ksw31

Wraz z właścicielem sieci kin „Multikino” przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są podwójne wejściówki na kinową transmisję KSW 31!

Wszystko co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie, to napisać w komentarzu pod tym wpisem, kto, Waszym zdaniem, wygra walkę wieczoru KSW 31 – Michał Materla czy Tomasz Drwal? W dobrym guście będzie także dopisanie dwóch, trzech zdań uzasadnienia. Konieczne jest także dopisanie w komentarzu, do którego kina chcecie się wybrać (pełna lista poniżej). Wpisy bez tej informacji nie będą brane pod uwagę. Spośród wszystkich odpowiedzi wylosujemy jedenaście – po jednej dla każdego kina – do których powędrują podwójne wejściówki.

Konkurs trwa do środy, do godziny 15:00.

Transmisja gali KSW 31 odbędzie się 23 maja o 19:00 w 11 kinach sieci Multikino: Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Sopot, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów oraz Wrocław Arkady Wrocławskie.

Jakub Bijan
FREESTYLE || GRECO

136 KOMENTARZE

 1. Tomasz Drwal wygra ta walkę bo jest kompletniejszym zawodnikiem niż Michał. Utrzyma walkę na nogach i bokserski zdominuje przeciwnika.

  Wrocław Arkady Wroclawskie

 2. Tomasz Drwal wygra, bo najwyższa pora zakończyć patologię pasa w kategorii średniej KSW. Skoro Materlę w stójce ogrywali Jay Silva i Kendall Grove to tym bardziej zrobi to Tomek. Doświadczenie zrobi swoje.Kraków

 3. Michał Materla. Bo oprócz techniki liczy się przede wszytskim oddanie i serce a Michał kawał serducha zawsze oddaje w walce i nigdy nie pęka…Szczecin

 4. Obstawiam Tomasza Drwala. Bardziej doświadczony, super stójka. Jeśli chodzi o parter to sam Kawulski w dzisiejszym Puncher powiedział że nie zna fightera który łatwo poradziłby sobie z Tomkiem w parterze. W moim osobistym odczuciu Tomek jest mocniejszy psychicznie (bardziej dorosły). Kolejna rzecz że z Michałem wygrał Silva, którego Tomek pewnie by zniszczył, no i jakaś chora faza z pasem musi się zakończyć. To wszystko przekonuje mnie za Drwalem. Warszawa Targówek lub Warszawa Ursynów ( obojętne dla mnie )

 5. Tomasz Drwal – bo jest bardziej doświadczonym i utalentowanym zawodnikiem. Materla to twardy wojownik, ale w moim odczuciu jest po prostu gorszym zawodnikiem MMA niż Drwal.
  Kraków

 6. Wygra Tomasz Drwal, bo sędziowie nie będą mieli narodowościowych dylematów przy ocenienianiu lania, jakie Materli sprawi Gorilla.

  Ok, trochę trolluję, haha

  Kraków Multikino

 7. Wygra Drwal żeby podkręcić atmosferę przed walka z Chalidowem, jako że lubię obydwu zawodników Cipek da wspaniałą walkę, kibicowałbym z Łodzi

 8. Tomasz "Gorilla" Drwal wygra walkę. Obserwuje karierę obu zawodników już lata, wiem, że sport jakim jest MMA jest nieprzewidywalny jednak Drwal to solidny zawodnik, który walczył w UFC za czasów świetności tej organizacji gdzie dostać się było maksymalnie ciężko o ile nie byłeś dobrym zawodnikiem. Tomasz ma parę w pięściach i nie widzę możliwości by jeden z ciosów nie naruszył szczęki Materli. Niestety dla Cipao, ale mimo, że medialnie KSW go kreuje na mistrza to raczej tym mistrzem jest słabym i w całej swojej karierze nie miał tak twardego i wszechstronnego zawodnika na przeciwko ja Tomasz Drwal.Z chęcią wybiorę się do kina w Katowicach z moja niunią 😀

 9. Drwal.
  "Gorilla" jest obecnie jeszcze lepszym zawodnikiem niż za czasów jego walk w UFC. Ma większe doświadczenie od Michała i walczył ze znacznie lepszymi rywalami. Drwala cechuje też dobra defensywa zarówno w stójce jak i w parterze co będzie moim zdaniem klucze do zwycięstwa w tej walce, szczególnie, że widzę dużą przewagę bokserską Drwala.

  Multikino Łódź.

 10. Tomasz DrwalMoim zdaniem walka będzie bardzo wyrównana i zadecyduje o jej wyniku to, który z zawodników narzuci swoją grę. Bardziej prawdopodobnym wydaje mi się scenariusz, w którym to Materle poniosą emocje, wda się on w walkę bokserską i skończy się to tak jak w drugiej walce z Silvą lub zostanie wypunktowany. Katowice

 11. Bardzo trudna do wytypowania walka, co zresztą ukazują wyrównane kursy bukmacherskie, ale moim zdaniem wygra Tomasz Drwal. Najmocniejszą stroną Gorilli jest twarda stójka, a Michała – parter. Zdaje się jednak, że w miarę dużego postępu przekrojowego, jaki Michał niewątpliwie poczynił w ciągu kilku ostatnich lat, zanikł gdzieś jego "submission instinct" pod MMA. Nawet jeżeli Michał obali Drwala, to nie zrobi mu większej krzywdy w parterze, a w stójce – znając zamiłowanie Berserkera do wchodzenia w bokserskie wymiany – prędzej czy później nadzieje się na jakiś mocny cios ze strony Tomka Drwala i tylko dzięki wielkiemu sercu do walki przetrwa chwilę dłużej, ale solidny GnP Drwala załatwi sprawę. Tomasz Drwal wygra przez ciosy w parterze w drugiej rundzie.

