Wiem że wszyscy fani MMA kochają Kimbo 🙂 więc postanowiłem wrzucić newsa wyciętego z wywiadu Sama Caplana z trenerem Kimbo legendarnym Basem Ruttenem.

Sam Caplan: Czy rozmawialiście już o następnym przeciwniku ?

Bass: Nie, jeszcze nie. Tak naprawdę to chcielibyśmy aby był to Sean Gannon, koleś z którym on przegrał w Internecie, ponieważ oni zmienili wtedy sporo reguł w trakcie tej walki. To miał być czysty boks ale nagle pojawiły się kolana, duszenia I klinczowanie, nie o to w tym chodziło. Myślę że to siedzi w Kimbo I że pragnie on zemsty.

Ta walka ma wysoki priorytet, tak samo jak walka z Tankiem. Okazało się że stworzył on jakieś filmiki gdzie gada jakieś rzeczy o Kimbo. Kiedy wrzucasz takie filmy myślę że nie wystarczy że tylko szczekasz, powinieneś walczyć I wziąć tą walkę

Cały wywiad jest tutaj.

Poprzednia walka obu panów w środku


Kimbo sucks big time
Za�adowane przez: matdm

4 KOMENTARZE

  1. bez przesady kimbo jest teraz zawodowcem a gannon kim? trenuje cos? ta walka nie ma sensu skonczylaby sie tak samo szybko jak ostatnia a przeciez chcemy zobaczyc co naprawde prezentuje kimbo w kazdym aspekcie mma hala bra aj:)

  2. Z tego co wiem Gannon stoczyl jakies 3 walki w MMA (chyba UFC) ale po tym jak powaznie oberwal postanowil zakonczyc „kariere”…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.