wyłonienie oficjalnej koszulki forum Cohones. Jest to wzór przygotowany przez użytkownika myprys ,który spotkał się z bardzo pozytywnym odzewem wśród naszych czytelników.

Nagrodą dla myprys są jak wspomnieliśmy ubrania o wartości 500 zł w zaprzyjaźnionym z redakcją sklepie z akcesoriami i sprzętem do MMA, MMANIAK.pl

31 KOMENTARZE

 1. Otóż to, wedł. mnie sam motyw jest bardzo ciekawy, ale to logo cohones mma zupełnie do mnie nie przemawia. No cóż, większości widocznie odpowiadało

 2. Moim zdaniem wygrała najlepsza koszulka, tylko czekać aż wejdzie do sklepu;)

 3. A była prezentacja wszystkich projektów? Bo chyba przegapiłem? Jak nie to jeszcze dziś wrzucę Moje projekty…

 4. Def, nie zapomnijcie o rozmiarach 3XL i 2XL ;). Gratulacje dla zwycięzcy.Beer

 5. Graty dla zwycięzcy, jedna z dwóch koszulek które mi się najbardziej podobały. Czekam aż będzie można ją kupić. 😉

 6. Tyle czekania i Mnie ominęło głosowanie. Przegrałem sromotnie ale tylko jeden Mój projekt przeszedł dalej.

 7. glosowalem na ten projekt:)
  oczywiscie do produkcji przeznaczona jest wersja z logiem na calej powierzchni?

 8. Elegancko, wygrał najlepszy projekt. Podbijam pytanie Marcina – skoro jesteście w fazie wyceny itp. to nie dajcie sobie wcisnąć jedynie tej opcji w ramce bo logo na całości jest lepsze.

  Opcja czerwieni zamiast różu wchodzi w grę?
  Talga Vassternich!

 9. D&G, niezly projekt, dziwi mnie to, ze nie dostal sie do finalow. Podobaja mi sie te wstawki z adrsem i nazwa strony/forum.

  Co do zwyciezcy, wzor oczywiscie dobry, ale jak przy ogloszeniu konkorsu na koszulke cohones, bylem niemal pewien, ze jaka by ona nie byla, zakupie ja i tak. Tak teraz, mam mieszane uczucia i jeszcze sie zastanowie.

 10. Co prawda projekt, na który głosowałem nie wygrał ale ten również jest bardzo dobry.

 11. Mnie interesuje cena bo zajmując się koszulkami i nadrukami doskonale wiedziałem co "przejdzie" i co będzie w bardzo rozsądnecj cenie, natomiast zwycięski z resztą bardzo fajny projekt jest bardzo ciężki do wykonania, w technologii FLEX czyli tej najtrwalszej prawdopodobnie nie wykonalny jeśli mówimy o tej wersji na całej koszulce, a o tą chodzi chyba wszystkim. Czekam z niecierpliwością na koszt i tzw. real foto.

  Ja osobiście bym najchętniej kupił projekty 1,2,11

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.