  Multikino Wrocław Arkady Wrocławskie.

 12. Materla.

  Bo tak wszystkim wkreca @kaczka41. A tak serio to wydaje mi sie, ze Materla wygra doświadczeniem w KSW. Pozatym chce w koncu zobaczyc jego walke z Mamedem, a wszystko wyglada na to, ze mimo przyjazni i innych niesnasek wygrany tego pojedynku zawalczy z "jedynym i niepowtarzalnym".

  Multikino Poznan.

 13. Drwal ,Goryl jest lepszym zawodnikiem ,wygrywal z lepszymi od Materlii .Cipek padal po ciosach Jaya ,padnie i po bombach Drwala
  Targowek

 14. Wygra Drwal– tak mówi mi serce i prawa półkula mózgowa, gdyż doświadczenie z UFC i innych organizacji powinna wziąć górę nad zhybrydowanym w KSW Michałem Materlą który to przegrał w swej karierze z Jayem Silva, o ktorym sam Dana White wypowiadał się niepochlebnie. W swej wypowiedzi prezydent UFC stwierdził on, że Pan Jay nigdy nie będzie pełnowartościowym zawodnikiem MMA. Ponadto Tomek Drwal win this fight, gdyż jako Gorilla powinien czuć się Panem klatki. Lewa półkula mówi mi że walka jest sprzedana na korzyść Materli, lecz póki co wolę kierować się sercem i prawą półkulą. GDAŃSK.

 15. Michał Materla – na korzyść Michała nie tylko lepszy parter, ale przede wszystkim SERCE. A drwal ? Od czasu wyrzucenia z ufc w 2010 roku stoczył 4 walki z mega wątpliwymi rywalami. Wydaje mi się że zobaczymy mocno zardzewiałego drwala który nie podoła Michałowi który cały czas się rozwija jeżdżąc na campy do AKA.
  Kino Szczecin.

 16. Tomasz Drwal przez KO -jest dużo lepszym stójkowiczem od Michała Materii, a w parterze radzi sobie na tyle dobrze aby Berserker który nie poddał nikogo od 2011 teraz tez tego nie zrobił.
  Multikino Katowice

 17. Tomasz Drwal przez KO -jest dużo lepszym stójkowiczem od Michała Materii, a w parterze radzi sobie na tyle dobrze aby Berserker który nie poddał nikogo od 2011 teraz tez tego nie zrobił.
  Multikino Katowice

 18. Wskazanie zwycięscy w tym starciu nie jest dla mnie proste, po pierwsze obydwu lubię i szanuje co automatycznie zamazuje obiektywny obraz mojej oceny. Gdyby nie uraz kręgosłupa, operacja i długa rehabilitacja moim faworytem byłby Tomasz Drwal, może i walczy rzadko ale jak już to robi to widać doświadczenie i opanowanie, walki kończy jak profesor. Michał Materla to zawodnik, którego ciężko nie lubić za widowiskowy styl w jakim walczy i jakich emocji dostarcza podczas gal KSW. Przemawia za nim siła, brawura, różnorodni sparingpartnerzy i chyba jednak publiczność w ErgoArenie.

  wygra: Michał Materla
  Łódź

 19. Wskazanie zwycięscy w tym starciu nie jest dla mnie proste, po pierwsze obydwu lubię i szanuje co automatycznie zamazuje obiektywny obraz mojej oceny. Gdyby nie uraz kręgosłupa, operacja i długa rehabilitacja moim faworytem byłby Tomasz Drwal, może i walczy rzadko ale jak już to robi to widać doświadczenie i opanowanie, walki kończy jak profesor. Michał Materla to zawodnik, którego ciężko nie lubić za widowiskowy styl w jakim walczy i jakich emocji dostarcza podczas gal KSW. Przemawia za nim siła, brawura, różnorodni sparingpartnerzy i chyba jednak publiczność w ErgoArenie.

  wygra: Michał Materla
  Łódź

 20. Drwal, Gdynia/Gdańsk

  Tomka nie widzieliśmy już dawno w oktagonie, jednak myślę, że to on zwycięży to starcie. Wydaje mi się, że Gorilla będzie miał przewagę w stójce i to właśnie tam skończy się walka w maksymalnie drugiej rundzie.

 21. Drwal, Gdynia/Gdańsk

  Tomka nie widzieliśmy już dawno w oktagonie, jednak myślę, że to on zwycięży to starcie. Wydaje mi się, że Gorilla będzie miał przewagę w stójce i to właśnie tam skończy się walka w maksymalnie drugiej rundzie.

 22. [​IMG]
  Wygra Drwal, Multikino Warszawa Ursynów
  Why? Bo ma ciężkie ręce. Jay Silva udowodnił, że nie mając parteru i trafiając niechlujnie w Materlę jest w stanie go posłać na deski, więc Drwal, który jest sporo lepszy od Angolczyka spokojnie da sobie radę. Nie wierzę w parter Materli oraz jego stójkę, Tomek jest bardziej przekrojowy i posprząta tą kategorię!

