Organizacja FEN przygotowała dla użytkowników MMARocks konkurs w którym do wygrania jest pięć podwójnych zaproszeń na galę FEN 10 w Lubinie.

Wszystko co należy zrobić, aby wziąć udział w zabawie, to napisać w komentarzu pod wpisem, które zestawienie z dziesiątej gali FEN podoba Wam się najbardziej. Spośród komentarzy wybierzemy pięć, na autorów których bilety będą czekać w kasie przed wydarzeniem. Konkurs trwa do czwartku, do godziny 18:00.

31 KOMENTARZE

 1. Najbardziej podoba mi się zestawienie Kiełek – Verzbickas. Dlaczego? Karierę Pawła śledzę praktycznie od jego drugiej zawodowej walki i uważam go za jednego z bardziej perspektywicznych zawodników w Polsce a ponadto dającego bardzo dobre i efektowne walki. Jego Litewski przeciwnik również dał się poznać z dobrej strony polskiej widowni, dlatego też oczekuje widowiskowego starcia.

 2. Kiełek – Verzbickas, bo lubię Kiełka, mimo porażki z Romkiem to nadal utalentowany prospekt z szansami na wielką karierę… co ja pierdolę, tak naprawdę dlatego bo jest z klubu JJ <3

 3. Bartek Muszyński vs Janu Cruz – dlaczego?? Bo widuje Bartka często na treningu … to ambitny, inteligętny i miły chłopak, jemu kibicuje i życzę powodzenia.

 4. Kreft vs Golonkiewicz!!! Będzie ogień, mimo że obaj po porażkach, co prawda Golonkiewicz z robiącym furorę ostatnio Romanem, a Kreft ze słabszym przeciwnikiem ale będzie ogień a jak nie to:

 5. Hunanyan vs Biszczak , Biszczak odkąd pokonał Kosowskiego na MP k-1 to czołówka w -75kg, walczy bardzo twardo i nie kalkuluje, Tola ściągnięty w ostatniej chwili będzie zdecydowanym underdogiem w tej walce , niemniej to doświadczony zawodnik i ma z czego uderzyć.

  ps . mam wolną sobotę 🙂

 6. Ja wiem, że wszyscy są 'ściśnieniowani', żeby przytulić bilety (spokojnie tym razem ja nie biorę udziału), ale chciałem tylko wtrącić swoje 5 groszy o samej hali/gali? Generalnie Ci co się wahają to:

  1. Jak już kiedyś pisałem, fajnie jest zobaczyć na żywo taką lub inną galę (mimo, że w TV albo na kompie lepiej widać). Być może na tym jednym razie się skończy, a być może będziecie hasać po wszystkich. Kto wie, może zostaniecie psychofanem FENu…hehe

  2. Sama hala w Lubinie nie jest mega wielkim obiektem i to jest jej plus, bo w zasadzie gdzie Was nie posadzą tam powinna być spoko widoczność, w Orbicie we Wrocku nie było tak kolorowo.

  3. Mam nadzieję, że będziecie się spoko bawić i nie będziecie musieli oglądać walk na telebimach 😀

 7. Kiełek vs Verzbickas

  Ciekaw jestem jak po ostatniej porażce i problemach zdrowotnych poradzi sobie Paweł, jego rywal, mimo iz na pierwszy rzut oka, nie wydaje się mega groźny, to warto przypomnieć, że wygrał z Albertem Odzimkowskim, który w rankingach jest zdecydowanie wyżej od Kiełka. Czekam z niecierpliwością na walkę, Paweł nie daje nudnych walk, więc mam nadzieję, że i tym razem tak będzie.

 8. Walka Biszczak vs Hunanyan

  Dlaczego?

  Biszczak wywowdzi się z kyokushin, dyscypliny , którą trenowałam.  W jego walkach widać twardość i technikę tej odmiany, miód dla oczu.

 9. A ja nietypowo, czekam na walkę undercardową – Kordylewicz vs Głąb.

  Może pod względem czysto sportowym nie będzie to najciekawsza walka gali ale w moim przypadku zwycięża sentyment. Paweł to mój krajan, podobnie jak ja fanatyk lubińskiego Zagłębia dlatego mocno mu kibicuję i jestem bardzo ciekaw tej walki.

 10. Najbardziej czekam na walkę Kiełek – Verzbickas

  Mimo porażki z Romanem Szymańskim Paweł nie dostaje przysłowiowego buma który sam przed nim się położy, będzie mega walka, słyszałem że Paweł jest w świetnej formie i muszę koniecznie to zobaczyć, jestem pewien że to będzie walka wieczoru, a Paweł pokaże wszystkim, jak wielkie umiejętności posiada jak na 19-letniego zawodnika, tak jest!

 11. Kiełek vs. Verzbickas, bo Mauricz.

  Biorę udział, aby w razie wygranej oddać bilety komuś, kto na pewno się na galę wybierze.

 12. Kreft vs Golonkiewicz – po ostatnim występie Golonkiewicza , jestem jego fanem 🙂 dał naprawdę dobry występ , pokazując że jest w dobrej formie i może rywalizować z najlepszymi lekkimi w Polsce , jestem przekonany że udowodni to ponownie w walce z Kreftem 🙂

  mam 40 km do Lubina 😀

 13. Ja szczerze przyznam, ze z nazwisk wybija się dla mnie tylko Kiełek, a to głównie dzięki Naszej JJ. Chętnie zobaczylbym na zywo czy jest on takim prospektem jak się o nim mowi i czy sam FEN ma szanse stać się wielką marką, co mysle ze moge ocenic po wielu eventach duzych, polskich i zagranicznych organizacji, na ktorych dopingowałem na żywo. Pytanie czy FEN nie wstydzi się pokazac? 😉

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.