Wraz z właścicielem sieci kin „Multikino” przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest dziesięć podwójnych wejściówek na kinową transmisję piekielnie mocnej gali KSW 33

Wszystko co należy zrobić aby wziąć udział w konkursie, to napisać w komentarzu pod tym wpisem, kto Waszym zdaniem okaże się lepszy: Chalidow czy Materla. W dobrym guście będzie także dopisanie dwóch, trzech zdań uzasadnienia. Konieczne jest także napisanie w komentarzu, do którego kina chcecie się wybrać (pełna lista poniżej). Wpisy bez tej informacji nie będą brane pod uwagę. Spośród wszystkich odpowiedzi wylosujemy dziesięć – po jednej dla każdego kina – do autorów których powędrują podwójne wejściówki.

Konkurs trwa do wtorku do godziny 24:00. Zwycięzców ogłosimy w środę około godziny 20:00.

Transmisję całej gali KSW 33 będzie można obejrzeć na wielkim ekranie w 10 kinach sieci Multikino: Gdańsk, Katowice, Olsztyn, Poznań 51, Szczecin, Warszawa TargówekWarszawa Ursynów, Wrocław Arkady Wrocławskie, Zabrze oraz Silver Screen Łódź.

Jakub Bijan
FREESTYLE || GRECO

129 KOMENTARZE

 1. Khalidow

  Polski Czeczen ogarnie, patrząc na to w jaki sposób odprawiał rywali, z którymi potem męczył się Materla, ale wiadomo, że to MMA i wszystko może się zdarzyć. Multi-kulti Gdańsk!

 2. Czyżby Kraków tak podpadł organizacją zlotu, że Wojek postanowił nie rzucać biletów do tego hejterskiego miasta:D ?

 3. Wygra Khalidov jest nieprzewidywalny i jestem pewna, że zaskoczy czymś Materlę i skończy walkę przed czasem 😆
  Wrocław!

 4. orvenka

  Wygra Khalidov jest nieprzewidywalny i jestem pewna, że zaskoczy czymś Materlę i skończy walkę przed czasem 😆
  Wrocław!

  dziewczyna??

 5. #WAR MATERLACzemu? Cipek jest w ostrym gazie, trenuje z czołowymi zawodnikami UFC. Mamed jest dla mnie już wypalony, nie walczył rok czasu, wraca po kontuzji.Gdańsk

 6. Stawiam cały dobytek swego życia na to, że tę walkę wygra Michał Materla i to wyraźnie, prawdopodobnie przed czasem. Dlaczego? Po 1, Mamed, jak wszyscy wiedzą, równo przez ponad 5 lat nie stoczył walki na pełnym dystansie. Dopiero stosunkowo niedawno, rok temu udała się ta sztuka Bretowi Cooperowi. Kiedy walka wychodzi poza pierwszą rundę, Mamed nie jest tym samym zawodnikiem, co udowodnił Amerykanin. Walka była w miarę wyrównana i Mamed był raz nawet w sporych opałach. Jeśli chodzi o Michała, to tutaj jest odwrotnie, zazwyczaj pierwsza runda jest najsłabsza w jego wykonaniu. To zawodnik z nieskończoną ilością oleju napędowego V-Power i zajeżdżał kondycyjnie i fizycznie w swojej karierze bardzo dobrych zawodników. Druga kwestia, najważniejsza, Mamed, na ostatnich 10 zwycięstw, 7 odniósł przez poddanie. Michał to czarny pas BJJ i nie popełni szkolnych błędów dając się złapać w submission, jak zrobili to prawie wszyscy rywale Czeczena. Trzecia kwestia, Michał to zawodnik o większym sercu do walki, w gazie, z wiele razy lepszymi zapasami co odegra w tej walce główną rolę. MICHAŁ CIPAO MATERLA #andstill

  Wrocław Arkady

 7. Mamed Chalidow. Mimo urazu ciężkiego i długiej przerwy powinien wygrac. Doceniam progres Michała jednak nie ma on takiego talentu jak Mamed. Daje Materli spore szanse ale na Mameda w gazie postawiłbym każde pieniądze. Po kontuzji stawiam słowo tylko na szalę:lol:.
  Szczecin!

 8. Wygra Materla Mamed jest kontuzji która może mieć spory wpływ na jego formę Warszawa Ursynów

 9. Taran

  Khalidow

  Polski Czeczen ogarnie, patrząc na to w jaki sposób odprawiał rywali, z którymi potem męczył się Materla, ale wiadomo, że to MMA i wszystko może się zdarzyć. Multi-kulti Gdańsk!