 23. [​IMG]
  Wygra Drwal, Multikino Warszawa Ursynów
  Why? Bo ma ciężkie ręce. Jay Silva udowodnił, że nie mając parteru i trafiając niechlujnie w Materlę jest w stanie go posłać na deski, więc Drwal, który jest sporo lepszy od Angolczyka spokojnie da sobie radę. Nie wierzę w parter Materli oraz jego stójkę, Tomek jest bardziej przekrojowy i posprząta tą kategorię!

 24. Wygra Drwal. Mimo kontuzji wydaje mi się, że kawał doświadczenia, które niesie za sobą to zdecydowanie więcej niż bicie Jay Silvów itp. Po za tym Cipek lubi blokować ciosy twarzą, co jest jak woda na młyn dla Drwala. Więc myślę, że rozegra się to na dystansie 3 rund i Drwal będzie pod koniec z ręką w górze. Kraków.

 25. Wygra Drwal. Mimo kontuzji wydaje mi się, że kawał doświadczenia, które niesie za sobą to zdecydowanie więcej niż bicie Jay Silvów itp. Po za tym Cipek lubi blokować ciosy twarzą, co jest jak woda na młyn dla Drwala. Więc myślę, że rozegra się to na dystansie 3 rund i Drwal będzie pod koniec z ręką w górze. Kraków.

 26. Tomasz Drwal

  Bo: Drwal win -> Drwal vs undisputed champion -> Undisputed champion w końcu zostaje The Real Undisputed Champion

  Wrocław, Arkady

 27. Tomasz Drwal

  Bo: Drwal win -> Drwal vs undisputed champion -> Undisputed champion w końcu zostaje The Real Undisputed Champion

  Wrocław, Arkady

 28. Tomasz Drwal
  Każda walka zaczyna się w stójce, a w tej płaszczyźnie to Gorilla będzie mieć przewagę. Zapasy mogą stać na wyrównanym poziomie, jednak Tomek ma większe doświadczenie w klatce. Jedyną płaszczyzną w której Drwal będzie musiał uważać jest parter. Jeśli Tomek całkowicie wyleczył swoją kontuzję to powinien to wygrać przed czasem.
  Warszawa Targówek

 29. Tomasz Drwal
  Każda walka zaczyna się w stójce, a w tej płaszczyźnie to Gorilla będzie mieć przewagę. Zapasy mogą stać na wyrównanym poziomie, jednak Tomek ma większe doświadczenie w klatce. Jedyną płaszczyzną w której Drwal będzie musiał uważać jest parter. Jeśli Tomek całkowicie wyleczył swoją kontuzję to powinien to wygrać przed czasem.
  Warszawa Targówek

 30. Drwal od w ciągu ostatnich 4 lat walczył tylko 2 razy a żadna z tych walk nie wyszła poza pierwszą rundę. Nie wierzę, że Tomasz jest w stanie utrzymywać solidny reżim treningowy. Sądzę też, że zabraknie mu obicia, wyczucia klatki i prawidłowych odruchów na tak trudnego rywala jakim jest Cipek. Michał przyzwyczajony jest do walk na pełnym dystansie i sądzę, że właśnie na pełnym dystansie pokona on Tomka Drwala na najbliższej gali KSW.Warszawa Targówek

 31. Typuje Materle chociaż kciuki będę trzymał za Tomka, bo chciałbym w końcu żeby patowa sytuacja z pasem w tej wadze została rozwiązana. Według mnie walka skończy się na pełnym dystansie, a Drwalowi zabraknie prądu już w drugiej połowie drugiej rundy i to zadecyduje.Warszawa Ursynów

 32. Materla przez poddanie w trzeciej rundzie 😉 – serce do walki Michała kontra Drwal po "tajemniczej"( jak dla mnie) kontuzji.

 33. Materla przez poddanie w trzeciej rundzie 😉 – serce do walki Michała kontra Drwal po "tajemniczej"( jak dla mnie) kontuzji.

 34. Drwal przez decyzję, bo ma większe umiejętności od Michała i trzeba w kolejnej walce rozwiązać temat z pasem (Mamed-Drwal-Materla).
  Warszawa Ursynów

 35. Drwal przez decyzję, bo ma większe umiejętności od Michała i trzeba w kolejnej walce rozwiązać temat z pasem (Mamed-Drwal-Materla).
  Warszawa Ursynów

 36. Tomek Drwal by TKO – 3 runda i ciosy w parterze na zmęczonego Michała po pięknej walce, tak widzę zakończenie tego pojedynku.
  Warszawa Ursynów

 37. Tomek Drwal by TKO – 3 runda i ciosy w parterze na zmęczonego Michała po pięknej walce, tak widzę zakończenie tego pojedynku.
  Warszawa Ursynów

 38. Tomasz Drwal. Walka zapowiada się świetnie ponieważ i Michał i Tomek lubią toczyć wojny, jednak Drwal w tej batalii  lepiej się odnajdzie, patrząc na Michała z perspektywy jego ostatnich walk z Jayem Silvą mocno się odsłania to czego nie wykorzystał Silva wykorzysta Tomek, gdyż potrafi zachować więcej zimnej krwi podczas.

