W czwartek 5 listopada Magazyn Sportów Walki Koloseum zadebiutuje w nowej odsłonie. Program nadawany będzie z nowoczesnego studia telewizyjnego, którego centralną częścią jest imponujących rozmiarów ściana wizyjna. Audycja zyska też dwoje nowych prowadzących.

Paulina Czarnota-Bojarska oraz Artur Łukaszewski dołączają do grona prowadzących Magazyn Sportów Walki Koloseum. Najbardziej widoczną zmianą jest przeniesienie audycji do studia o powierzchni 700 metrów kwadratowych, które wykorzystuje technologię grafiki trójwymiarowej oraz rzeczywistości rozszerzonej. Stałym punktem programu pozostają analizy Bartłomieja Stachury – Specjalisty od strategii walki. Twórca portalu internetowego Lowking.pl zyskał potężne narzędzie pracy, bowiem od teraz szczegóły najbardziej widowiskowych pojedynków będzie prezentował na imponującej ścianie wizyjnej o powierzchni 80 metrów kwadratowych. W tym samym miejscu najświeższe doniesienia ze świata social mediów omawiała będzie Patrycja Zahorska.

„Sporty walki są naszym oczkiem w głowie. Współpracujemy z największą grupą promotorów MMA i boksu w Polsce. Mamy plan reaktywacji Polsat Boxing Night z Michałem Cieślakiem w roli głównej, a kolejne projekty tworzy też rynek MMA. Dlatego Magazyn Sportów Walki Koloseum traktujemy bardzo poważnie. W nowej oprawie program ten dołącza do elitarnej Ligi Mistrzów”. – powiedział Marian Kmita, Dyrektor ds. Sportu w Telewizji Polsat

W czwartek 5 listopada jednym z głównych wątków Magazynu Sportów Walki Koloseum będzie zapowiadane hitowe starcie Jana Błachowicza z innym czempionem największej organizacji MMA na świecie – Israelem Adesanyą. Wspomniany Bartłomiej Stachura na czynniki pierwsze rozłoży atuty mistrza wagi średniej. W części poświęconej pięściarstwu ujawnione zostaną kolejne nazwiska uczestników gali Polsat Boxing Night, która odbędzie się 5 grudnia. Widzowie dowiedzą się też nieco więcej o nowej grupie promotorskiej Queensberry Polska, której premierowa gala boksu zaplanowana jest na 21 listopada. Dziennikarze i zaproszeni do studia eksperci wrócą także do ostatniej walki Ewy Brodnickiej, w której Polka w niecodziennych okolicznościach straciła pas mistrzyni świata federacji WBO w wadzie superpiórkowej. Premiera programu w nowej oprawie o 20:15 w Polsacie Sport News.

Magazyn Sportów Walki Koloseum wystartował w kwietniu bieżącego roku. Program kładzie duży nacisk na interakcję z widzami oraz dziennikarzami branżowymi, którzy w takcie audycji mogą zadawać zaproszonym gościom pytania. Dotychczas audycję prowadzili Łukasz „Juras” Jurkowski oraz Patrycja Zahorska i Justyna Kostyra. Stałymi ekspertami programu są między innymi Przemysław Saleta i Tomasz Marciniak, a wśród zaproszonych do studia gości znajdują się największe gwiazdy boksu i MMA. W każdym wydaniu Magazynu Sportów Walki Koloseum szczegółowo omawiane są wydarzenia z polskich i zagranicznych gal boksu, mieszanych sztuk walki oraz dyscyplin pokrewnych. Program oglądać można na żywo w sportowych kanałach Telewizji Polsat, na stronie internetowej www.polsatsport.pl oraz w serwisie IPLA.

19 KOMENTARZE

 1. Dotychczas audycję prowadzili Łukasz „Juras” Jurkowski oraz Patrycja Zahorska i Justyna Kostyra.

  Juras skończył z tym projektem czy jak?

 2. Oj, skoro idą w takie królewskie studyjne komnaty, to chyba ostrzą sobie ząbki na prawa do UFC, na kolejne lata. Z tego co pamiętam, ostatni trzyletni przetarg dotyczył praw do końca 2020.

  Oby tylko nie odbiła im palma i nie zaczęli gotować, jak ma to miejsce w studiu piłkarskiej Ligi Mistrzów. Po Polsacie wszystkiego można się spodziewać.

 3. Juras skończył z tym projektem czy jak?

  Na kwarantannie chyba siedzi

  To ta kwarantanna pewnie już nie żyje :jon:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.