13230906_1083449221726793_990331597_o

Koledzy z firmy Extreme Hobby z okazji piątku 13-etgo przygotowali szybki konkurs dla naszych czytelników.

Do wygrania 5 dowolnych T-shirtów Extreme Hobby które możecie przejrzeć na tej stronie.

Żeby wziąć udział wystarczy napisać w komentarzu kto kryje się pod maską Jasona na powyższym zdjęciu. 5 zwycięzców zostanie podanych w niedzielę.

185 KOMENTARZE

 1. Szczerze to nie bylem pewien patrzac na fote ale strzelilem ze to znany szeroko jako miłośnik wszelkiej maści psów i koni Marcin Rożalski. Utwierdziliście mnie w komentach ze to nasz kochany wyznawca Światowida i naczelny Polski poganin.

  Marcin zawsze na probsie…Jeśli nie dostanę koszulki niechaj spotka was na spacerze południca a oczekiwane dziecko zmieni sie w porońca. Na deser kochanka w strzygę.

 2. No cóż, już wszystko tu zostało powiedziane.

  Marcin Różalski

  Ps. @Pietras… nie dostaniesz lajka.

  Ps. 2. Dawno nie przeglądałem Extreme Hobby, a widzę, że tu jest koszulka stworzona idealnie dla mnie 😀

 3. No cóż, już wszystko tu zostało powiedziane.

  Marcin Różalski

  Ps. @Pietras… nie dostaniesz lajka.

  luz , napisałem poważnie ale za szybko 3 strona weszła albo nie chcą mojej ewentualnej wygranej heh ,trudno 😉

 4. Mój nowatorski program do ustalania tożsamości za pomocą tatuaży wykazał że to…. Marcin Różalski 

  tadam 🙂

 5. Mogę już napisać kto wygrał? Nie będzie "zaskoczenia". Tylko trzeba znaleźć jakiś temat z konkursem, i tak zawsze to samo.

  Takie pospolite tatuaże, to może być każdy. :werdum: Strzelam, że Marcin "Różal" Różalski.

 6. Bardzo trudne pytanie, po telefonie do przyjaciela, zapytaniu publiczności i wybraniu opcji pół na pół strzelam, że to różal :>

 7. Płocki barbaRzyńca,

  Obrońca koni, psÓw i innych zwierząt,

  Wróg piłki noŻnej

  Znany pogAnin,

  Pogromca baLasów.

 8. Najbardziej znany satanista w Polsce, człowiek o gołębim sercu – kochający zwierzęta bardziej od ludzi. Właściciel psów których jaja mają być lizane przez balasów. Barbarzyńca – zniszczony sportem, którego wszystko boli i już 3 razy kończył karierę. Człowiek, którego dykcji uczyła Hanna Gronkiewicz-Waltz. Marcin Różal Różalski – zagorzały fan Michała Materli.

 9. Oooo powygrywane ….

  Tam jest albo Conor MCgregor albo ewentualnie Marcin Różalski ale oczywiście stawiam na Conora 😉

 10. Przeanalizowałem czcionki każdego z tatuaży, ustawienie dłoni oraz zmarszczki pod oczami i po obliczeniu odchylenia standardowego wychdozi, że jest to Marcin "Różal" Różalski. Nie czytałem poprzednich komentarzy, gdyż skupiłem się na analizie wyników.

 11. Pod tą maską jest jakiś kryminalista ! ? Musze przejrzeć listy gończe i kartoteki więzienne w której puszce go tak wydziargali szydełkiem i atramentem.

  O 6 rano prześle wam filmik z zatrzymania poszukiwanego. Będzie leżał i kwiczał podłączony pod nowy paralizator który nie spełnia norm Uninych.

 12. Nie wiedziałem, że Marcin Różalski bawi się w cosplay. Prawie by mnie oszukał, ale jako lokalny psychopata i fan wszelkiej maści horrorów zauważyłem, że trochę mu się "universa" pomieszały. Powinien dzierżyć w swej wytatuowanej dłoni maczetę, a nie piłę łańcuchową 😛

 13. Oczywiście Różal. Spoiler jest przecież  na zdjęciu: Piła!!! Jak wiadomo,  ma  dom pod lasem, a w  lesie (lub pod lasem) bez piły ani RÓŻ.

 14. Pytanie z pozoru banalnie proste, ale kryjace jednak pulapke. Przeciez to nie Rozal tylko Jason, ktory zdarl skore z Rozala i teraz z pewnoscia … tanio jej nie sprzeda 😉

 15. jeszcze zanim przeczytałem pytanie to już patrzę: o, Różal jako Jason Voorhees 🙂

  Oczywiście ze względu na tatuaże jest nie do pomylenia – pod maską jest właśnie Różal czyli Marcin Różalski

 16. Hmm, na środku jest napisane RÓŻAL, więc niechaj będzie. Ale praktycznie nie do znalezienia w tym gąszczu tatuaży, więc nie ma co porównywać do audiotele 🙂

 17. Marcin Różalski.

  Swoją drogą wyobrażacie sobie rodzina mówi do Rozala po imieniu? Ja bym był w szoku jakbym usłyszał np w jakimś vlogu "część Marcin" zamiast Różal 😛

 18. Marcin Różalski ps Mam nadzieje ze pierwszy post nie wyklucza mnie z konkursu :crazy:Forum śledze z ukrycia juz jakis ale nie mogłem sie zebrac żeby założyć konto.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.