 39. Cipek. To mój ulubiony polski fighter i zawsze mu kibicuję – za serducho, charakter i czarny pas BJJ:) Dodatkowo Drwal jest nieobity i przehajpowany;)
  Gdańsk

 40. Cipek. To mój ulubiony polski fighter i zawsze mu kibicuję – za serducho, charakter i czarny pas BJJ:) Dodatkowo Drwal jest nieobity i przehajpowany;)
  Gdańsk

 41. Drwal ustrzeli Materle tak jak Jay Silva go trafił. Tomasz toczył walki w UFC, jest dużo bardziej doświadczony i raczej nic go w tej walce nie zaskoczy. Będzie to stójkowy pojedynek, a jest to płaszczyzna, w której Drwal jest lepszy.Warszawa Ursynów

 42. Wygra TOMASZ DRWAL

  Myślę, iż w tej walce zadecydują umiejętności stójkowe, Tomasz Drwal nie da się obalić (a nawet jeśli to nie sądzę, aby Materla coś wyciągnął albo utrzymał dłużej parter), a boksersko powinien sobie poradzić z Michałem Materlą. Czynnikiem powodującym drobne "zamieszanie" jest powrót Tomasza Drwala po dłuższej przerwie i kontuzji kręgosłupa, natomiast uważam, że mimo tego sobie poradzi, kto wie czy nawet nie przed czasem 🙂

  Multikino KRAKÓW

 43. Wygra TOMASZ DRWAL

  Myślę, iż w tej walce zadecydują umiejętności stójkowe, Tomasz Drwal nie da się obalić (a nawet jeśli to nie sądzę, aby Materla coś wyciągnął albo utrzymał dłużej parter), a boksersko powinien sobie poradzić z Michałem Materlą. Czynnikiem powodującym drobne "zamieszanie" jest powrót Tomasza Drwala po dłuższej przerwie i kontuzji kręgosłupa, natomiast uważam, że mimo tego sobie poradzi, kto wie czy nawet nie przed czasem 🙂

  Multikino KRAKÓW

 44. Tomek Drwal bo mocno bije, a Materla zawsze w swoich walkach zbiera na głowę.Multikino Kraków

 45. Walkę wygra Drwal. Jest lepszym przekrojowo zawodnikiem, potrafi walczyć skuteczniej i kończyć je przed czasem, a Materla w mojej opinii nie przekroczy pewnego poziomu umiejętności.
  Katowice

 46. Walkę wygra Drwal. Jest lepszym przekrojowo zawodnikiem, potrafi walczyć skuteczniej i kończyć je przed czasem, a Materla w mojej opinii nie przekroczy pewnego poziomu umiejętności.
  Katowice

 47. Ja w tej walce obstawiam zwycięstwo Tomka Drwala. Według mnie Goryl ma takie umiejętności stójkowe i zapaśnicze, które pozwolą mu utrzymać walkę w stójce, gdzie będzie punktował Materlę i wygra przez decyzję lub KO/TKO. Tomasz DRWAL!

  OLSZTYN

 48. Ja w tej walce obstawiam zwycięstwo Tomka Drwala. Według mnie Goryl ma takie umiejętności stójkowe i zapaśnicze, które pozwolą mu utrzymać walkę w stójce, gdzie będzie punktował Materlę i wygra przez decyzję lub KO/TKO. Tomasz DRWAL!

  OLSZTYN

 49. Tomasz Drwal wygrana przez KO

  Uważam że Tomasz jest lepszym przekrojowo zawodnikiem niż Michał, w parterze nie da się poddać a ma znacznie lepszą stójkę i w tej płaszczyźnie zakończy walkę przed czasem.

  Kraków

 50. Tomasz Drwal wygrana przez KO

  Uważam że Tomasz jest lepszym przekrojowo zawodnikiem niż Michał, w parterze nie da się poddać a ma znacznie lepszą stójkę i w tej płaszczyźnie zakończy walkę przed czasem.

  Kraków

 51. Po ogłoszeniu walki pomyślałem: Drwal to wygra! Jednak z biegiem czasu większym faworytem stawał się dla mnie Materla. Michał ma szansę coś udowodnić, pokazać kto rządzi, to on będzie walczył jako "twarz" KSW, jako gospodarz. Myślę, że Materla będzie bardziej zmotywowany i kolejny raz pokaże wielkie serce do walki. Tak, ostatecznie stawiam na zwycięstwo Michała.

  Multikino Katowice.

 52. Po ogłoszeniu walki pomyślałem: Drwal to wygra! Jednak z biegiem czasu większym faworytem stawał się dla mnie Materla. Michał ma szansę coś udowodnić, pokazać kto rządzi, to on będzie walczył jako "twarz" KSW, jako gospodarz. Myślę, że Materla będzie bardziej zmotywowany i kolejny raz pokaże wielkie serce do walki. Tak, ostatecznie stawiam na zwycięstwo Michała.

  Multikino Katowice.

 53. Tomasz Drwal przez decyzję (3x 29-28). Myślę, że Drwal będzie lepszy boksersko w tej walce i skutecznie będzie bronił prób obaleń ze strony Michała. To pomoże mu urwać dwie pierwsze rundy. W trzeciej Materla mocno przyciśnie zmęczonego Drwala ale Tomek nie da się skończyć i dowiezie wygraną na punkty. Warszawa Targówek

 54. Drwal, Warszawa Ursynów

  Tomek znokautuje Materlę, którego szczęka została już sprawdzona przez Jaya Silvę i niestety dobrze podczas tego sprawdzianu nie wypadła. Drwal bije wystarczająco mocno żeby zgasić światło Materli.