  Rodney Wallace
  Czeczen – 1 runda 1.55 sek Materla – 1 runda 0.21 sek.
  jeszcze walczył z Kendalem Grove i tuCzeczen szybciej skończył walkę.
  Nie przypominam sobie by jeszcze gdzieś mieli tych samych przeciwników…..
  Michał wygra walkę, ponieważ jest w gazie.Czeczen nie walczył rok więc jego dyspozycja jest niewiadoma.Myślę, że Materla będzie kondycyjnie w bardzo dobrej formie i po przegranej 1 rundzie w pozostałych zdominuje Khalidowa.
  Oglądam w Zabrzu 🙂

 10. prime

  Rodney Wallace
  Czeczen – 1 runda 1.55 sek Materla – 1 runda 0.21 sek.
  jeszcze walczył z Kendalem Grove i tuCzeczen szybciej skończył walkę.
  Nie przypominam sobie by jeszcze gdzieś mieli tych samych przeciwników…..
  Michał wygra walkę, ponieważ jest w gazie.Czeczen nie walczył rok więc jego dyspozycja jest niewiadoma.Myślę, że Materla będzie kondycyjnie w bardzo dobrej formie i po przegranej 1 rundzie w pozostałych zdominuje Khalidowa.
  Oglądam w Zabrzu 🙂

  McGregor wie gdzie jest Zabrze?

 11. Cipao! Dlaczego? Ponieważ Mamed jest po kontuzji. Dodatkowo Michał trenował w AKA i przygotowywał się z Lukiem Rockholdem,  walczącym w podobnym terminie. Talent Mameda nie wystarczy by pokonać walczaka Materlę, który ciągle robi postępy.Szczecin

 12. Materla,

  doskonale odnajduje się w walkach które trwają dłużej niż jedna runda, a Mamed nie miał na to zbyt wielu okazji. Dodajmy do tego niedawną kontuzję Czeczena i Materle trenującego w Stanach z najlepszymi. Wynik może być tylko jeden.

  Multikino 51 Poznań

 13. Materla, przez zamęczenie. Będzie obalał Mameda bo ten nigdy nie miał zapasów, i nie wpakuje się w gilotynę jak dziecko. Mam nadzieje że będzie dobry kurs.

  Warszawa Targówek.

 14. Osobiście nie lubie Michała Materli tzn. jego stylu walki i tego co sobą reprezentuje w wywiadach więc sercem za Mamedem ale…

  1. Mamed nie walczył rok i jest po kontuzji
  2. Michał jest w gazie, trenuje w stanach z jednymi z najlepszych zawodników na świecie,
  3. Fizycznie Materla to koń pociągowy – mega siła i mega wytrzymałość
  4. Mamed jest nieprzewidywalny w każdej sekundzie walki.
  Reasumując Materla idzie ciągle do przodu więc Mamedowi pasuje stylowo poza tym jest przewidywalny i ten czarny pas bjj jest strasznie naciągany bo ilość i jakość poddań jest dyskusyjna także procentowo 75%-25% dla Mameda.

 15. Materla wymęczy na pełnym dystansie mameda.

  Patrząc na zaangażowanie włożone w przygotowania, trud, pot wylany na obczyźnie to liczę na to, że Michał da radę. Ciężkie chwile przetrzyma serduchem i bedzie git, w końcu mistrza trzeba pokonać wyraźnie :boss:

  No i Wrocław Arkady 😆

 16. Chalidow, przez decyzje. Wyrównana walka z dużą liczbą zwrotów akcji. Materla będzie próbował zapaśniczo zdominować Mameda, który będzie odskakiwał i "uciekał" po klatce, w miarę możliwości trafiając w głowę. Twarz Materli solidnie obita, Chalidowa trochę mniej.Warszawa Ursynów

 17. Khalidov aby wygrać walkę musi błysnąć i tylko w ten sposób może osiągną postawiony sobie cel. Mam wrażenie, że po stronie Materli jest więcej atutów. Myślę, że fizyczność to w tej walce klucz do zwycięstwa a to bez wątpienia domena Materli w tym zestawieniu. Materla jeśli nie straci koncentracji to wygra ten bój ale jak napisałem na początku wystarczy choćby sekunda nieuwagi i możemy być pewni że Mamed błyśnie czymś co może skończyć Michała … Fizyczność + szlifowane zapasy w AKA = Win MaterlaWarszawa Ursynów

 18. Według mnie wygra Mamed Chalidow. Materla to solidny wyrobnik i nic więcej. Mamed posiada to coś co pozwala mu być kimś szczególnym i na pewno znajdzie drogę do skończenia pojedynku przed czasem.
  Multikino Olsztyn

 19. Mamed!

  Michał mimo ostatniej bardzo dobrej dyspozycji, miał wpadkę z Jayem Silva który jest raczej zawodnikiem drugiej kategorii.
  Mamed, wręcz przeciwnie, prezentował ostatnio formę zniżkową, jednak zawsze przygotowuje się na 100%, ma nienaganny narożnik i więcej narzędzi aby wygrać, aniżeli Michał.

  Uważam że ta walka zakończy się na korzyść mameda przez KO/SUB w rundzie 3
  Silver ScreenŁódź

 20. Chciałbym aby Michał wygrał bo ciężko na to pracuje jednak Mamed ma coś co jest unikatowe a mianowicie znakomite czucie walki i swoją nieszablonowość co da mu zwycięstwo przed czasem!

