Właściciele  MMAFactory.pl, znani szczególnie starszym użytkownikom naszego portalu dzięki konkursom z atrakcyjnymi nagrodami, które często organizowali, a także z szerokiej, bardzo atrakcyjnej cenowo oferty w swoim sklepie, tym razem połączyli siły z firmą 4FIGHT, organizując kolejny super konkurs.

4FIGHT jest producentem i dystrybutorem wysokiej jakości nowoczesnego sprzętu do treningu sportów i sztuk walki. 4FIGHT to wysokiej klasy rękawice bokserskie, ochraniacze, rash guardy, spodenki treningowe. Zapraszam do przejrzenia całej oferty w sklepie internetowym firmy.

Konkurs polega na wytypowaniu zwycięzcy walki wieczoru z jutrzejszej gali UFC on VERSUS: Cruz vs. Johnson. Swój typ należy podać w komentarzach. Przypominam o tym, że ze zwycięzcą będziemy się kontaktować za pomocą adresu mejlowego, podanego przy rejestracji na portalu.

Nagrodą są dwa zestawy firmy 4FIGHT, w którego skład wchodzą: spodenki MMA, koszulka rash guard i rękawice do MMA. Wartość jednego zestawu to 300 zł, więc łączna pula nagród wynosi 600 zł. Pierwsza z dwóch wylosowanych osób będzie miała mozliwość zamienienia zestawu na kupon na zakupy w sklepie MMAFactory o tej samej wartości.

553 KOMENTARZE

 1. Cruz

   

  offtop
  ten sklep jest na zmodyfikowanym silniku prestashop, sam ostatnio cos takiego robilem, straszna robota hehe

 2. Jak większość powyższych użytkowników typuje zwycięzce : Cruz!

 3. Dominick Cruz, dodatkowo nadmienię, że będzie to wygrana przez jednogłośną decyzję 🙂

 4. Lekki ot: 

  Redakcja niech lepiej sprawdzi , czy multikont tu nie ma , albo ktoś z "hawaja" nie nadaje..

 5. widze co niektorzy mulikonta robia, jedna wiadomosc wlasnie w tym temacie i dopiero co zalozone konto ;]

 6. Mój typ to: Dominick Cruz

  „Krótko odnośnie forum. Pracujemy nad tym. Nowe funkcje pojawią się wraz z szata graficzną forum i strony. Cierpliwości.”

 7. Dominick Cruz

  I tak nie wylosują mnie, bo mam takie szczescie .. zawsze xD

 8. Demetrious „Mighty Mouse” Johnson

  przez decyzje albo TKO/KO

  ja tez nigdy nic nie wygrałem ale warto spróbować

 9. @kaczka41 jesteś mistrzem. Nawet w tym temacie masz dwa posty. 🙂

  „Ctrl + v”… Znaczy… Dominick „Tom” Cruz.

 10. Mam nadzieję że wygra CRUZ, jestem fanką tego sportu od niedawna, ale bardzo chciałabym wygrać rękawice. Mam nadzieję że Organizatorzy tego konkursu pomogą mi spełnić moje marzenie! Wszyscy trzymajcie za mnie kciuki! Pozdrawiam wszystkich fanów!

 11. Jak redakcja zapomniała (przynajmniej tak Tidzej pisał) ,że gala leci z soboty na niedzielę – napisałem ,że już po walce , co by jacyś spóźnialscy nie typowali nadal Wink  Jak zwykle jeden się znalazł (ssijbobra)

 12. Wyniki będą ogłoszone jutro wieczorem.

  A Ty Kaczka41 chyba się niedługo pożegnasz z tym portalem.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.