 55. Drwal, Warszawa Ursynów

  Tomek znokautuje Materlę, którego szczęka została już sprawdzona przez Jaya Silvę i niestety dobrze podczas tego sprawdzianu nie wypadła. Drwal bije wystarczająco mocno żeby zgasić światło Materli.

 56. Tomek "Gorilla" Drwal via TKO – 2/3 RUNDA Materla to twardy zawodnik. Jednakże  powracający, głodny zwycięstwa i ponownego zaistnienia na polskiej scenie Drwal to niebezpieczny  przeciwnik. Ogromne serce do walki ma każdy z nich,  dlatego nastawiam się na widowisko.  Za moim typem przemawia nieco lepsza stójka krakowskiego Goryla a przede wszystkim "lokalny patriotyzm". WAR TOMEK! Multikino Kraków.

 57. Tomasz Drwal! Pomimo kontuzji i dłuższej przerwy jego doświadczenie wyniesione z UFC i chęć pokazania się przed polską publicznością pozwolą mu wygrać ten pojedynek. Poznań 51

 58. Stawiam na Tomka Drwala.
  Mimo dużej sympatii do Michała, uważam, że zwycięsko w tym starciu wyjdzie Tomek. Moim zdaniem Tomek jest bardziej kompletnym zawodnikiem z bardzo solidną stójką, co dodatkowo źle wróży dla Cipao.

  Multikino Łódź

 59. Stawiam na Tomka Drwala.
  Mimo dużej sympatii do Michała, uważam, że zwycięsko w tym starciu wyjdzie Tomek. Moim zdaniem Tomek jest bardziej kompletnym zawodnikiem z bardzo solidną stójką, co dodatkowo źle wróży dla Cipao.

  Multikino Łódź

 60. Uważam, że wygra Tomek Drwal, dlatego że walczył z lepszymi przeciwnikami niż Materla, i potrafił ich zdominować. Materla z niemal każdym przeciwnikiem, z którym walczył miał problemy i wygrywał o włos. Kino: Warszawa-Ursynów

 61. Stawiam na Tomka. I oby tak się stało, bo będzie to dobre dla dywizji 84.
  W konkursie nie biorę udziału bo będę wtedy na hali ; )

 62. Stawiam na Tomka. I oby tak się stało, bo będzie to dobre dla dywizji 84.
  W konkursie nie biorę udziału bo będę wtedy na hali ; )

 63. Materla, Multikino Kraków.Myślę, że Materla nie da się Drwalowi skończyć i mocno poobijany, ale po pełnym dystansie wygra obaleniami i kontrolą w parterze.

 64. Wygra Michał Materla, ponieważ przy tak wyrównanym poziomie jaki prezentują obaj zawodnicy, myślę że zadecyduję charakter, siła woli i serce do walki, a tymi atutami Cipek już niejednokrotnie udowadniał, że potrafi przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę 🙂
  Gdańsk

 65. Wygra Michał Materla, ponieważ przy tak wyrównanym poziomie jaki prezentują obaj zawodnicy, myślę że zadecyduję charakter, siła woli i serce do walki, a tymi atutami Cipek już niejednokrotnie udowadniał, że potrafi przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę 🙂
  Gdańsk

 66. Pomimo dużej sympatii do Michała Materli, w tym pojedynku stawiam przeciwko niemu. Moim skromnym zdaniem wygra Tomasz Drwal, który jest poukładanym zawodnikiem ze świetną techniczną stójką, dobrymi zapasami i znakomitym parterem. Za Michałem stoi ogromne serce do walki, ale to trochę za mało w starciu z zawodnikiem, który przewyższa w każdej płaszczyźnie. Moim zdaniem Tomek nr 1 w 84kg w Polsce. Warszawa Targówek 🙂

 67. Wygra Tomasz Drwal. W stojce Tomek jest zdecydowanie mocniejszy a odporność na ciosy Michała staje się powoli wątpliwa. Istnieje duże prawdopodobienstwo, że u Michała znowu zobaczymy zombie Mode. W parterze Michał nie poddał nikogo od bardzo dawna, więc nie sądzę żeby poddał Tomka. Warszawa Ursynów.

 68. Wygra Tomasz Drwal. W stojce Tomek jest zdecydowanie mocniejszy a odporność na ciosy Michała staje się powoli wątpliwa. Istnieje duże prawdopodobienstwo, że u Michała znowu zobaczymy zombie Mode. W parterze Michał nie poddał nikogo od bardzo dawna, więc nie sądzę żeby poddał Tomka. Warszawa Ursynów.

 69. Myślę, że wygra Tomasz Drwal po bardzo emocjonującej walce nawet z możliwością rewanżu..ale skoro Michał nie chce walczyć z Mamedem, to liczę również na walkę Chalidow – Drwal o pas KSW.Gdynia Chylonia.

 70. DrwalBardziej doświadczony zawodnik z lepszą stójką i moim zdaniem motywacją do walki. Na pewno nie będzie to łatwa przeprawa.Gdańsk

 71. Wygra Tomasz Drwal, bo jest większym kozakiem i prawdziwym wojownikiem a nie jakimś podrabiańcem.

  Olsztyn

 72. Wygra Tomasz Drwal, bo jest większym kozakiem i prawdziwym wojownikiem a nie jakimś podrabiańcem.

  Olsztyn

 73. Drwal.
  Ciężko to opisać, ale zrozumiesz to w lot, kiedy wejdziesz z nim do klatki. Wtedy każda płaszczyzna jest pod jego kontrolą-po ułamku sekundy już wiesz, że klatka to jego terytorium. A Ty jesteś intruzem.

