Khabib Nurmagomedov otrzymał prezent od swoich rodaków z reprezentacji w piłce nożnej. Podczas trwającego Mundialu 2018 Rosjanie znaleźli moment, aby podpisać koszulkę oraz życzyć powodzenia zawodnikowi w walce z Conorem McGregorem.

Mówi się, że Nurmagomedov ma zmierzyć się właśnie z McGregorem na UFC 229, jednakże jeśli Irlandczyk nie zaakceptuje pojedynku z Rosjaninem, UFC zdecyduje się na ponowne zestawienie Rosjanina z Tonym Fergusonem.

9 KOMENTARZE

  1. Czy nasza reprezentacja da jakiś prezent JJ albo Błachowiczowi ?

    Janowi obstukaja walkę z Szogunem a JJ natychmiastowy rewanż z tą co ma paranoję po ataku MakGrzegorza :roberteyeblinking:

  2. Oni muszą mieć bata nad sobą a Irlandczyk jesr ich Carem. Wiedzą  że Khabib dostanie w pizde i to“fest“. Spotka się z nieprzedywidalnym MMA.

  3. Miły gest. U nas raczej bym się czegoś takiego nie spodziewał bo przecież piłkarzyki są najnajnaj nad innymi sportami (nawet z grupy nie wyszli:facepalm:).

  4. (nawet z grupy nie wyszli:facepalm:).

    Balonik pękł bardziej, niż w przypadku tego młodego umięśnionego, co z lekkiej przeszedł do półśredniej i od każdego wpierdziel zbierał.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.