ufc-hallmann

Już w najbliższą środę wielkie święto polskiego MMA – jeden z najlepszych zawodników wagi lekkiej w naszym kraju, Piotr Hallmann, przekroczy próg najbardziej znanego oktagonu świata. W związku z tym wydarzeniem, wraz z naszym partnerem sklepem Bad Haus – przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do zgarnięcia są wypasione ciuchy i sprzęt do MMA.

Wszystko co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie, to polubić na portalu Facebook profil Bad Hausa, a później w komentarzu pod tym wpisem napisać przewidywane zakończenie pojedynku Hallmann – Trinaldo (sposób zakończenia walki, runda i czas). Spośród osób, które wytypują najtrafniej rozlosujemy zwycięzców. A do wygrania są: rękawice MMA Professional Fighter, bluza PitBull WestCoast oraz polar MANTO.

Zapraszamy do podawania swoich typów oraz do dopingowania naszego zawodnika!

Konkurs trwa do północy w środę, później komentarze zostaną zablokowane. Ze zwycięzcami będziemy kontaktować się mailowo – poprzez mail rejestracyjny na naszym portalu, kolejność wyboru nagród zgodnie z losowaniem. 

WRESTLING || JUDO

156 KOMENTARZE

 1. Hallman, ciosy w parterze round 3  3:20

   

  Życzenie, nie jakiś mądry typ

 2. Trinaldo. UD. Nie wiem czemu, ale teraz jak trzeba wytypować racjonalnie to jakoś już mniej w Płetwala wierzę. Nie mniej jednak wolę wtopić, a żeby Piotrek wygrał:D

 3. Tematy mi się wszystkie pokręciły, nie chcę brać udziału w żadnym konkursie proszę o usunięcie posta 

 4. Trinaldo , 1 runda 3:50, przez submission (gilotynowe duszenie)

   

  Oczywiście sercem za Hallmanem, ale przeciwnik naprawdę ciężki na debiut ;/

 5. Dokładnie! Kibice a za rękawiczki są gotowi stawiać przeciw Piotrkowi! Wujek banuj!

Comments are closed.