  Kraków

 74. Drwal.
  Ciężko to opisać, ale zrozumiesz to w lot, kiedy wejdziesz z nim do klatki. Wtedy każda płaszczyzna jest pod jego kontrolą-po ułamku sekundy już wiesz, że klatka to jego terytorium. A Ty jesteś intruzem.

  Kraków

 75. Tomasz Drwal – ma lepsza stójkę, nie da się łatwo obalać, a gdy znajdzie się na ziemi, Materla nie da rady go poddać. Jest lepszym zawodnikiem, jednak dzięki wielkiemu sercu do walki Michała walka będzie wyrównana i elektryzująca!Poznań 51

 76. Materla. Drwal jest już zardzewiały po tak długim czasie nie walczenie na wysokich obrotach. Warszawa Ursynów.

 77. Materla. Drwal jest już zardzewiały po tak długim czasie nie walczenie na wysokich obrotach. Warszawa Ursynów.

 78. Rzeszow odtracony jak garbate dziecko 🙁 moze to i lepiej bo jak to zawsze w kinie ,jakies jelenie mnie kurwiaja, bla,bla, kto zna temat ten wie o czym mowie. Cham ze wsi wyjdzie, wies z chama nigdy 😀

 79. Rzeszow odtracony jak garbate dziecko 🙁 moze to i lepiej bo jak to zawsze w kinie ,jakies jelenie mnie kurwiaja, bla,bla, kto zna temat ten wie o czym mowie. Cham ze wsi wyjdzie, wies z chama nigdy 😀

 80. Mój typ: Tomasz Drwal.Zainspirowany plakatem Pawła Najmanowicza promującym tę walkę, odpowiedzi postanowiłem poszukać w… naturze. I tak jak w naturze, tak i do tej pory takie spotkanie dwóch samców alfa było tylko hipotetyczne. Co przemawia za lwem? Jest niekwestionowanym królem dżungli, jest mistrzem. To doskonały drapieżnik i myśliwy, który jest stworzony do polowań. Czasami jednak mimo szczęk zaciśniętych na gardle ofiary, nie kończy dzieła. Co więcej, potrafi być nawet przez co silniejszą zebrę znokautowany.Dlaczego więc wygra goryl? Mimo, że jest roślinożercą, nie pozostaje bezbronny. Goryl dźwiga ciężar 10-krotnie przewyższający jego własny, jest dynamiczny, wszechstronny, ale przede wszystkim cechuje się ponadprzeciętną inteligencją wśród zwierząt. Uważam, że te czynniki są kluczowe, żeby zostać nowym królem dżungli.Kino: Szczecin

 81. Drwal – z czysto sentymentalnej strony. Pierwszemu polskiemu zawodnikowi w UFC bede kibicował juz zawsze i wierze, ze i tym razem wyjdzie z boju zwyciesko. Kino Olsztyn.

 82. Drwal

  Materla zawsze potrafil sporo zbierac, tak samo bedzie w tym przypadku. Czesto udawalo mu sie nadrabiac zapasami, a do tego wola walki prowadzily do zwycieskich decyzji. Nie tym razem, Drwal spokojnie go wypunktuje i decyzja pojdzie na jego korzyść.

  Sopot

 83. Drwal

  Materla zawsze potrafil sporo zbierac, tak samo bedzie w tym przypadku. Czesto udawalo mu sie nadrabiac zapasami, a do tego wola walki prowadzily do zwycieskich decyzji. Nie tym razem, Drwal spokojnie go wypunktuje i decyzja pojdzie na jego korzyść.

  Sopot

 84. Tomasz Drwal

  Ma lepszą stójkę i nie sądzę, by dał się sprowadzić do parteru. Poza tym boje z Silvą musiały poważnie osłabić szczękę Materli, więc nie zdziwi mnie nokaut.

  Katowice

 85. Tomasz Drwal

  Ma lepszą stójkę i nie sądzę, by dał się sprowadzić do parteru. Poza tym boje z Silvą musiały poważnie osłabić szczękę Materli, więc nie zdziwi mnie nokaut.

  Katowice

 86. Tomasz Drwal, bo jest najlepszym polskim zawodnikiem w kategorii 84kg i gdyby dziś walczył w UFC to śmiało mógłby walczyć o top 10.
  Po drugie imponuje mi w nim jego świadomość własnej wartości i pewność siebie, przy czym popiera je w pełni walcząc.
  Gdańsk

 87. Tomasz Drwal, bo jest najlepszym polskim zawodnikiem w kategorii 84kg i gdyby dziś walczył w UFC to śmiało mógłby walczyć o top 10.
  Po drugie imponuje mi w nim jego świadomość własnej wartości i pewność siebie, przy czym popiera je w pełni walcząc.
  Gdańsk

 88. Drwal wygra tę walkę, ponieważ jest drwalem. Monty Python wiedział, że to najzajebistrzy ludzie, ja wiem, że wychowałem się na nim i jest najzajebistrzy.