  Multikino Galaxy Szczecin

 21. Materla – w moim odczuciu głównym atutem Michała jest nie zamknięcie się w Szczecinie na treningi, tylko wyjazd do najlepszych sparingpartnerów na Ziemi a co najmniej pierwszej trójki z ich wag. Ponadto, po treningach widać, że Michał jest w gazie, kondycyjnie może po prostu zajechać Mameda, musi tylko uważać w pierwszej rundzie na jakieś groźne, ekwilibrystyczne akcje w stójce, ale szybkie sprowadzenie i dominująca pozycja z góry przy użyciu łokci powinna mu otworzyć drogę do zwycięstwa.

  Olsztyn!

 22. Mamed Khalidov, ponieważ wydaje mi się, że jeżeli Materla pójdzie z nim na wymianę ciosów w pierwszej rundzie to skończy jak w drugiej walce z Silvą, z kolei jeżeli Materla obali Mameda w pierwszej rundzie to Mamed nie będzie tam zagrożony i nie da się zdominować jak Tomek Drwal. Od połowy drugiej rundy zobaczymy, że Mamed będzie znacznie lepiej trzymał się kondycyjnie od Michała. W przerwie od powolnych prób obaleń i między rzucanymi tu i ówdzie cepami ze strony Materli wstrzeli się z solidną serią ciosów, która położy Materlę na deski. Nie wiem czy tak będzie b uważam, że to bardzo ciężki test dla Mameda. Chciałbym jednak, aby tak właśnie to wyglądało, ponieważ bardziej podoba mi się jego styl, wierzę że jest po prostu lepszy, chciałbym się nacieszyć tą walką dłużej niż 1,5 rundy i brakuje mi widowiskowych KO na galach KSW :)Warszawa Ursynów

 23. Materla bo większość tak mówi:P mam już troche dosyć tego hape na Mameda i z chęcią zobaczył bym Michala jako nowy symbol MMA w naszym kraju 🙂 Liczę na to że zaskoczy wszystkich januszków jakimś poddaniem ba, może nawet KO na Mamedzie:pLiczę też na bilet do Arkad Wroclawskich:)

 24. Po kontuzji mamed będzie walczył bardzo asekuracyjnie tym bardziej że nie znamy jego serca i woli walki!materla za to jest prawdziwym wojownikiem który nie raz pokazał serce i przysłowiowe jaja.to zawodnik który mimo wszelkich ciosów mameda czy kontuzji będzie szedł do przodu i wolą walki pokona każdego przeciwnika i udowodnienia ze jest numerem jeden w Polsce a ja zobaczę to w kinie w ursynów

 25. Materla GdańskZwycięstwo decyzją, dominacja zapaśnicza z góry, unikanie poddań ze strony Mameda.

 26. Stawiam na Materle. Mamed po kontuzji jest jedną wielką zagadką i może się okazać że będzie wyglądał jak Rashad Evans w ostatniej walce. Jeśli jednak Mamed będzie walczył swoje i nie trafi w 1 rundzie jakiegoś gonga to Materla wygra to przez przeleżenie. Już w walce  z Drwalem było widać, że raczej Goryl jest lepszy w stójce więc parter będzie moim zdaniem jedyną opcją na wygranie Cipka. Bret Cooper pokazał, że można nawet wyjść z mataleo Khalidova bez problemu obracając się na plecy. POZNAŃ 51

 27. Wygra Mamed Khalidov.Walczył już z mocniejszymi rywalami niż Materla i wszystkich bez problemu pokonywał. Poza tym od pięciu lat nie przegrał żadnej walki. Tego samego nie można powiedzieć o Materli, którego jeszcze nie tak dawno temu pokonał zawodnik z ujemnym rekordem (Silva).Multikino Gdańsk

 28. Walkę wygra (stety, lub niestety zależy dla kogo) Mamed Khalidov.

  Dlaczego? Ponieważ ma w sobie magiczną cząstkę, pierwiastek mistrzowski. Materla obali, a Khalidov wyciągnie piękne poddanie z pleców – trójkąt nogami i uśpi Michała.

  Multikino OLSZTYN

 29. Cipek…Nie tylko chciałbym, żeby wygrał tą walkę, ale rzeczywiście wierzę, że tak się stanie. Mamed jest po kontuzji i tak naprawdę nie wiadomo w jakiej jest aktualnie dyspozycji. Materla z kolei przygotowywał się w świetnym klubie, ze światową czołówką w tym sporcie. Poza tym pamiętam jak wiele osób stawiało Tomka na równi z Mamedem, a Michała gdzieś poniżej. Po walce z Gorylem Cipek pokazał ile jest wart i głównie dlatego jestem skłonny postawić na niego w tym starciu.Gdańsk

 30. Mamed. Pomimo zapewne "rdzy' po kontuzji, nadal powinien przeważać w stójce, a także na glebie.Gdyby nie kontuzja Mameda, to nie dawałbym tu Materli żadnych szans na wygraną. Obecnie jakieś tam minimalne ma, choć dla mnie jest słabszy od Czeczena niemal w każdej płaszczyźnie (może poza zapasami).Multikino Szczecin

 31. Chalidow wygra moim zdaniem, mimo ze licze na Materle… jestem ze Szczecina, wiec wygrana Michała by była bardzo pocieszajaca dla nas szczecinian.

