Już 16 marca gala FEN 24 na warszawskim Torwarze. W walce wieczoru Arkadiusz Wrzosek zmierzy się z Patrickiem Schmidem, a na karcie głównej zobaczymy Radosława Paczuskiego, Andrzeja Grzebyka, Kamila Gniadka, Szymona Bajora, Naruszczkę, Łebkowskiego, Leśko, Cieplińskiego i innych czołowych zawodników polskiej sceny MMA. Dodatkowo będziemy też świadkami najbardziej freakowego starcia w historii organizacji, czyli pojedynku: Araba z Wujkiem Samo Zło. Z tej okazji mamy dla Was cztery bilety, które ufundowała firma TOTALbet Zakłady Bukmacherskie.

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Kto wygra starcie: Arab vs Wujek Samo Zło?

By wziąć udział w konkursie, wystarczy podać swój typ. Można uzasadnić wybór w paru zdaniach. Zwycięzcy zostaną wybrani w czwartek o godzinie 10:00.

 

FEN 24

Data: sobota, 16 marca 2019, 19:00
Transmisja: Polsat Sport
Organizacja: Fight Exclusive Night
Hala: Hala Torwar
Miejsce: Warszawa, Polska

Rozpiska gali

57 KOMENTARZE

 1. Wygra hip hop jak mawiał Hirek Wrona.

  No i cyk, cztery bilety moje bo nikt więcej nawet nie będzie chciał wziąć udziału. :roberteyeblinking:

 2. Moim zdaniem wygra Arab bo jest lepszy. Wujek samo zlo :juanlaugh:jest niepelnosprawny jako sportowiec, nadaje się na paraolimpiade

 3. Wygra Arab, gdyż Antonio Banderas w filmie "Czarne Złoto" pokazał jakimi wspaniałymi wojownikami są Arabowie, a Wujek Samo Zło nie wygra, bo dobro ostatecznie i tak zawsze zwycięża.

 4. Wygra hip hop jak mawiał Hirek Wrona.

  No i cyk, cztery bilety moje bo nikt więcej nawet nie będzie chciał wziąć udziału. :roberteyeblinking:

  Wygra hip hop jak mawiał hirek wrona

  Było. Ban :kis:

 5. Walka potrwa maks minutę – wygra Arab, ponieważ WSZ prawdopodobnie reprezentuje poziom troszkę niższy od Bonusa BGC.

 6. Słabo, że FEN musi rozdawać bilety przy tak mocno promowanej i tak sportowo(poza jednym wyjątkiem) zestawionej karcie walk. A tym bardziej źle to wygląda biorąc pod uwagę, że zawodnicy którzy ściągają najwięcej kibiców zapewne w FEN-ie mogą już nie zawalczyć…Wrzosek Glory a Paczuski wyczuwam, że jednak zwiąże się z ACA.

 7. Słabo, że FEN musi rozdawać bilety przy tak mocno promowanej i tak sportowo(poza jednym wyjątkiem) zestawionej karcie walk. A tym bardziej źle to wygląda biorąc pod uwagę, że zawodnicy którzy ściągają najwięcej kibiców zapewne w FEN-ie mogą już nie zawalczyć…Wrzosek Glory a Paczuski wyczuwam, że jednak zwiąże się z ACA.

  patrzac po biletach to pustki beda, a Torwar duzy nie jest

 8. Słabo, że FEN musi rozdawać bilety przy tak mocno promowanej i tak sportowo(poza jednym wyjątkiem) zestawionej karcie walk. A tym bardziej źle to wygląda biorąc pod uwagę, że zawodnicy którzy ściągają najwięcej kibiców zapewne w FEN-ie mogą już nie zawalczyć…Wrzosek Glory a Paczuski wyczuwam, że jednak zwiąże się z ACA.

  Każda organizacja ma określoną pulę przeznaczoną na rozdanie firmom ją wspomagającym. Akurat w tym przypadku fundatorem biletów jest TOTALbet, który niedawno został oficjalnym sponsorem FEN-u. Więc nie ma to nic wspólnego z rozdawnictwem. Na KSW też czasem organizujemy konkursy gdzie do rozdania są bilety 🙂

 9. Ja powiem tak. Jeden może wygrać a drugi przegrać,  mma to nieprzewidywalny sport a klatka wszystko zweryfikuje. Przegrany na pewno wróci silniejszy.

