Kleber Koike Erbst udanie powrócił do klatki MMA po przegranej z Mateuszem Gamrotem. Po zakończeniu współpracy z KSW, były mistrz polskiej organizacji wygrał z Akiyo Nishiurą na ONE Japan Series przez poddanie. Dla reprezentującego Japonię Erbsta było to 25 zwycięstwo w karierze, a 21 właśnie przez poddanie.

18 KOMENTARZE

 1. Ten to ma parter. Bedzie nam go brakowało. Jeden z niewielu powodów dla ktorych nie nazwałem KRS1 cyrkiem.

  Teraz juz nie mam takich dylematów :mamed:

 2. :kawulpokapoka:

  Kawul już dawno ma wyjebane, jak na mma ogólnie. Nie przyciąga januszy to na chuj on tu ? Decyzja o nieprzedłużeniu kontraktu bardzo dobra.

 3. Stójkę miał jak w legendzie pijanego mistrza, ale ju jitsu klasa. Chcialbym zobaczyc jego z Normanem. To by były szachy. Norman silny i kondycja jak koń z mocnymi zapasami, a Koike mistrz parteru. Niestety nie miał folołersów.

 4. Ukłony dla mistrza :conorsalute: Na prawdę szkoda, że go nie ma w krs, jeden z zawodników który faktycznie podbijał poziom nie tylko swojej dywizji, ale całej organizacji.

 5. Stójkę miał jak w legendzie pijanego mistrza, ale ju jitsu klasa. Chcialbym zobaczyc jego z Normanem. To by były szachy. Norman silny i kondycja jak koń z mocnymi zapasami, a Koike mistrz parteru. Niestety nie miał folołersów.

  Mistrz parteru to jest Maia, Werdum albo Ortega a nie Kleber Koike Erbst mistrz kurwa ksw.Rozumiem sympatię do typa ale niepopadajmy w skrajność

 6. Co to ma być? To ma być parter? Za słaby na KSW!

  Za slaby bo ma tylko jeden czarny pas. W KSW trzeba mieć co najmniej 3.

 7. Mistrz parteru to jest Maia, Werdum albo Ortega a nie Kleber Koike Erbst mistrz kurwa ksw.Rozumiem sympatię do typa ale niepopadajmy w skrajność

  Skąd wniosek ze Ortega lepszy w parterze?

 8. Skąd wniosek ze Ortega lepszy w parterze?

  Dopóki Kleber Koike Erbst nie zacznie dusić ludzi w UFC jakiekolwiek porównania są nie na miejscu

 9. Dopóki Kleber Koike Erbst nie zacznie dusić ludzi w UFC jakiekolwiek porównania są nie na miejscu

  To zadna wykladnia umiejętności parterowych. Mozesz napisać, ze Ortega jest lepszym zawodnikiem MMA, ale nie powinieneś umniejszac parterowcom którzy nie walczą w UFC bo taki Gary Tonon poskaldał by w precle całą, lub prawie cała swoja dywizję i co do tego nikt nie ma wątpliwości.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.