  Szczecin Multikino

 32. Wygra Materla.

  Materla jest w topowej formie co pokazał podczas walki z Drwalem. Jeżeli doświadczenie zdobyte w Stanach przełoży się na wzrost tej formy to zwycięstwo powinno być po jego stronie. Obaj maja bardzo dobre warunki i umiejętności aby stoczyć wyrównaną walkę w każdej płaszczyźnie, jednak to obalenia Materli i ciągła praca z góry powinny zafundować mu zwycięstwo na punkty.

  Wrocław Arkady Wrocławskie

 33. Wygra Mamed……chociaż chciałbym aby wygrał Materla, ale czuję, że Mamed swoim doświadczeniem i umiejętnościami wygra a Michał nie zagrozi mu w żadnej płaszczyźnie. Poznań 51

 34. ChalidowMamed to natural born fighter z niesamowitym instynktem oraz umiejętnością kończenia walki w każdej płaszczyźnie. Przewiduję ciężki pojedynek, ale nie wróżę Materlii szans na wygraną.Multikino Gdańsk

 35. Mamed Chalidow bo jest nieprzewidywalny,ma w sobie iskrę i gdy tylko może kończy walkę przed czasem,
  Multikino Gdańsk

 36. Wygra Materla przez decyzję. Wytrzymałość i uporczywosc Michała nie pozwolą na szybkie skonczenie przez Mameda.

  Warszawa Targówek.

 37. ChalidowWarszawa UrsynówZ cały sercem jestem za Materla, mam nadzieje ze sie pomylę, ale w tym pojedynku lepszym okaze sie Mamed i wygra przez poddanie.

 38. Warszawa UrsynówMamed KhalidovJest dużo bardziej nieprzewidywalny i dużo lepiej kontroluje przebieg walk.Stawiam na Mameda

 39. Materla przez decyzję

  Materla jest po obozie w mocnym AKA, można się spodziewać, że poprawił stojke i zapasy i nauczył się kilku tricków od Rockholda. Dodatkowo jest w sztosie i na fali zwycięstw. Mamed jest po poważnej kontuzji i nie wiadomo jak się odbudował.

  Warszawa Ursynów

 40. Materla.Bo chcę wyciągnąć ze swojej kariery więcej niż odcinanie kuponów w KSW.

 41. Materla.Michał ma wielkie serce do walki i szczękę twardszą od wszystkich razem wziętych byłych rywali Mameda. On się nie poddaje a to klucz do zwycięstwa w tym pojedynku.

 42. Michał Materla.Mam wrażenie, że jest bardziej zmotywowany, chce iść dalej, poza KSW.Mocny obóz, charakter, mistrzowski pas, no i po wygranej nad Tomkiem jest na fali . Myślę, że suma tego wszystkiego pozwoli mu wymęczyć zwycięstwo nad Mamedem w pełnym dystansie. Multikino Warszawa Targówek to dobra lokalizacja.

 43. Michał Materla przez przeleżoną Decyzje Jak już inni wspomnieli Michał przygotowywał się w AKA, gdzie trenuje wielu świetnych zawodników. Dobre wyczucie czasu na galę w Krakowie, gdyż Rockhold również przygotowuje się do walki, więc na pewno trenowali razem z Michałem na najwyższych obrotach. Będzie na pewno zmotywowany bo to jego złota karta na solidny kontrakt z UFC. Pomimo widocznego rozwoju z walki na walkę jego stójka niestety pozostawia dużo do życzenia, szczęka twarda, dobre zapasy i kontrola na ziemi.Natomiast Mamed klasycznie przygotowania w swoim kochanym Berkucie, co prawda przyjeżdżają do niego dobrzy sparingpartnerzy, ale zważając jeszcze na kontuzję, ok rok wyłączenia z walk, problemy z ostatnim oponentem niskiej klasy i brak ambicji.skłaniam się ku Michałowi.Olsztyn

