Współpracująca z nami firma Mad dog zaprasza użytkowników portalu MMARocks do wzięcia udziału w konkursie związanym z finałową walką turnieju do 70 kg, która odbędzie się już za tydzień na KSW 15.

Wystarczy wytypować zwycięzcę wyżej wymienionego starcia i podać jego nazwisko w komentarzach pod postem. Nowym użytkownikom przypominam o konieczności podania poprawnego adresu mejlowego podczas rejestracji, ponieważ tą drogą kontaktujemy się ze zwycięzcami.

Nagrodą w konkursie będą trzy komplety ciuchów ( szorty grapplingowe  i rash guard ), zrobione według własnego projektu. Trzech zwycięzców będzie miało możliwość stworzenia własnego modelu rashguarda i spodenek. Wszystkie produkty będą dodatkowo ozdobione logo producenta, firmy Mad dog.

Kolejną nagrodą będą rękawice bokserskie, także wyprodukowane przez sponsora konkursu. Aby wziąć udział w losowaniu, należy podać w komentarzu pod postem, w której rundzie i w jaki sposób zwycięzca zakończy walkę.

Najwygodniej będzie podać zwycięzcę, rundę i sposób zakończenia walki w jednym komentarzu.

Zapraszamy też do przejrzenia asortymentu sponsora w naszym sklepie.

1003 KOMENTARZE

 1. zwycięzca: NIKO PUHAKKA , runda: –, i sposób zakończenia walki: DECYZJA SĘDZIOWSKA

 2. Wygra Górski w 1 rundzie 2 albo 3 przez poddanie lub TKO/KO być może wygra przez decyzje, istnieje jeszcze taka możliwość, że Puhakka wygra przez decyzje, przy odrobinie szczęścia Puhakka wygra przez poddanie lub TKO/KO w 1, 2 lub 3 rundzie

 3. Niko Puhakka – wydrana w drugiej rundzie przez poddanie przeciwnika.

 4. Niko Puhakka – 2 runda – latająca balacha lub latające kolano 🙂

  więc góral uważaj bo ja już to wiem 😛
  Pozdro all

 5. Niko Puhakka – przez decyzje

  chociaż kciuki będę ściskał za Górskiego 🙂

 6. Niko Puhakka przez poddanie albo Maciej Gorski przez podkładkę Puhakki 😛

 7. zwycięzca: NIKO PUHAKKA , runda: 2, i sposób zakończenia walki: Submission