Wraz z organizacją Fight Exclusive Night mamy dla Czytelników naszego portalu pięć podwójnych biletów na sobotnią galę FEN 20.

Wszystko co należy zrobić, aby otrzymać wejściówkę to napisać w komentarzu pod tym wpisem, który z pojedynków odbywającej się na Torwarze gali jest – według Was – najbardziej interesujący. Spośród komentujących wybierzemy pięć osób, do których trafią bilety. Zabawa trwa do piątku, do godziny 24:00.

Poniżej karta walk wydarzenia:

Karta MMA

154 lbs: Marian Ziółkowski (MMA 18-5-1) vs. Mateusz Rębecki (MMA 6-1-0) | walka o pas | 5 rund

185 lbs: Marcin Naruszczka (MMA 18-8-1) vs. Bartosz Leśko (MMA 6-0-1) | 3 rundy
146 lbs: Kamil Łebkowski (MMA 16-7-0) vs. Daniel Torres (MMA 5-3-0) | 3 rundy
185 lbs: Krzysztof Kułak (MMA 30-15-2) vs. Michał Tarabańka (MMA 3-6-0) | 3 rundy
185 lbs: Andrzej Grzebyk (MMA 11-3-0) vs. Anatoliy Litvinov (MMA 5-0-0) | 3 rundy

Karta K-1

85 kg: Stanisław Zaniewski VS Radosław Paczuski *
+95 kg: Artur Bizewski VS Arkadiusz Wrzosek *
+95 kg: Marcin Szreder vs Rafał Korczak
77 kg: Adrian Błeszyński VS Alan Kwieciński *

*Pojedynki, w których stawką będą pasy mistrzowskie federacji FEN

Bilety do odebrania będą przed galą, która odbędzie się 10 marca 2018 o godz. 17:00 w Warszawie.

42 KOMENTARZE

 1. Dla mnie najlepszą walką jest walka Marcin Szreder vs Rafał Korczak. Najbardziej interesuje mnie występ Szredera, gdyż od tego człowieka bije wielka pozytywna energia.  Pokazał że mimo nieprzychylności losu nie należy się poddawać tylko walczyć o swoje. Dwa, szacunek jaki ma do każdego rywala, jest niespotykany w dzisiejszym świecie, no i trzeci aspekt to ze niedawno Marcin zmagał się z grypą a mimo to nie odwołał walki.

 2. 77 kg: Adrian Błeszyński VS Alan Kwieciński *

  Alan nigdy nie traci formy, znany glownie z programu Warsaw Shore, gdzie zgrywa wielkiego wojownika, jednak tylko gdy bije ludzi, ktorzy ze sportem nie maja nic wspolnego

  w prawdziwej walce zerowe umiejetnosci i serce do walki, tego drugiego nie znam, ale bede mu kibicowal

 3. Marian Ziółkowsi vs Mateusz Rębecki

  5 rundowa batalia o pas wagi lekkiej zapowiada się zajebiście. Mariano trochę znam i uważam, że jest jednym z największych i najbardziej leniwych talentów, jakie są w Polskim MMA. Z drugiej strony pracowity "Chińczyk", który potrafi narzucić ciągłą presję w swojej parterowej grze. Nie wiem czy potra to 5 rund, ale mamy tutaj aspekty do zakładania bardzo dobrej batali. W stójce obaj nie są znani ze schamtycznych, sztandarowych zachowań. Ba, podejrzewam nawet że stójki zobaczymy tu tyle, co w walce Poirier-Pettis a sama walka będzie tak samo dynamiczna, jak tamto starcie czołowych światowych lekkich. Wojna Marian i mam nadzieję wygrać by móc cię wspierać!

 4. Najbardziej interesującym zestawieniem tej gali według mnie jest Krzysztof Kułak vs Michał Tarabańka, ponieważ to nie będzie walka o kobiety, to będzie walka o szacunek!

 5. 154 lbs: Marian Ziółkowski (MMA 18-5-1) vs. Mateusz Rębecki (MMA 6-1-0)

  Nie będę ukrywał, że starcie Mariana Ziółkowskiego z Mateuszem Rębeckim które odbędzie się w Warszawie jest dla mnie najbardziej interesujące i mniemam że to ono przysporzy najwiecej emocji fanom.

  28 letni Golden Boy znajdujacy się na fali trzech zwycięstw,jest w ocenie mojej osoby cholernie utalentowanym zawodnikiem i śmiało można powiedzieć że ma umiejetnosci aby zaisilic czolowkę kat.lekkiej w Polsce.

  Jego walki przynajmniej mi rozpalają wiele pozytywnych emocji poczynając od walk w których wychodził z obronną reką czy nawet tych w których wracał na tarczy.