 44. Michał przez decyzję.

  1. Wydaje mi się, że Michał i jego sztab podchodzi bardziej „naukowo” do przygotowań. Treningi są bardziej przekrojowe, zaprzęgnięto świetnych specjalistów do każdego aspektu walki począwszy od przygotowania kondycyjnego (rower, basen, bieganie), poprzez mentalne (praca z psychologiem), treningi specjalistyczne (AKA itp.), a skończywszy na sparingach. U Mammeda widzę więcej „tradycji” (rąbanie drewna a la Rocky), a to może być za mało. Poza tym trochę Mammed kisi się w Olsztynie. Przekonanie, że Arrachion jest najlepszy w Polsce (być może jest) po połączeniu z Berkutem, chyba jeszcze się umocniło. I przestali szukać.
  2. Motywacja po stronie Materli. Pod względem mentalnym Michał wydaje się bardziej zdeterminowany. To on będzie w stanie wzbudzić w sobie większą agresję. W kluczowych momentach walki to może okazać się kluczem. Osobiście nie wierzę, że Mammed wyjdzie do walki w 100% taki, jakim go poznaliśmy. Profesjonalizm profesjonalizmem, ale Mammed wydaje mi się „bardziej uczuciowy” (głupio brzmi, ale nie wiem, jak to lepiej opisać). Oby Chalidow nie chciał wygrać nie robiąc krzywdy Materli, bo w momencie, kiedy się zorientuje, że tak się nie da, będzie już za późno.
  3. Ostatnie sukcesy niesamowicie wzmocniły Michała. Mammed – klasa sama dla siebie, ale jest po kontuzji, długo nie walczył, a sparingi to nie to samo.
  4. Plan taktyczny – widać, że trenerzy ze Szczecina świetnie czytają przeciwników (patrz Goryl). Co prawda Mammeda ciężko przeczytać, ale nie bijąc się w stójce, sprowadzając do parteru, dociskając do siatki Michał będzie zdobywał punkty. Dla Mammeda szansą KO w początkowej fazie, ale tu właśnie pracę domową Michał odrobił.

  Obu życzę jak najlepiej. Niech dadzą dobrą walkę i oby obyło się bez kontuzji i utraty zdrowia w klatce. I niech ich stosunki po zakończonym pojedynku nie ulegną zmianie.

  A ja chętnie obejrzę tych wspaniałych gladiatorów w Gdańsku.

 45. MATERLA BO JEST ZE SZCZECINA HEHEH ŻARTA tak na serio kluczem do zwycięstwa jest mega przygotowanie w USA  z elitą mma  CORMIER I ROCKHOLD drugi kluczowym znaczeniem w tej walce  charyzma bilet do kina mi niepotrzebny bo będę na gali hehehewar MICHAŁ I BEDORF  TRZYMAM KCIUKI

 46. Silver Screen Łódź

  Chalidow – decyzja.
  Wbrew powszechnej opinii, że Michał zrobił mega postęp (co jest oczywiście prawdą), czego była solidna postawa w walce z Drwalem, myślę, że to za mało na Mameda. Chalidow wraca po kontuzji ale myślę, że to nie będzie miało zbyt dużego wpływu. Starcie Materla-Drwal to było starcie dwóch czołgów. Mocniejszym czołgiem okazał się Michał. Mamed na pewno nie będzie ofensywnie szedł do przodu, ale celnie punktował Michała z dystansu i wygra walkę "na wstecznym". Poddać Michała, raczej nie podda, a znokautować też raczej nie da rady – za twarda głowa Michała. Decyzja jest najbardziej prawdopodobna.

 47. Materla przez decyzję. Z każdą minutą walki Materla powinien zdobywać przewagę nad Mamedem swoją pracą w klatce. Zmienić może to Mamed w momencie błysku jego geniuszu jednak jest on po poważnej kontuzji. Materla musi wygrać żeby w końcu był pełnoprawnym mistrzem w KSW. Multikino Katowice

 48. Materla przeszedł mocny okres przygotowawczy i zwycięży walkę, jednak będzie to ciężki pojedynek. Poznań 51

 49. Chalidow.
  Mimo sporych postępów które w ostatnim czasie zrobił Materia to Mamed w formie i bez kontuzji jest dla mnie faworytem, wydaje się mieć większy arsenał by móc zaskoczyć rywala.

  Silver Screen Łódź

 50. Taran

  joł joł!

  wpisze w GPS i na pewno dojedzie a jak zamkną mu wrota do miasta to Taranem je 😆

 51. Taran

  McGregor wie gdzie jest Zabrze?

  wpisze w GPS i na pewno dojedzie a jak zamkną mu wrota do miasta to Taranem je 😆

 52. Taran

  McGregor wie gdzie jest Zabrze?

  wpisze w GPS i na pewno dojedzie a jak zamkną mu wrota do miasta to Taranem je 😆

 53. Mamed Chalidow

  Nieprzewidywalny
  Dobra stójka
  Wirtuoz parteru
  No i najlepszy narożnik w Polsce
  Michał moze i jest dobrze przygotowany w każdej płaszczyźnie ale brakuje mu pierwiastka, który ma Mamed
  Amen

  Olsztyn

 54. Falcao

  W ostatniej chwili okaże się że któryś z zawodników jest niezdolny do walki. Jego miejsce zajmie Maiquel Falcao, który niespodziewanie poradzi sobie w main evencie.

  Za bilet podziękuje, ale z tego miejsca pozdrawiam babcię która ma niedługo urodziny.

