Wszystko co trzeba zrobić by wygrać, to odpowiedzieć na pytanie: „Kto w walce Mateusza Gamrota z Normanem Parke, wygrywał do momentu jej przerwania?„. Swoją odpowiedź trzeba uzasadnić. Najlepsze odpowiedzi zostaną nagrodzone.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

17 KOMENTARZE

1. Wiadomo że Gamer wygrywał, trafił dwa palce w oko. A Parke ile? Żadnego, więc punktacja 2-0.

2. W regulaminie jest „Gdybym spotkał się z Mateuszem Gamrotem w cztery oczy TO…” a tutaj „Kto w walce Mateusza Gamrota z Normanem Parke, wygrywał do momentu jej przerwania?”. Odpowiem na dwa:
    1. Gdybym spotkał się z Mateuszem Gamrotem w cztery oczy to poprosiłbym o zdjęcie… z Bilmanem.
    2. Do momentu przerwania walki wygrywał zdecydowanie Gamrot, chociaż wg mnie widać było, że tempo Parka było stałe od początku walki, natomiast Gamrot zaczynał spowalniać w drugiej rundzie.

3. Czy napisał coś w stylu „kurwa, kurwa pierdolona ruda szmata” na plakacie ? bo jak nie to „kurwa” nie chcę…

4. Będzie coś w stylu „kurwa, kurwa, ruda irlandzka szmata…i jeszcze raz kurwa” bo jak nie to nie chcę

5. Zrozumiałem – nie można dodawać niepoprawnych politycznie komentarzy…dwa mi skasawali (stąd ewentualny dubel) więcej się nie wypowiadam, nie „wypisuję” KSW rules

6. Wygrywał Mateusz szkoda że z pomocą fauli umyślnych. Ciekawe w jakim stopniu miało to wpływa na walkę. Za uzasadnienie niech posłuży gif który tu pewnie prędzej czy później się pojawi.
    Prawdopodobnie wygrałem – ale rezygnuję z tej cennej nagrody. Chyba że do autografu mistrz doda wiązankę którą się popisał po walce – i jeszcze raz się zarzeknie że Anglik symulował po obcierce.

7. Walkę wygrywał Gamrot. Wystarczy porównać jak wyglądała twarz Gamrota, a twarzą Parka po zakończonej walce . Gamer Mistrz.

8. Jeżeli odjąć punkty za faule co sędzia powinien zrobić tą walkę prowadził by Norman jednakże skoro arbiter postanowił przymknąć na to oko to uważam że Gamrot prowadził do momentu przerwania ponieważ zadał więcej znaczących , mocnych ciosów które wyrazie odcisnęły piętno na twarzy Parkea i to Mateusz był inicjatorem większości ataków

9. Do czasu walki przerwania Gamrot wypunktował „drania”. Uzasadniam:

Zrobił Parke imbę, aby pas uzyskać.
    Tlił się cały jak węgiel z kopalni od liska.
    Szczekanina cały prąd mu zżerała,
    Stąd brak zwycięstwa i oka.
    Ale to strata mała.

10. Do czasu walki przerwania Gamrot wypunktował „drania”. Uzasadniam:

11. Moim zdaniem walkę do momentu przerwania wygrywał Mateusz Gamrot, ponieważ konsekwentnie obijał rywala w stójce, czego nie robił w ostatnich walkach. Mimo wszystko obił Normana jak kotleta, co było widać na twarzy Irlandczyka po walce.

12. Uważam, że walka była wyrównana, lecz faule popełnione przez Gamrota sprawiły, że do momentu przerwania pojedynku wygrywał Norman Parke.