  Z kolei Chińczyk klubowy kolega Michała Materli czy Tomasza Narkuna to rowniez jeden z zawodnikow o ktorych w przyszlosci bedzie glosno,poczynajac od zdolnosci grapplerskich a konczac na dobrze poukladanej stojce.

  Jestem zwolenikiem stwierdzenia iż w mieszanych sportach walki nie tylko walczą umiejętności a także twardy charakter,serce do walki czy charyzma której nie można odmowic zadnemu z tych zawodnikow co tym bardziej zachęca do obejrzenia tej walki.

 6. 185 lbs: Krzysztof Kułak (MMA 30-15-2) vs. Michał Tarabańka (MMA 3-6-0) | 3 rundy

  Bo to nie walka o szacunek, to je walka o kopiejki

 7. Na portal i forum wchodzę od kilku lat to może czas coś napisać 😎

  Z chęcią zobaczę walkę old boya Kułaka, bo w sumie był jednym z pierwszych zawodników którym się interesowałem w ksw przed erą Pudziana :beer:

  185 lbs: Krzysztof Kułak (MMA 30-15-2) vs. Michał Tarabańka (MMA 3-6-0) | 3 rundy

  Gala 2 km od mojego mieszkania to z przyjemnością bym przytulił wejściówki na galę, idealny spóżniony prezent na dzień kobiet dla żonki :lol::razz:ray:

 8. 146 lbs: Kamil Łebkowski (MMA 16-7-0) vs. Daniel Torres (MMA 5-3-0) | 3 rundy

  Bomba wraca po porażce w ACB i zmierzy się z debiutującym na FENie ale niebezpiecznym Torresem (5/6 wygranych przed czasem)

 9. Coś dużo oplotów w tym wątku. Wybieram walkę Naruszczka vs Leśko  a ewentualną wygraną proszę przekazać na ręce Panów Macieja i Martina, niech mają okazję podszkolić się w organizacji  profesjonalnych gal ze sortową rozpiską.

 10. Na portal i forum wchodzę od kilku lat to może czas coś napisać 😎

  Z chęcią zobaczę walkę old boya Kułaka, bo w sumie był jednym z pierwszych zawodników którym się interesowałem w ksw przed erą Pudziana :beer:

  185 lbs: Krzysztof Kułak (MMA 30-15-2) vs. Michał Tarabańka (MMA 3-6-0) | 3 rundy

  Gala 2 km od mojego mieszkania to z przyjemnością bym przytulił wejściówki na galę, idealny spóżniony prezent na dzień kobiet dla żonki :lol::razz:ray:

 11. Zaniewski vs Paczuski ponieważ jest to walka 2 najlepszych zawodników w swojej kategorii i znając style obu zapowiada się świetna wojna .

 12. Ale oplotow jak grzybów po deszczu. Udział w konkursie powinny mieć osoby które mają przynajmniej 1000 postów.

 13. Ale oplotow jak grzybów po deszczu. Udział w konkursie powinny mieć osoby które mają przynajmniej 1000 postów.

  malo akurat, bilety za darmo i 10 postow

 14. Najciekawiej zdecydowanie zapowiada się walka Mariana z Chińczykiem, która nie bez powodu jest walką wieczoru 🙂

 15. 154 lbs: Marian Ziółkowski (MMA 18-5-1) vs. Mateusz Rębecki (MMA 6-1-0) | | 5 rund

  Zdecydowanie najlepsza walka tego wieczoru. Możliwość rund mistrzowskich zdecydowanie zwiększa dramaturgię.

  Obaj zawodnicy to zdecydowanie parterowcy, ale różnica warunków jest tak duża, że to pewnie Chińczyk będzie próbować sprowadzać. Z Ziółkowskim  trenowałem ok 4 lat temu w Okniński MMA dlatego z chęcią obejrzał tą walkę na żywo.

  Dodatkowo miałem przyjemność być na gali FEN prawie równy rok temu, jestem ciekaw postępu jaki ta federacja zrobiła od tego czasu. :beer:

 16. 185 lbs: Andrzej Grzebyk (MMA 11-3-0) vs. Anatoliy Litvinov (MMA 5-0-0) | 3 rundy

  Super walka ! Nie mogę się doczekać !

  JAk wygram bilety to zabiorę żonę, bo akurat będzie miała urodziny 🙂

 17. Walka +95 kg: Marcin Szreder vs Rafał Korczak.


  Jak dla mnie zwycięstwo dla Marcina Szredera po dobrej walce, Marcin prawdziwy koń z sercem do walki. Powodzenia!

 18. Kamil Łebkowski (MMA 16-7-0) vs. Daniel Torres (MMA 5-3-0).Kamil Łebkowski to jeden z moich ulubionych zawodnikow i jeden z najlepszych piórkowych w naszym kraju. Obstawiam że będzie to walka wieczoru, którą bardzo chcialbym zobaczyć na żywo 😉

 19. :bomb::bomb::bomb:Kamil Łebkowski (MMA 16-7-0) vs. Daniel Torres (MMA 5-3-0).