 55. Mamed Chalidow

  Moim zdaniem walke wygra Mamed, wedlug mnie jest on w kazdej sukundzie walki wstanie znokautowac czy podac Meterle, ktos wyzej napisal, ze Materla ma mega twarda szczenke… przeciez bujał sie po ciosach Grove, Silvy, i praktycznie wstrzasał nim kazdy celny cios Drwala w stojce. Najwiekszym aututem Mameda jest tkz ,,czucie” czy w stojce czy w parterze, czego jednak brakuje Michalowi co widac zawsze po tym jak blokuje ciosy twarza;p i mysle, ze kilka tygodni treningow Usa jakos szczegolnie nie wplyna na poprawe jego stojki.

  Warszawa- targowek

 56. Michał Materla.

  Myślę, że zaprocentują tu głównie wyjazdy Michała do AKA. Michał będzie obalał, i wygra przez decyzje.

  Multikino Szczecin.

 57. Chalidow bo jest najbardziej wszechstronnym zawodnikiem w Polsce
  Silver Screen Łodź

 58. Wygra Mamed Khalidov.

  Niektórzy mocno zachłysnęli się wygraną Cipka nad Drwalem, który jak sam po tej walce przyznał trochę Michała zlekceważył. Mamed nie popełni tego błędu, wie na co stać Materlę i ma za plecami najlepszy narożnik, który trafnie będzie nim sterował. A Michał, choć poczynił niewątpliwy progres to jednak to ciągle jest ten Michał, który przegrał ze średnim Jay'em Silvą.

  Warszawa Targówek

 59. Wygra Mamed Khalidov – już raz w no-gi wygrał przez poddanie, teraz będzie podobnie.

  Warszawa Ursynów.

 60. Moim zdaniem lepszy okaże się Michał Materla.Mamed wraca po ciężkiej kontuzji i po sporej przerwie. Ma już 35 lat. W takim wieku przerwy nie są wskazane, dlatego mogła go dopaść ''rdza''. Poza tym Michał z walki na walkę robi postęp i trenuje z najlepszymi w AKA czego nie można powiedzieć o Mamedzie. Michał moim zdaniem bardziej chce wygrać z Mamedem niż Mamed z Michałem.Warszawa Ursynów

 61. MaterlaBo nie wiadomo w jakiej formie zobaczymy Mameda po zaleczonej kontuzjiWarszawa  Ursynów

 62. Mamed KhalidovMam nadzieję, że to będzie piękna walka. Minimalnie większe szanse dla Czeczena gdyż jak wszyscy doskonale wiemy potrafi skończyć walkę w każdy możliwy sposób. Michał ma wielkie serce, ale obawiam się, że umiejętności za małe…Wrocław Arkady WrocławskiePozdro

 63. Mamed
  Ciężko jest typować tę walkę i mimo że, Materla ma więcej argumentów by pokonać Mamed, to myślę jednak, że ten wykorzysta jeden błąd Michała i uśpi go jakimś ładnym ciosem.
  Warszawa Targówek

 64. Mamed Multikino OlsztynJakby to powiedział Kawul "jest to epokowe zestawienie na Europejskiej, a być może nawet na światowej scenie, a na pewno Polskiej… bla bla bla"Prawda jest taka że jest to weryfikacja talentu popartego praca, a ciężką pracą. I bez wątpienia Michał będzie jednym z najcięższych wyzwań dla Polskiego Czeczena jednak w moim odczuciu wciąż za mało tej pracy wykonał. Jeżeli Michał nie przyciśnie Mameda od samego początku to ten drugi po kilku minutach znajdzie drogę do poddania i nawet waleczne serce tu nie pomoże.

 65. Wygra Chalidow.

  Serducho woli Materle natomiast rozum podpowiada, że to Mamed wygra. Michał to "niestety" solidny rzemieślnik, a Mamed zapewne błyśnie i zaskoczy Materle w 2 rundzie.

  A jeśli wygram to Wrocław Arkady poproszę :dance:

 66. Moim zdaniem wygra  Chalidow ponieważ dysponuję lepszą stójką oraz bjj, Materla natomiast ma lepszą kondycję i zapasy lecz moim zdanie na Mameda który potrafi poddać przeciwnika z każdej pozycji może nie wystarczyć. Mulitikino Katowice

 67. MaterlaGdyby pół roku temu ktoś zapytał mnie jak zakończy się to starcie, z łatwością odpowiedziałbym : jasne, że wygra Mamed ! Lecz po tym co stało się, a w zasadzie czego dokonał Michał Materla w walce z Tomkiem Drwalem jestem przekonany, że i Mamed nie będzie miał lekko. Michał udowodnił, że jest dojrzałym, kompletnym, ułożonym zawodnikiem MMA, że nie boi się walczyć z najlepszymi i jak na razie wychodzi z tych walk zwycięsko, czego i tym razem z całego serca mu życzę.Zabrze

 68. Wygra Mamed.Z jednej strony Materla odwalił kupę ciężkiej roboty w przygotowaniach, wylatując chociażby do USA. Mamed z kolei trenował do walki w swoim standardowym trybie. Jednakże jak historia pokazuje, było wielu przeciwników przygotowanych na Mameda a ten ich zwyczajnie w świecie rozbijał. Pomimo ogromnej sympatii w stosunku do Materli, wygra Chalidow.Kino: Poznań 51