 89. Drwal wygra tę walkę, ponieważ jest drwalem. Monty Python wiedział, że to najzajebistrzy ludzie, ja wiem, że wychowałem się na nim i jest najzajebistrzy.

 90. Tomasz Drwal bo jest wszechstronniejszym zawodnikiem, posiadający wszystkie atuty aby zdetronizować obecnego mistrza.
  Kraków

 91. Tomasz Drwal bo jest wszechstronniejszym zawodnikiem, posiadający wszystkie atuty aby zdetronizować obecnego mistrza.
  Kraków

 92. Michał Materla… "może mi zabraknąć techniki, kondycji ale nigdy charakteru", myślę że to będzie walka na wyniszczenie, jeden i drugi lubi takie walki, ale Michał odnajdzie się w niej lepiej. Łódź

 93. Wygra Tomasz Drwal.Mam takie przeczucie, że w tej walce będzie po prostu lepszy.Poznań 51.

 94. Myślę,że walkę wygra Tomasz Drwal,ponieważ nie pozwala sobie na obecność słabych punktów w żadnej z płaszczyzn walki,oraz co ważne jest już sprawdzony w boju ze światową czołówką i można być pewnym,że poniżej pewnego,wysokiego poziomu nigdy nie schodzi
  Multikino Katowice

 95. Myślę,że walkę wygra Tomasz Drwal,ponieważ nie pozwala sobie na obecność słabych punktów w żadnej z płaszczyzn walki,oraz co ważne jest już sprawdzony w boju ze światową czołówką i można być pewnym,że poniżej pewnego,wysokiego poziomu nigdy nie schodzi
  Multikino Katowice

 96. Tylko zwycięstwo DRWALA !!! później Mamed na deser :dance: …… dla przegranych kupi się snikersy bo będzie miejsce tylko dla jednej GWIAZDY !!! 👿

 97. Wygra Tomasz Drwal!!Tomek zdominuje walkę w stójce i będzie unikał zbyt szybkiego sprowadzenia walki do parteru, gdzie ostatecznie i tak będzie dominował nad Michałem. W ważnych momentach walki kluczowe okaże się doświadczenie nabyte przez Tomka w walce z silniejszymi przeciwnikami od tych z którymi mierzył się Michał. Multikino Katowice

 98. Wygra Drwal, bo jest zwyczajnie lepszym zawodnikiem, ale cytując klasyka Materla 'tanio skóry nie sprzeda' i oczekuje 3 rund MMA na najwyższym możliwym w Polsce poziome. OLSZTYN

 99. Walkę wygra Tomasz Drwal dzięki lepiej poukładanej stójce i doświadczeniu w walkach z lepszymi przeciwnikami.
  Kino- Warszawa Ursynów

 100. Mogę prosić jakiegoś moderatora A dopisanie Do mojego postu Targówka jako miejsce multikina bo zapomniałem A nie mogę oedytować. Dzięki z góry !

 101. Mimo ogólnej sympatii do obu zawodników, z podniesiona na koniec wieczoru ręką będzie Tomasz Drwal. Jest to jedyne, z punktu widzenia sportowego jak i marketingowego, słuszne rozwiązanie. Wobec porównywalnego poziomu obu zawodników to właśnie możliwość lepszego kreowania produktu oraz perspektywa legitymizacji tytułu mistrzowskiego wpływa na mój wybór. Życząc sobie i innym ciekawego pojedynku zmodyfikuję odrobinę powiedzenie: Niech wygra lepszy, ale niech będzie to Drwal.

  Multikino Gdańsk

 102. Michal Materla przez decyzje

  Wygra poniewaz jest w gazie a Tomasz Drwal nie walczyl poltora roku i bedzie zardzewialy.Dodatkowo w ciagu ostatnich 4 lat stoczyl tylko 4 pojedynki i zaden z przeciwnikow nie byl wymagajacy.
  Arkady Wroclawskie

 103. Kto wygra: Tomek Drwal

  Dlaczego wygra: Lepsza stójka i dobra umiejętność kontroli gdzie przebiega walka. Za Tomkiem przemawia również lepsza kondycja, która często sprawiała duże kłopoty Cipkowi w trzeciej rundzie. Jeżeli obędzie się bez problemów z kręgosłupem, Drwal wygra przez decyzję.

  Które Multikino: Wrocław Arkady Wrocławskie

 104. Wygra Tomasz Drwal. Ma lepsza stojke i jest zawodnikiem o wiekszym potencjale. Ma tez w tej walce wiecej od stracenia od Materli, wiec bedzie bardziej zmotywowany. Multikino Warszawa Ursynów.

 105. ANTECEDENCJE oraz sprytny plan włodarzy KSW

  Nadszedł czas na wyczekiwaną walkę dziesięciolecia w polskim MMA- Materla vs Drwal. Kiedy Tomasz Drwal podpisał kontrakt z Federacją KSW, dla wszystkich było jasne, że na nowo zdefiniowany zostanie pas wagi średniej KSW- starcia każdy z każdym w trójkącie Mamed, Materla, Drwal- wydawały się logiczną konsekwencją podpisanego kontraktu. Tym samym, włodarze KSW osiągnęli swój cel- aby wreszcie doprowadzić do starcia Cipka z Mamedem. Następnie ogłoszona została walka Mameda z Drwalem. Hipotetyczna porażka Mameda, doprowadziłaby do walki Drwala z Materlą, przy założeniu, że Materla wygrywa- broniłby pasa z Mamedem! W każdym razie kontrakt dla Drwala, przybliża walkę Materla – Chalidov jak nigdy wcześniej.

