Parcheta

Świetna informacja dla fanów Marcina Parchety od naszych kolegów z Kickboxing24.pl:

20 grudnia zawodnik ze Szczecina zmierzy się z jednym z najlepszych taj bokserów na świecie. Półfinałowe zestawienie Parchety z Buakawem to jedno z najciekawszych zestawień w historii polskich sportów uderzanych.

Niecały miesiąc temu, Marcin Parcheta w efektowny sposób awansował do półfinału turnieju Top King World Series (więcej o walce tutaj). Teraz przed nim jedno z najcięższych wyzwań w zawodowej karierze. Buakaw zagwarantował sobie udział na gali w Hong Kongu już 13 września, po wygranej na gali w Mińsku. Reprezentant Tajlandii pokonał wtedy przez decyzję Zhenga Chunya. Buakaw jest wyjątkowo aktywnym zawodnikiem i na gali, podczas której Marcin walczył o awans do półfinału, sam wziął udział w walce dodatkowej, pokonując przed czasem Steve’a Moxona.

Marcin poinformował nas, że bardzo cieszy się z tego zestawienia i nie może doczekać się walki. Reprezentant klubu Nak Muay Szczecin ciężko pracował na życiową szansę, którą bez wątpienia jest walka z Buakawem. Taj jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zawodników w swoim kraju, a osobom które nawet powierzchownie interesują się sportami uderzanymi znane jest nazwisko Buakaw. Polak stoi przed ogromną szansą, by zapisać się na kartach historii polskiej sceny sportów walki. Jedno jest pewne, 20 grudnia wszyscy będziemy trzymać kciuki za Marcina.

Finałowa ósemka, pełna karta wkrótce.

10714048_1526259554278786_2855350650836732398_o

A tak oto walczy Buakaw:

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.