 69. Wygra żylasty staruszek Chalidow z podejrzaną przeszłością. Natomiast baśniowy duszek, przebrany w chłopięcy strój , jadowity karzeł, bezlitosny producent kleju i najprawdziwszy demon – Materla odklepie duszenie w 2 rundzie. To tylko niektóre z przedziwnych postaci zaludniających galę KSW 33 (ja czekam z niecierpliwością na galę KSW 666).  Walka o władzę, zdrady, portal przenoszący bohaterów pomiędzy światami, pościgi, uroki rzucane na postaci i miejsca to z kolei tylko część niespodzianek, jakie czekają na jej widzów.   Katowice

 70. Mamed Chalidow
  Nie darzę jakąś ogromną sympatią i nie nazwałbym się fanem żadnego z tych zawodników. Czekam jednak na tę walkę zniecierpliwiony, bo jestem ciekaw czy Michał Materla zbliży się chociaż do pokonania Mameda. Moim zdaniem – nie. Mamed jest zbyt mądrym i zbyt opanowanie walczącym zawodnikiem, by Materla pokonał go swoimi szarżami, którymi nas raczył po męczarniach z Grove czy Silva.
  Silver Screen Łódź

 71. Chalidow. Powinien mieć przewagę zarówno w stójce, jak i w parterze. Do tego może zakończyć walkę w każdej chwili.Gdańsk

 72. ChalidowWiem, że Mamed miał dość długą przerwę w walkach, ale znając jego podejście do sportu można być pewnym, że daje z siebie wszystko w treningach i w przygotowaniu do walki z Michałem Materlą. Dlatego, jeśli będzie wystarczająco skupiony, nie będzie się popisywał przed publiką to powinien z łatwością pokonać Materlę. Jego głównym atutem w tej walce jest przede wszystkim szybkość.Katowice

 73. Materla,
  Michał dzięki treningom w AKA zdobywa ogromne doświadczenie co w połączeniu z jego pracowitością, oraz olbrzymią wolą walki mogą poskutkować. Ponadto Mamed jest po groźnej kontuzji która wykluczyła go na rok ze startów. Myślę iż Michał wygra i na przestrzeni trzech rund rozprawi się z czeczenem.
  Olsztyn

 74. mmrga

  Materla.
  Bo chcę wyciągnąć ze swojej kariery więcej niż odcinanie kuponów w KSW.

  Zapomnialem dopisac. Olsztyn!

 75. mmrga

  Materla.
  Bo chcę wyciągnąć ze swojej kariery więcej niż odcinanie kuponów w KSW.

  Zapomnialem dopisac. Olsztyn!

 76. Walkę wygra Mamed.

  Mamed – rewelacyjna stójka, świetnie dystansuje i celnie trafia, zapasy trochę zagadkowe, ale przypuszczam, że są solidne, a parter – tam Mamed jest wirtuozem i w każdej chwili jest w stanie złapać jakąś technikę kończącą, także na 3 sekundy przed końcem rundy.

  Do Michała mam ogromną sympatię i doceniam go jako zawodnika, ale to chyba jednak nie jest ten poziom co Mamed. Poza tym Michał ostatnią walkę skończył w parterze ponad 4 lata temu i nie dawał rady poddawać różnych, też średnich zawodników. W stójce bywa chaotyczny i daje się trafiać. Na korzyść Michała przemawiają obicie, odporność na ból i więcej walk wygranych przez decyzję (co daje doświadczenie).

  Spójrzcie na to tak – Mamed wygrywa, bierze pas i zostaje na dobre w KSW, a Michał jest kozakiem, szybko się pozbiera po porażce i pójdzie do UFC spełniać swój american dream.

  kino: Poznań 51.

 77. Materla,ponieważ stoczył w swojej karierze szereg ciężkich pojedynków,po analizie których jego styl i charyzma zostały z całą pewnością rozwinięte. Michał 'Cipao' Materla dobrze porusza się w obu płaszczyznach,co czyni go niebezpiecznym fighterem.Gdańsk

 78. Michał "Cipao" Materla

  Ze wzgledu na serducho do walki i mimo wojen które wcześniej stoczył, nadal potrafi się rozwinąć i to widać z walki na walkę.
  #TeamMaterla

  Poznań 51

 79. Michał "Cipao" Materla

  Ze wzgledu na serducho do walki i mimo wojen które wcześniej stoczył, nadal potrafi się rozwinąć i to widać z walki na walkę.
  #TeamMaterla

  Poznań 51

 80. Chalidow
  Wiekszy potencjał, może skończyć walke w kazdej chwili. Poza tym ma wiecej do stracenia.
  Warszawa Ursynów

 81. Chalidow
  Wiekszy potencjał, może skończyć walke w kazdej chwili. Poza tym ma wiecej do stracenia.
  Warszawa Ursynów

