Już 16 marca gala FEN 24 na warszawskim Torwarze. W walce wieczoru Arkadiusz Wrzosek zmierzy się z Patrickiem Schmidem, a na karcie głównej zobaczymy Radosława Paczuskiego, Andrzeja Grzebyka, Kamila Gniadka, Szymona Bajora, Naruszczkę, Łebkowskiego, Leśko, Cieplińskiego i innych czołowych zawodników polskiej sceny MMA. Dodatkowo będziemy też świadkami najbardziej freakowego starcia w historii organizacji, czyli pojedynku: Araba z Wujkiem Samo Zło. Z tej okazji mamy dla Was cztery bilety, które ufundowała firma TOTALbet Zakłady Bukmacherskie.

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Kto wygra starcie: Arab vs Wujek Samo Zło?

By wziąć udział w konkursie, wystarczy podać swój typ. Można uzasadnić wybór w paru zdaniach. Zwycięzcy zostaną wybrani w czwartek o godzinie 10:00.

 

FEN 24

Data: sobota, 16 marca 2019, 19:00
Transmisja: Polsat Sport
Organizacja: Fight Exclusive Night
Hala: Hala Torwar
Miejsce: Warszawa, Polska

Rozpiska gali

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

11 KOMENTARZE

  1. Walka potrwa maks minutę – wygra Arab, ponieważ WSZ prawdopodobnie reprezentuje poziom troszkę niższy od Bonusa BGC.

  2. Wygra Arab, Wsz dostanie wpierdol od reinkarnacji słynnego karpia, niestety.

  3. Słabo, że FEN musi rozdawać bilety przy tak mocno promowanej i tak sportowo(poza jednym wyjątkiem) zestawionej karcie walk. A tym bardziej źle to wygląda biorąc pod uwagę, że zawodnicy którzy ściągają najwięcej kibiców zapewne w FEN-ie mogą już nie zawalczyć…Wrzosek Glory a Paczuski wyczuwam, że jednak zwiąże się z ACA.

  4. Wygram to ja bilecik 🙂 Walke, która nie ma nic wspólnego ani z mma, ani z rapem ciężko wytypować. Stawiam na sędziego. W ostateczności: Arab

  5. WSZ – Wiara jest we mnie bo.. nikt nie zatrzyma Wujka Samo Zło! 😉

  6. Wygra Arab. Pokazal juz w pierwszej swojej walce ze cos tam potrafi. WSZ wyglada natomiat jakby nigdy nie uprawial sportu. Na filmikach ktore mozna zobaczyc na yt widac ze nie potrafi nawet trzymac gardy, nie mowiac juz o poprawnym wyprowadzeniu ciosu.

  7. Zdecyduje przypadkowy cios w chaosie ciosów i wujka ręce pójdą w górę zwycięzcy 😀

  8. A co to w ogóle za walka? MMA? K-1? Rzucanie śnieżkami? Robienie groźnych min?

  9. Skoro nie ma wyników, to ja też napiszę, że wygra Arab, bo Wujek się sam pokona. Wujka nawet jego kobita w domu bije, więc jest duża szansa, że Arab też da radę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.