 10. Wygram to ja bilecik 🙂 Walke, która nie ma nic wspólnego ani z mma, ani z rapem ciężko wytypować. Stawiam na sędziego. W ostateczności: Arab

 11. Zdecydowanie wygra Arab. Nokaut w pierwszej rundzie.Uzasadnienie Arab trenuję mma stójkę kickboxing itd Wujek tylko myśli że trenuję.Nie da się nauczyć boksować w parę tygodni .Nie da się też nagle z dnia na dzień wyrobić charakteru wojownika .Inne aspekty lepsi trenerzy lepsi sparingpartnerzy lepszy klub doświadczenie wola walki charakter na końcu kondycja i wiek.

 12. Wygra Arab, bo oglądał Dragon Balla, nie zwątpił w marzenia przez sekundę i wstanie gotowy na kolejną rundę.

   :roberteyeblinking:

 13. Moim zdaniem wygra Arab bo jest lepszy. Wujek samo zlo :juanlaugh:jest niepelnosprawny jako sportowiec, nadaje się na paraolimpiade

  Takie porównanie dla paraolimpijczyków to obraza i to bardzo mocna. Wujek robi z siebie błazna, kretyna itp. Jego występ nie ma.nic wspolnego ze sportem. Więc nie można go porównać do gości którzy cechują się przedewszystkim mega charakterem i zacięciem w tym co robią.

 14. Stawiam na remis i poproszę bilet na płytę, przy stoliku nakrytym obrusem z butelką dobrze zamrożonej substancji i talerzem pożywnej zupki.

 15. Takie porównanie dla paraolimpijczyków to obraza i to bardzo mocna. Wujek robi z siebie błazna, kretyna itp. Jego występ nie ma.nic wspolnego ze sportem. Więc nie można go porównać do gości którzy cechują się przedewszystkim mega charakterem i zacięciem w tym co robią.

  To prawda. Nie powinienem nawet cytowac takich rzeczy bo to jebane beztalencie; ani to frik ani zawodnik i fenowi się jeszcze odbije czkawka ten ruch. Przepraszam wszystkich paraolimpijczykow

 16. Wygra Arab, bo reprezentuje jakikolwiek poziom ponad Fame MMA, natomiast WSZ wygląda jakby miał paść po jednym ciosie.

  Ps.  chociaż nie jestem z Warszawy to mieszkam w Warszawie i na pewno zgłoszę się po odbiór biletu.

 17. Yo yo yo czekerap

  Jut zarzuca dobry rap!

  Eloł madafaka

  Stawiam na chuderlaka.

  Życie ostre jak maczeta,

  Wsz wygra, runda czeta.

  Żeli papą,

  Arab wytrze buzię matą .

 18. Yo yo yo czekerap

  Jut zarzuca dobry rap!

  Eloł madafaka

  Stawiam na chuderlaka.

  Życie ostre jak maczeta,

  Wsz wygra, runda czeta.

  Żeli papą,

  Arab wytrze buzię matą .

 19. Wygra Arab. Pokazal juz w pierwszej swojej walce ze cos tam potrafi. WSZ wyglada natomiat jakby nigdy nie uprawial sportu. Na filmikach ktore mozna zobaczyc na yt widac ze nie potrafi nawet trzymac gardy, nie mowiac juz o poprawnym wyprowadzeniu ciosu.

 20. Arab TKO runda 1.

  Mimo iz wczesniej nie analizowalem wczesniej tej walki (skupilem sie na pozostalych pojedynkach) zrobilem to teraz na potrzeby konkursu. Wnisoki plyna takie iz wedlug mnie wygra Arab. Po pierwsze stoczyl juz jedna walke w MMA wygrywajac ja przed czasem co jedoznaczne jest rowniez z tym iz dluzej trenuje ten sport niz rywal czyli Wujek Samo Zło, ktory nie stoczyl w MMA jeszcze ani jednej walki. Poza filmikami ktore znalazlem nie wiemy praktycznie nic o umiejetnosciach i dyspozycji na walke. Dochodzi jeszcze stres zwiazany z debiutem i to od razu na tak duzej i medialnej gali (walka w telewizji Polsat). Arab ma to juz za soba i wedlug mnie zdecydowanie latwiej wejdzie w walke.

 21. "Zwycięzcy zostaną wybrani w czwartek o godzinie 10:00."

  Gdzie są wyniki?

  Nie napisał w który czwartek :crazy:

 22. Skoro nie ma wyników, to ja też napiszę, że wygra Arab, bo Wujek się sam pokona. Wujka nawet jego kobita w domu bije, więc jest duża szansa, że Arab też da radę.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.