  Kamil Łebkowski to jeden z moich ulubionych zawodnikow i jeden z najlepszych piórkowych w naszym kraju. Obstawiam że będzie to walka wieczoru, którą bardzo chcialbym zobaczyć na żywo 😉

  Kamil Łebkowski (MMA 16-7-0) vs. Daniel Torres (MMA 5-3-0).

  Kamil Łebkowski to jeden z moich ulubionych zawodnikow i jeden z najlepszych piórkowych w naszym kraju. Obstawiam że będzie to walka wieczoru, którą bardzo chcialbym zobaczyć na żywo 😉

  No i oczywiście będzie świetny prezenet na nadchodzące urodziny brata , który jest jeszcze większym fanem powracającego BOMBY:friends:

  Pozdrawiam :yahoo:

 20. Artur Bizewski vs Arkadiusz Wrzosek

  Na tą walkę czekam najbardziej, panowie spotkają się poraz trzeci,walka sprzed roku stała na bardzo dobrym poziomie, jedna z najlepszych walk na tamtej gali. Jutro myślę, że będzie podobnie, spodziewam się kilku rund świetnego k1 i zapewne gorącej atmosfery na trybunach. Jeden i drugi będzie chciał ostatecznie wyjaśnic,  który z nich jest lepszy, a dodatkowego smaczku dodaje lekki zgrzyt na dzisiejszym wazeniu 😉

 21. 85 kg: Stanisław Zaniewski VS Radosław Paczuski

  Dziwi mnie fakt, że prawie nikt nie obawia tej walki jako głowa atrakcja wieczoru.

  Bitka będzie przednia, dużo techniki, mocne uderzenia, kto wie może zakończenie przed czasem. Pewne jest że panowie są gotowi na 5 rund „jazdy bez trzymanki”, bezapelacyjnie wisienka na torcie sobotniej gali!

 22. 85 kg: Stanisław Zaniewski VS Radosław Paczuski

  Dziwi mnie fakt, że prawie nikt nie przedstawia tej walki jako głowa atrakcja wieczoru.

  Bitka będzie przednia, dużo techniki, mocne uderzenia, kto wie może zakończenie przed czasem. Pewne jest że panowie są gotowi na 5 rund „jazdy bez trzymanki”, bezapelacyjnie wisienka na torcie sobotniej gali!

 23. +95 kg: Artur Bizewski VS Arkadiusz Wrzosek *

  To będzie pojedynek nad pojedynkami! Oglądałem ich poprzednie starcie (za darmoszkę, wygrałem wtedy wejściówkę ). Obaj to dziki jakich mało, na dodatek bardzo widowiskowi. Dadzą dużo emocji, a o emocje w końcu nam, kibicom chodzi. 0

  Dziwię się, że FEN w specjalny sposób ich  nie promuje. Mają wysokie skile, nie boją się podejmować trudnych rywali (a obaj do łatwych nie należą), są bitni i mają sporo kibiców.

 24. 146 lbs: Kamil Łebkowski (MMA 16-7-0) vs. Daniel Torres (MMA 5-3-0) | 3 rundy

  To właśnie walka Bomby będzie dla mnie najbardziej interesująca, ze względu na kilka czynników.

  Przede wszystkim Kamil, który jeszcze niedawno śmiało myślał o UFC, i był frontmenem FEN, o którym prezes Paweł Jóźwiak mówił, iż chce aby Bomba występował w walkach wieczoru podczas każdego swojego występu, dziś po 3 porażkach w ostatnich 4 walkach musi niemal od podstaw odbudowywać swoją pozycję zarówno w FEN jak i w polskim MMA.

  Ewentualna kolejna porażka może definitywnie zakończyć marzenia Kamila o poważnym MMA. W zw. z tym z pewnością to na Kamilu będzie ciążyć presja w tej walce, tym bardziej, iż przeciwnik Bomby brazylijczyk Torres, podobnie jak jego rodacy, którzy walczyli z polskimi faworytami na poprzednich galach organizacji Pawła Jóźwiaka raczej nie mogą spodziewać się kolejnego angażu w federacji FEN niezależnie od jej wynika.

  Ponadto walka ta da odpowiedź na ile Kamil wcielił w życie swoje zapowiedzi o skupieniu się podczas treningów w WCA na swojej grze parterowej, która z całą pewnością była piętą achillesa w jego ostatnich walkach, gdzie Kamil się przekonał, że bez dobrej gry parterowej sama "bomba" w łapie to za mało by wygrywać walki z nawet solidnymi rzemieślnikami.

  Właśnie dlatego jako kibic Bomby czekam na  tę walkę liczyć, iż da ona więcej odpowiedzi niż pytań.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.