 82. Michał Materla, ponieważ mam wrażenie że w przeciwieństwie do Mameda nadal się rozwija i będzie w najlepszej dyspozycji jak do tej pory, a także jest bardziej głodny walki i zwycięstwa.
  Łódź

 83. Michał Materla, ponieważ mam wrażenie że w przeciwieństwie do Mameda nadal się rozwija i będzie w najlepszej dyspozycji jak do tej pory, a także jest bardziej głodny walki i zwycięstwa.
  Łódź

 84. Jak rok temu kontraktowany do KSW był Tomek Drwal, byłem jako jeden z pierwszych zdania, że w tym ruchu włodarzy KSW było ukryte dno. Tak naprawdę jego podpis pod kontraktem był katalizatorem do hitowej walki w polskim MMA, ale do rzeczy…

  Mamed z Cipkiem już kiedyś walczyli na zawodach grapplingowych i wygrał wówczas Mamed, którego motoryka była wręcz kapitalna. Mamed jest jedyny w swoim rodzaju, natomiast trzeba wyraźnie przyznać, że Cipek przez te wszystkie lata zrobił kapitalny postęp, dziś jest kompletnym zawodnikiem i uważam, że 28 listopada, to dyspozycja dnia będzie decydować o zwycięstwie. Myślę, że walka będzie bardzo wyrównana, jak Mamed nie pokaże super klasy, to myślę, że na punkty wygra Michał. Materla jest silniejszy fizycznie i lepszy w parterze i myślę, że wykorzysta łokcie. Mamed wraca po kontuzji i moim zdaniem powinien zaczekać jeszcze z tak hitową walką.

  Michał na punkty

  Kino Szczecin.

 85. Jak rok temu kontraktowany do KSW był Tomek Drwal, byłem jako jeden z pierwszych zdania, że w tym ruchu włodarzy KSW było ukryte dno. Tak naprawdę jego podpis pod kontraktem był katalizatorem do hitowej walki w polskim MMA, ale do rzeczy…

  Mamed z Cipkiem już kiedyś walczyli na zawodach grapplingowych i wygrał wówczas Mamed, którego motoryka była wręcz kapitalna. Mamed jest jedyny w swoim rodzaju, natomiast trzeba wyraźnie przyznać, że Cipek przez te wszystkie lata zrobił kapitalny postęp, dziś jest kompletnym zawodnikiem i uważam, że 28 listopada, to dyspozycja dnia będzie decydować o zwycięstwie. Myślę, że walka będzie bardzo wyrównana, jak Mamed nie pokaże super klasy, to myślę, że na punkty wygra Michał. Materla jest silniejszy fizycznie i lepszy w parterze i myślę, że wykorzysta łokcie. Mamed wraca po kontuzji i moim zdaniem powinien zaczekać jeszcze z tak hitową walką.

  Michał na punkty

  Kino Szczecin.

 86. Michał Materla

  Gdyby nie operacja Mameda, stawiałbym na niego. Jednak w takiej sytuacji, gdzie dodatkowo Michał trenuje w stanach z absolutnym topem, myślę że ciągłą presją przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę.
  Kino Gdańsk

 87. Michał Materla

  Gdyby nie operacja Mameda, stawiałbym na niego. Jednak w takiej sytuacji, gdzie dodatkowo Michał trenuje w stanach z absolutnym topem, myślę że ciągłą presją przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę.
  Kino Gdańsk

 88. Mamed Chalidow.
  Mimo przerwy i solidnego obozu Materli uważam, że Mamed jest wciąż lepszym fighterem. Dobrze prowadzony komendami duetu Derlacz&Bońkowski może ustrzelić Michała w stójce. Dodatkowo Materla prawdopodobnie będzie dążyć do parteru, a każdy doskonale wie jak groźnym zawodnikiem z pleców jest Chalidow. Mamed przed czasem.
  Warszawa Targówek.

 89. Mamed Chalidow.
  Mimo przerwy i solidnego obozu Materli uważam, że Mamed jest wciąż lepszym fighterem. Dobrze prowadzony komendami duetu Derlacz&Bońkowski może ustrzelić Michała w stójce. Dodatkowo Materla prawdopodobnie będzie dążyć do parteru, a każdy doskonale wie jak groźnym zawodnikiem z pleców jest Chalidow. Mamed przed czasem.
  Warszawa Targówek.

 90. Zwycięzcą Michał Materla.Cipek jest w gazie i idzie po swoje, czyli po UFC. Mamed wracający po rocznej przerwie przegra w każdej płaszczyźnie. Nie wróżę mu ani dobrej kondycji, ani szybkości, a tym bardziej nie spodziewam się szalonych, ekstrawaganckich ataków.Mulitikino Poznań.

 91. Mamed przez poddanie.Tradycyjnie wyciągnie jakieś kolano w drugiej rundzie i Materla po przyjacielsku będzie klepał. Może Chalidow nie będzie dominował, bo tym razem nie jest faworytem, ale kto w KSW potrafi lepiej poddać niż Mamed?Multikino Poznań 51

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.