  Kiedy okazało się, że walka Drwal – Chalidov została przełożona, to nie spodziewałem się, że kolejnym rywalem dla Tomka będzie właśnie Michał. Jak widać, medycyna sportowa jest już na tak wysokim poziomie, że po niezwykle trudnej operacji kręgosłupa, do pełni się można wrócić w zasadzie w kilka miesięcy. Wydawało mi się, że jak padanie propozycja walki dla Drwala ze strony KSW na maj z dotychczasowym mistrzem, to Tomek ją odrzuci. W moim przekonaniu po tak ciężkim urazie, należałoby stoczyć walkę z nieco mniej wymagającym rywalem- jednak się pomyliłem. Najwidoczniej obóz fightera z Krakowa i sam Tomasz, uznali, że nie ma na co czekać i trzeba podjąć wyzwanie- tak też się stało.

  KTO FAWORYTEM?
  Według większości bukmacherów faworytem jest Tomasz Drwal- kursy na walkę prezentują się mniej więcej 1.70 do 2.10. Najwidoczniej pas KSW nie robi na bukmacherach, aż takiego wrażenia jak występy w Lidze Mistrzów MMA- UFC. Bilans walk Materli to 21 zwycięstw i 4 porażki, w ostatnich 10 walkach przegrał tylko raz, w pamiętanej walce z Jay’em Silvą. Tomasz Drwal ma dokładnie taki sam bilans, z tą różnicą, że na jego koncie widniej remis- z Piotrem Bagińskim- była to pierwsza oficjalna walka Tomasza Drwala w MMA. Większość część tamtej pamiętaj walki Drwal przeleżał na plecach, nie mogąc zagrozić Bagiemu, nie został jednak poddany. Czy zatem Materla dokończy to, co zaczął jego trener tych naście lat temu? Według bukmacherów nie koniecznie…

  PRZEBIEG WALKI:
  Nie dalej jak wczoraj oglądałem na spokojnie powtórkę walki Materla – Silva III. Oglądając walkę na żywo wydawało mi się, że Materla spokojnie wygrał na punkty, jednak po owej powtórce uważam, że równie sprawiedliwym werdyktem byłby remis. Pierwsza rudna to co najmniej 5 ciosów, które zamroczyły Materlą- runda przegrana. Druga runda- stójka z przewagą Silvy, nieudana próba poddania na Silvie w wykonaniu Materli, obalenie Silvy, w końcówce Cipek obalił i to mogło zadecydować o rundzie dla niego, ale jak dla mnie to za mało- remisowa rudna. Trzecia runda to dominacja Michała. Abstrahując od wyniku, minusem Michał jest to, że przyjmuje masę ciosów i nie umie bronić się przed nimi- ma nieszczelną gardę- jest to coś nad czym koniecznie musi popracować.

  W trailerze do walki – Piotr Bagiński – w analizie sobotniego main eventu powiedział, że nie rozpatrywał by przebiegu tej walki w kategoriach „jak obali to wygra, jak nie to przegra”.

  Ja natomiast powiedziałbym tak, jak obli to będzie mieć spore szanse na wygranie na pełnym dystansie i na zakończeniem poddaniem, jak nie obali, to istniej duże prawdopodobieństwo, że przegra przez nokaut.

  Według mnie walka będzie toczyć się na przestrzeni trzech rund. Michał na pewno będzie próbować obalać w każdej z nich, aby w oczach sędziów zaznaczyć swoją przewagę. Natomiast Gorilla będzie utrzymywać walkę w stójce tak dług jak to będzie możliwe oraz będzie szukać nokautującego ciosu.

  MÓJ TYP:

  Moim zdaniem Materla wygra tę walkę po trzech rundach i obroni tytuł mistrza KSW.

  Kino w Lęgowisku Fighter’ów w Szczecinie

 106. Wygra Drwal w podobnym stylu co J. Silva po nieudanym zejściu w nogi Materli wystrzeli z jakimś KO z czapy.
  Łódź

 107. Drwal,ma w sobie więcej siły spokoju, nie ma ciśnienia jak Materla co by niby "wyrównać stare sprawy", świetny taktycznie i z pewnością pokaże dlaczego to on był w UFC tym Pierwszym.Kraków

 108. Wraz z właścicielem sieci kin "Multikino" przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są podwójne wejściówki na kinową transmisję KSW 31!

  Wszystko co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie, to napisać w komentarzu pod tym wpisem, kto, Waszym zdaniem, wygra walkę wieczoru KSW 31 – Michał Materla czy Tomasz Drwal? W dobrym guście będzie także dopisanie dwóch, trzech zdań uzasadnienia. Konieczne jest także dopisanie w komentarzu, do którego kina chcecie się wybrać (pełna lista poniżej). Wpisy bez tej informacji nie będą brane pod uwagę. Spośród wszystkich odpowiedzi wylosujemy jedenaście – po jednej dla każdego kina – do których powędrują podwójne wejściówki.

  Konkurs trwa do środy, do godziny 15:00.

  Transmisja gali KSW 31 odbędzie się 23 maja o 19:00 w 11 kinach sieci Multikino: Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Sopot, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów oraz Wrocław Arkady Wrocławskie.
  [/QUOTE]

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.