Tony Ferguson, który na ostatni moment zmuszony był wycofać się z UFC 223 przez kontuzję nogi na swoim profilu na Twitterze ocenił pojedynek w wykonaniu niedoszłego rywala, Khabiba Nurmagomedova.

Zabieracie mi tytuł przez taki występ? Do zobaczenia już niedługo. To nadal moja mata.

Dobra walka Al, świetnie reprezentowałeś zawodników z TUF’a.

Początkowo Fergusona miał zastąpić aktualny mistrz kategorii piórkowej, Max Holloway, jednakże Hawajczyk nie był w stanie zrobić wagi. Ostatecznie to Al Iaquinta, który miał zaplanowaną na tej karcie walkę z Paulem Felderem wszedł do pojedynku z Khabibem Nurmagomedovem. Amerykanin przegrał przez jednogłośną decyzję sędziowską.

Teraz wiele osób spekuluje na temat następnej walki dla aktualnego mistrza, Nurmagomedova. Ferguson, który stracił tymczasowy pas mistrzowski UFC nie może być pewnym, iż w kolejnej walce zmierzy się z Rosjaninem. Tak samo jak Amerykaninowi, pas mistrzowski został odebrany Conorowi McGregorowi, który jeśli będzie w stanie wrócić do rywalizacji w oktagonie może być kolejnym przeciwnikiem Khabiba.

 

2 KOMENTARZE

  1. hi is not impres baj hiz performensPogadamy jak uda się ominąć kable po konferencji 😀

  2. Dowcipas czy debil? Mam spore wątpliwości, skoro wypowiada takie kalumnie osoba, która dostając na ostatnią chwilę zastępstwo (za Chiesę) w postaci (wówczas) no-name'a Vannaty, zaliczył dwa razy dechy i niemal został skończony przez Lando, który wziął to na 2 tygodnie przed starciem…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.