Już 15 czerwca gala FEN 25 w amfiteatrze w Ostródzie. W walce wieczoru Maciej Jewtuszko zmierzy się z „Psychopatą” Vaso Bakocevicem. W walce o pas Adam Zieliński podejmować będzie Fabiano Silvę, a perspektywiczny Rafał Kijańczuk skrzyżuje rękawice z Adamem Kowalskim. Dodatkowo do aktywnych startów wracają Kasia Lubońska oraz Izabela Badurek. Gala zapowiada się świetnie i emocji na pewno nie zabraknie!

Z okazji tego wydarzenia mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na galę, które ufundowała firma TOTALbet Zakłady Bukmacherskie.

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Kto wygra starcie: ‚Rafał Kijańczuk vs Adam Kowalski’ i jaki ta walka będzie miała przebieg?

By wziąć udział w konkursie, wystarczy podać swój typ i krótko opisać jak taki pojedynek może wyglądać. Zwycięzcy zostaną wybrani w czwartek o godzinie 13:00.

30 KOMENTARZE

 1. W starciu zwycięży Rafał Kijańczuk. Kijana od pierwszych sekund ruszy na przeciwnika wywierając presję i spychając Kowalskiego do głębokiej defensywy. Mając rywala pod siatką Kijańczuk trafi go lewym sierpowym i bijąc skulonego w żółwia przeciwnika zmusi sędziego do przerwania pojedynku. Rafał Kijańczuk via TKO R1 1:27

 2. Rafał Kijańczuk wypompuje się i w trzeciej rundzie Adam Kowalski wygra przez ciosy w parterze. Adam Kowalski by TKO runda 3

 3. ja bym zaczal najpierw od tego czy ktos chce wziac udzial w konkursie :razz:utinlaugh:

  na Babilon w koncu wzial ktos te 2 bilety czy finalnie nie bylo chetnych ?

 4. Raz jak wygrałem bilety na FEN to by one na sektor zamknięty i musiałem siadać tam gdzie wolne. Było to bardzo niekomfortowe bo nie wiedziałem czy ktoś się zaraz nie zjawi, żeby zająć swoje miejsce 😛

  Do tego Pani która była przy "bramce" zgubiła gdzieś listę osób które wygrały, dzwoniła po innego Pana który przyszedł i w swoim telefonie wygrzebał SMSa z nazwiskami i dopiero weszliśmy. Już myślałem, że będę musiał wracać na chatę 😛

  Mam nadzieję, że poprawili procedurę od tamtego czasu 🙂

 5. 'Rafał Kijańczuk vs Adam Kowalski' i jaki ta walka będzie miała przebieg?

  Rafał ubił Yuria BOYKA, tfu Aeksandara… ale zawsze BOYKA, ogromny sukces, innego wbił w boczną siatkę oktagonu, także tutaj też pewne KO.

  Rafał 1 runda.

 6. Kijana od pierwszego gongu spokojnie będzie czekał na ruch przeciwnika, gdy ten ruszy z atakiem. Rafał zada jeden nokautujący cios. Ewentualnie doda 2-3 ciosy na dobicie w parterze. typ Kijańczuk KO 1  runda.

  Ps. Jak wygram bilety to na 100% pojadę do Ostrudy.

 7. Kijana naruszy w 1 rundzie Kowalskiego i będzie chciał go dobić pod siatką ale nadzieje się na kontrę i Kowalski wygra przez KO. Tą będzie krótki ale emocjonujący pojedynek. FEN lepsze od KSW 😉

 8. Prośba aby udział w konkursie brali ci, którzy naprawdę chcą pojechać na FEN 25 🙂

  Ja bym chciał tylko akurat wtedy nie mogę.

 9. Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.

 10. Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.

  Taki Paweł?

 11. Do Ostródy na 100%


  Kijańczuk by TKO 2 runda

  W pierwszej rundzie Panowie będą się szachować, Kowalski będzie ostrożny żeby nie nadziać się na pięść Kijany. Tą rundę na punkty wygra Rafał. Natomiast w drugiej rundzie Adam chcąc wyprowadzić cios zostanie trafiony  prawym sierpem, Kijańczuk doda jeszcze parę ciosów leżącemu na deskach i sędzia zakończy pojedynek.

 12. Nikt nie zrezygnował, coś tu śmierdzi:zakręcony:

  Wszędzie widzisz podstęp? Bilety średnio zeszły to robią konkurs

 13. Niestety dziś wieczór za DJska konsoletą spędzam. Za pozno mi podali termin tym razem.

  Nawet żadnego konkursu, nie było. 🙁

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.