
Brutalnie rozpoczęła się gala King’s Arena 2: Andryszak vs Oliveira, która odbyła się 7 lutego w Olsztynie. Vladislav Shatunskyi pod koniec trzeciej rundy znokautował wysokim kopnięciem Bartosza Nowickiego.
Pojedynek zakończył się w trzeciej rundzie. Pojedynek został zatrzymany, a Vladislav Shatunskyi został ukarany odjęciem punktu za przytrzymanie się siatki. Po wznowieniu starcia Bartosz Nowicki od razu poszedł po nogi rywala, a ten w tempo wystrzelił wysokim kopnięciem. Polak osunął się na matę nieprzytomny, do klatki niemal odrazu wbiegli medycy. Zawodnik przez kolejne minuty nie podnosił się, w związku z czym opuścił klatkę na noszach.
Nagranie z nokautu zobaczycie w nagraniu poniżej:
Vladislav Shatunskyi na zawodowych galach toczył do tej pory starcia w kickboxingu. W 2021 roku na KOK 88 znokautował w drugiej rundzie Samuelisa Sorochovasa, a w 2023 roku na FEN 51 rozbił uderzeniami w pierwszej rundzie Marcina Wiśniewskiego.
Bartosz Nowicki w ubiegłym roku stoczył cztery półzawodowe walki – przed czasem pokonywał Pawła Borysewicza i Jana Sztejnerta, przegrywał natomiast z Adrianem Czachorem i Alanem Wiąkiem. Wcześniej walczył na wielu amatorskich turniejach, ale również na galach, takich jak FEN czy Wirtuoz.



























5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
Roshi
WSOF Heavyweight
BAMMA Heavyweight
Legacy FC Light Heavyweight
BAMMA Heavyweight
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/83021/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>