KSW 56 już 14 listopada. Z tej okazji firma Extreme Hobby przygotowała konkurs w którym do wygrania jest voucher o wartości 1000 zł do realizacji w sklepie .

Wszystko co należy zrobić to odpowiedzieć na pytanie:

KTÓRE ZESTAWIENIE OTRZYMA BONUS „WALKI WIECZORU” KSW 56?

Odpowiedź, wraz z uzasadnieniem, prosimy przesyłać w komentarzu we wpisie konkursowym na fanpage’u EH:

💥 KONKURS ➡️ 1000 zł do zgarnięcia ⬅️ KONKURS 💥Mamy dla Was kupon o wartości 💵 1000 zł do wydania w naszym sklepie 💪 a…

Opublikowany przez  

KSW 56 zapowiada się naprawdę mocno. Na karcie walk mnóstwo zestawień, które śmiało mogą kandydować do miana najlepszej walki gali. Poniżej przygotowaliśmy dla Was małą ściągę z zestawień:

Materla vs Soldić – Fantastyczne zestawienie jednego z najlepszych stójkowiczów walczących w Polsce z zawodnikiem, który zawsze oddaje w boju 200% serca.

Narkun vs Erslan – Jeden z najlepszych grapplerów w Polsce (12 poddań na 17 zwycięstw) zmierzy się z niepokonanym Chorwatem, który z kolei nokautuje wszystkich swoich rywali.

Owczarz vs Haba – Karolina to wschodząca gwiazda żeńskiej dywizji w KSW, była pięściarka i prezenterka telewizyjna kontra walcząca w Japonii na galach Rizin Justyna Haba.

Grzebyk vs Zaromskis – Obaj są mistrzami nokautów. Andrzej do KSW wdarł się przebojem. Najpierw wygrywając 8 pojedynków z rzędu, a potem w debiucie znokautował Tomasza Jakubca. Litwin to z kolei weteran mocnych organizacji takich jak: DREAM, Bellatora, Strikeforce.

Legierski vs Barrio – Młody i niepokonany w zawodowej karierze, stójkowy killer Mateusz Legierski i tak samo niebezpieczny, kończący oponentów mistrz Ameryki Południowej w zapasach Francisco Barrio

Rajewski vs Pejić – Chorwat trzy razy walczył w KSW, dwa razy zdobył bonus! Sajewski to znany i ceniony oraz efektownie walczący stójkowicz.

Torres vs Coga – Torres już nie raz zdobywał bonus „walki wieczoru” na KSW, Coga na 22 wygranych, tylko 3 raz doszedł do decyzji – starcie prawdziwych „finisherów”.

Ruchała vs Domin – Początkujący, ale bardzo obiecujący zawodnicy, którzy mają jedyną taką szansę by zaprezentować swoje nazwisko szerszej publiczności.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.