Już 15 czerwca gala FEN 25 w amfiteatrze w Ostródzie. W walce wieczoru Maciej Jewtuszko zmierzy się z „Psychopatą” Vaso Bakocevicem. W walce o pas Adam Zieliński podejmować będzie Fabiano Silvę, a perspektywiczny Rafał Kijańczuk skrzyżuje rękawice z Adamem Kowalskim. Dodatkowo do aktywnych startów wracają Kasia Lubońska oraz Izabela Badurek. Gala zapowiada się świetnie i emocji na pewno nie zabraknie!

Z okazji tego wydarzenia mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na galę, które ufundowała firma TOTALbet Zakłady Bukmacherskie.

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Kto wygra starcie: 'Rafał Kijańczuk vs Adam Kowalski’ i jaki ta walka będzie miała przebieg?

By wziąć udział w konkursie, wystarczy podać swój typ i krótko opisać jak taki pojedynek może wyglądać. Zwycięzcy zostaną wybrani w czwartek o godzinie 13:00.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

4 KOMENTARZE

  1. Kijana od pierwszego gongu spokojnie będzie czekał na ruch przeciwnika, gdy ten ruszy z atakiem. Rafał zada jeden nokautujący cios. Ewentualnie doda 2-3 ciosy na dobicie w parterze. typ Kijańczuk KO 1  runda.Ps. Jak wygram bilety to na 100% pojadę do Ostrudy.

  2. Kijana naruszy w 1 rundzie Kowalskiego i będzie chciał go dobić pod siatką ale nadzieje się na kontrę i Kowalski wygra przez KO. Tą będzie krótki ale emocjonujący pojedynek. FEN lepsze od KSW 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.