Wraz z firmą Extreme Hobby, przygotowaliśmy dla Was konkurs w którym do rozdania jest 10 koszulek technicznych + 10 kodów PPV na KSW 53.

Na gali, która odbędzie się 11 lipca, po raz pierwszy w tej organizacji zobaczymy Andrzeja Grzebyka, podwójnego mistrza z FEN. Jego konfrontacja z Tomaszem Jakubcem będzie tym samym 500. pojedynkiem w historii KSW. Jubileusz oraz debiut Andrzeja sprawiły, że Extreme Hobby przygotowało specjalne koszulki, nawiązujące do tego wydarzenia

↘️ BY WYGRAĆ KOSZULKĘ + KOD PPV ODPOWIEDZ NA PYTANIE ↙️

„Ikona KSW. Kto Twoim zdaniem zasługuje na to miano i dlaczego?”

Odpowiedzi prosimy przesyłać jako komentarz we wpisie na profilu Extreme Hobby:

💥➡️ MEGA KONKURS 10+10 ⬅️💥Mamy dla Was mega konkurs w którym do rozdania jest 10 koszulek (100% bawełna) + 10 kodów…

Publiée par Extreme Hobby sur Samedi 4 juillet 2020

35 KOMENTARZE

 1. O chollera! Darmo to uczciwa cena za ten dostęp i t-shirt. Jednak w tej półce cenowej wybieram wiadomy strim  :mamed:

 2. Ikoną KSW jest oczywiście nasz Mamed Khalidov, ponieważ nawet wobec lukratywnej oferty Strikeforce, wolał zostać w szeregach drugiej największej organizacji na świecie i być wiernym drodze, którą wyznaczyli mu włodarze organizacji.

 3. "Ikona KSW. Kto Twoim zdaniem zasługuje na to miano i dlaczego?"

  Dla mnie ikoną stał sie puchar ksw w sraczu, bo tam znajduje sie miejsce federacji.

  Dziekuje.

  Jak cos koszulka xl rozmiar

 4. Borys Mańkowski ponieważ zna się na prowadzeniu kanału na YouTube i jako pierwszy rzucił kwotą 10 milionów. Dla mnie jest to niekwestionowany mistrz.

 5. Ikona federacji KSW jest Łukasz Juras Jurkowski. Zawodnik walczący w federacji od pierwszych gal do teraz. Jego wkład w rozwój polskiego MMA jest niepodważalny. Jest to zawodnik który swój wkład ma nie tylko w oktagonie ale i na mikrofonie. To zasługuje na szacunek i określenie mianem legendy

 6. Nie dajcie się oszukać. Konkursy na MMARocks są nieuczciwe. Ja się dałem raz oszukać, nigdy więcej.

  :robertmakeup:

  Godej, kto Ci to zrobił 😀

 7. Ikoną KSW jest Pan Martin Lewandowski, który jak ma problem ze swoimi zawodnikami to zamiast z nimi porozmawiać prywatnie mówi w wywiadach, że będzie walił im lepy na ryj.

 8. Z całym szacunkiem ale te konkursy to ściema. Przy okazji Gromdy też coś można było wygrać… i wygrała jakaś laska, której zwycięzkiego wpisu w niedzielę czy tam poniedziałek  nie było

  :neildegrassewhoa:

 9. Z całym szacunkiem ale te konkursy to ściema. Przy okazji Gromdy też coś można było wygrać… i wygrała jakaś laska, której zwycięzkiego wpisu w niedzielę czy tam poniedziałek  nie było

  :neildegrassewhoa:

  Jut, ja Cię mam za mega kumatego gościa, ale please :hi: 4 minuty zajęło mi zweryfikowanie Twoich zarzutów 🙂 Konkurs trwał do 5 czerwca, dziewczyna wysłała wpis 5 czerwca o 23:51 i ten wpis nadal wisi na fanpejdżu Extreme 😀 napisz mi gdzie ta ściema?

 10. Jut, ja Cię mam za mega kumatego gościa, ale please :hi: 4 minuty zajęło mi zweryfikowanie Twoich zarzutów 🙂 Konkurs trwał do 5 czerwca, dziewczyna wysłała wpis 5 czerwca o 23:51 i ten wpis nadal wisi na fanpejdżu Extreme 😀 napisz mi gdzie ta ściema?

  Oo to żeś mi  teraz zaimponował:applause:. Szukałem z ciekawości zwycięzkiej odpowiedzi i nie znalazłem. Widać w facebooki nie jestem zbyt dobry, bo szukałem uważnie i prawdę mówiąc jakaś zadra w moim sercu była do tej pory, bo specjalnie wszedłem na profil sponsora poczytać komentarze. Dziękuję za uspokojenie mojej duszy i obronę dobrego imienia EH:tiphatb:.

 11. Oo to żeś mi  teraz zaimponował:applause:. Szukałem z ciekawości zwycięzkiej odpowiedzi i nie znalazłem. Widać w facebooki nie jestem zbyt dobry, bo szukałem uważnie i prawdę mówiąc jakaś zadra w moim sercu była do tej pory, bo specjalnie wszedłem na profil sponsora poczytać komentarze. Dziękuję za uspokojenie mojej duszy i obronę dobrego imienia EH:tiphatb:.

  Musisz zmienić filtrowanie komentarzy.

 12. Oo to żeś mi  teraz zaimponował:applause:. Szukałem z ciekawości zwycięzkiej odpowiedzi i nie znalazłem. Widać w facebooki nie jestem zbyt dobry, bo szukałem uważnie i prawdę mówiąc jakaś zadra w moim sercu była do tej pory, bo specjalnie wszedłem na profil sponsora poczytać komentarze. Dziękuję za uspokojenie mojej duszy i obronę dobrego imienia EH:tiphatb:.

  Co nie zmienia faktu, że miałeś rację, mówiąc, że te konkursy to ściema :fjedzia:

 13. kiedyś jak dużo wygrywałem to był prawilne i uczciwe konkursy, teraz to szkoda gadać, szkoda strzępić ryja

 14. Moim zdaniem ikoną KSW i MMA w Polsce jest nie kto inny jak Mariusz Pudzianowski.

  To dzięki niemu zacząłem interesować się tym sportem.

  To on spopularyzował w dużym stopniu tę dyscyplinę i przyczynił się w ogromnym stopniu do rozwoju federacji, jak i samych mieszanych sztuk walki w naszym kraju.

  Także Panie Mariuszu

  :conorsalute:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.